תכנסו ותגיבו

תכנסו ותגיבו

מדובר בבחור שהעתיק בלי בושה את הקעקוע של גלעד (אונזומבה) שהוא מצא בגלריה שנמצאת פה. אתם מוזמנים כמובן להגיב גם פה ולא רק שם. http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=785&msgid=85944718

תסלח לי אבל אתה פשוט התחרפנת!!!

הוא אמר שהוא מתנצל, הוא לא עשה את זה בכוונה, זה קעקוע ראשון שלו, ולא היה לו מושג מה הוא עושה, ולא היתה לו שום כוונה רעה. מה אתה רוצה לעשות עכשיו? להרוג אותו? להוריד ממנו את הקעקוע עם סכין גילוח? די כבר עם השטויות!!!

ברור שלא להרוג אותו

בעצם, אולי רק אם זה היה קעקוע שלי... מה שעצבן אותי היה זה שהוא ניסה לטעון שזה קעקוע שהגיע מחוברת פלאשים, כשקודם כל, ברור שגלעד לא היה עושה דבר כזה, שנית ש**** לא היה מקעקע דבר כזה וחוץ מזה, **** אמר ש**** צייר את הציור בעצמו, אז זו קצת חוצפה. אני לא יודע איזו תגובה שלי קראת, אבל אני דווקא לא ממש תקפתי אותו וכתבתי שברור לי שזה נעשה בתום לב, רק כתבתי שחבל מאוד שאם הוא נכנס לעולם הזה ועוד עם קעקוע כזה גדול, שהוא לא למד קצת על העולם הזה. האמת, אני חושב שאם זה היה קעקוע שלי, הייתי מאוד מתעצבן, תחשבי איך היית את מרגישה אם היית יושבת עם מקעקע ברמה של **** (אני חושב שמותר לי להגיד דבר כזה, כי הוא כבר לא עובד בארץ) ומתכננת קעקוע אישי ומושקע ואח"כ בא מישהו ופשוט לוקח את התמונה שפרסמת בתום לב ומעתיק אותה בלי בושה.

אתה צודק לגמרי. ברור שזה מעצבן

ואין ספק שזה ממש ממש לא הגון, אבל הבן אדם באמת לא התכוון לעשות משהו רע, וכולו מסכן ומתנצל. אני מצטערת, אבל לאחל לו רק רע עם הקעקוע הזה, כמו שאיחל לו מישהו בשרשור שם, זה ממש ממש מעבר לגבול הטעם הטוב.

כן

האמת שגם אני חשבתי שגבריאל קצת הגזים. דרך אגב, הרבה לפני זמנך, היה פה בחור בשם בני שהעלה תמונה של קעקוע שנעשה ע"י פול בות' וטען שהוא נמצא עליו, כשנאמר לו שזה לא יכול להיות, הוא העלה תמונה של כל הגוף שלו ואז ראו שאכן הוא העתיק את הקעקוע, אבל הוא נראה איום והוא העלה את התמונה של הקעקוע המקורי של פול בות' ולא את שלו ואז נוצר פה סימפוזיון רציני, חבל שלא היית פה בתקופה ההיא.

למה חבל שלא הייתי פה? כמו שאני רואה

אני דעת מיעוט בתפוז, חכה חכה שכולם יגיעו אחה"צ ויעשו עליי לינץ':-)... אגב, זה לא שאני חושבת אחרת מכם. אני חושבת פשוט שיש צורה להגיד דברים, ומה שעשו שם זה ממש לא לעניין.

מה לעשות, זה האינטרנט

אם שמת לב, מישהו פרסם שם קעקוע של הסמל הנאצי שפורסם ב-BME, חופש הדיבור עובד לשני הכיוונים.

חופש הביטוי תופס לשני הכיוונים אין ספק

אבל הוא לא בלתי מוגבל ולא מגן על כ-ל דבר. אנשים מרשים לעצמם הרבה יותר באינטרנט, וזה ממש מרגיז. זו לא חכמה להתחבא מאחורי המסכות הוירטואליות. אגב, בקשר למקרה שסיפרת עליו קודם, שונה לחלוטין מהמקרה הזה, ברור לך.... אתה מדבר על הטעיה מכוונת של מישהו שפרסם קעקוע לא שלו, וזה ממש לא המקרה. בכל מקרה, כך או כך, הבחור התבאס נראה לי מספיק ליום אחד, ויש סיכוי טוב שהלך כבר לברר על לייזר להסרת הקעקוע הגנוב ואולי אפילו יגדיל לעשות ויחתוך לעצמו את הקרסול. יום מעולה שיהיה :-)

גם לך

רוב הסיכויים שהוא חושב לעצמו "שילכו להז%&*) כל התופסי תחת האלה מהפורומי קעקועים, מי הם חושבים שהם?" יהיה בסדר, ברור שהוא לא יעשה שום דבר עם הקעקוע הזה, אבל ברור שבפעם הבאה הוא יעשה את זה אחרת והשאיפה היא שאנשים אחרים ילמדו מהטעות שלו. להתחבא מאחורי מסיכות וירטואליות, אמרה הבחורה שלא מוכנה להעלות תמונות של הקעקועים שלה.

אאוץ'!!! זה היה מתחת לחגורה.

ולא רק שאני לא מעלה תמונות של הקעקועים שלי, גם את שמי אף אחד לא יודע. אני כולי וירטואל אחד גדול. אבל ששששש...... אל תגלה

סודך שמור עמי

ובטח תתבעי אותי אם אחשוף אותו (חשפת רק את זה שאת עו"ד).

ברור שלא להרוג אותו

בעצם, אולי רק אם זה היה קעקוע שלי... מה שעצבן אותי היה זה שהוא ניסה לטעון שזה קעקוע שהגיע מחוברת פלאשים, כשקודם כל, ברור שגלעד לא היה עושה דבר כזה, שנית ש**** לא היה מקעקע דבר כזה וחוץ מזה, **** אמר ש**** צייר את הציור בעצמו, אז זו קצת חוצפה. אני לא יודע איזו תגובה שלי קראת, אבל אני דווקא לא ממש תקפתי אותו וכתבתי שברור לי שזה נעשה בתום לב, רק כתבתי שחבל מאוד שאם הוא נכנס לעולם הזה ועוד עם קעקוע כזה גדול, שהוא לא למד קצת על העולם הזה. האמת, אני חושב שאם זה היה קעקוע שלי, הייתי מאוד מתעצבן, תחשבי איך היית את מרגישה אם היית יושבת עם מקעקע ברמה של **** (אני חושב שמותר לי להגיד דבר כזה, כי הוא כבר לא עובד בארץ) ומתכננת קעקוע אישי ומושקע ואח"כ בא מישהו ופשוט לוקח את התמונה שפרסמת בתום לב ומעתיק אותה בלי בושה.

מאיפה אתם יודעים ש****** לא צילם את הציור אחר כך ושם בחוברת?

אז זאת תמונה, לא פלאש

התכוונתי להגיד

שזה די קשה להעתיק במדויק קעקוע בגודל כזה מתמונה באינטרנט שגם ככה לא רואים בה את הקעקוע בשלמותו. יש מצב שהבחור באמת לקח את הרעיון מחוברת פלאשים..

פלאשים זה לא תמונות

פלאשים זה ציורים שמטרתם להפוך לקעקועים, התמונות שמוצגות בתיקי העבודות של המקעקעים אינן מיועדות להעתקה.
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר