קעקוע פייה- רונן ביצצו

איך אני מגיעה למקעקע " רונן ביצ'צו" שמפורסם כאן, יש פה תמונה של פייה שמעיפה בועות ופשוט התאהבתי בקבוע מששהו יכול לעזור לי

מציעה לך לקרוא את השאלות נפוצות...

ולמה שלא תעשי משו משלך.. תחפשי פיות אחריות ...או משו..

שלום וערב טוב

אני אתחיל בזה שאני שמחה שאהבת את הקעקוע כי במקרה הוא שלי. אני מבקשת שתכבדי את העובדה שאני נושאת אותו ומאחר והוא שונה לפי בקשתי שלא תעתיקי אותו,יש מספיק פיות בכדי שתמצאי לך אחת שתהיה מיוחדת ורק שלך. אם כוונתך לא הייתה להעתיק אותו אני חוזרת בי. לגבי המקעקע, אנחנו כחוק לא ממליצים על מקעקעים ישראלים בפורום אך מה שאני כן יכולה לומר לך זה שרונן לא עובד בארץ כרגע אלא נמצא בלונדון בסטודיו שהיה שיך פעם לאומן באגס. חשוב להבין שזו אינה המלצה אלא שתדעי שהוא פשוט לא נמצא כרגע בארץ. ישנו מאמר על איך למצוא סטודיו מקצועי בקטגורית המאמרים. לכל שאלה נוספת אנחנו פה. חמוטל

זה לא נהוג להעתיק עבודות שנמצאות על אנשים אחרים...

זה לא יפה, ויתרה מכך, זה לא חוקי להעתיק קעקוע שנמצא על אדם אחר כדי לעשותו כל הקעקועים הנמצאים על עור של אנשים מוגנים על ידי זכויות יוצרים (מתוך השאלות הנפוצות), כלומר זה בעצם אותו הדבר כמו גניבה !! מעבר לכך קעקוע מועתק לא יהיה אף פעם באיכות דומה למקור, ובכלל מה קרה למקוריות ?! חסרות פיות אחרות ?? למה שלא תעשי משהו ייחודי משלך תתחילי להשקיע ולחפש את הציור המתאים (בספרים, בחוברות ובאתרי אינטרנט), ואולי אפילו תשבי קצת ביחד עם המקעקע בכדי שהקעקוע יהיה מושלם בשבילך, תאמיני לי שאת תרגישי הרבה יותר טוב אם תדעי שהוא שייך אך ורק לך היות והוא יהיה צרוב על הגוף שלך וזה לא סתם ציור שבמקרה ראית והחלטת לעשות בהצלחה

המשך- פיייה

לא התכוונתי כלל להעתיק את הקעקוע הנ"ל רק אהבתי את איכות הקעקוע ותיככנתי בכל מקרה לעשות פייה אבל אחרת לגמרי... מי מכיר אתר של קעקועי פיות?

בבקשה...

לינק לאתר פיות באדיבות קישורי הפורום... ET

זה לא נהוג להעתיק עבודות שנמצאות על אנשים אחרים...

זה לא יפה, ויתרה מכך, זה לא חוקי להעתיק קעקוע שנמצא על אדם אחר כדי לעשותו כל הקעקועים הנמצאים על עור של אנשים מוגנים על ידי זכויות יוצרים (מתוך השאלות הנפוצות), כלומר זה בעצם אותו הדבר כמו גניבה !! מעבר לכך קעקוע מועתק לא יהיה אף פעם באיכות דומה למקור, ובכלל מה קרה למקוריות ?! חסרות פיות אחרות ?? למה שלא תעשי משהו ייחודי משלך תתחילי להשקיע ולחפש את הציור המתאים (בספרים, בחוברות ובאתרי אינטרנט), ואולי אפילו תשבי קצת ביחד עם המקעקע בכדי שהקעקוע יהיה מושלם בשבילך, תאמיני לי שאת תרגישי הרבה יותר טוב אם תדעי שהוא שייך אך ורק לך היות והוא יהיה צרוב על הגוף שלך וזה לא סתם ציור שבמקרה ראית והחלטת לעשות בהצלחה

וואו לא ידעתי שיש זכויות יוצרים !

יש באמת כזה חוק? כלומר אם מישהו מעתיק ממני ועושה אותו קעקוע אחד לאחד, מה אני כבר יכולה לעשות בנידון ?

את יכולה לתבוע אותו בבימ"ש, מה שיצריך

ממך זמן, כסף, והפסד של ימי עבודה, והדיון בטח יהיה לפחות עוד שנתיים. בנוסף זו טענה שקשה מאוד להוכיח, אלא אם כן יש לך קעקוע סופרסופר יחודי שאי אפשר להגיע אליו בשום דרך אחרת חוץ מאשר להעתיק אותו ממך. בקיצור - בתאוריה אפשר. במציאות - נשמע לי כמעט בלתי אפשרי.

באמת טוב לדעת

שלא כל אחד יכול לבוא ולהעתיק כי בא לו.. זה כ"כ מבאס כשמישהו פשוט בא ומעתיק מהשהו שבנאדם ישב וחשב עליו הרבה זמן.. זה מאוד מעניין אותי אז עוד שאלה: אם המקעקע שלי שעשה לי וצייר לי את הקעקוע איתי ביחד עושה את אותו דבר על מישהו אחר אני יכולה לבוא אליו בטענות במקום למי שעשה את זה ?

תראי... באופן עקרוני זכויות יוצרים

במקרה של יחסי עבודה כמו מקעקע-מקועקע (עובד קבלן) הן של המקעקע. כך שהוא יכול לקעקע את זה על כל העולם ואישתו. אם מדובר בציור ספציפי שלך, את יכולה ללכת ולנסות לתבוע את המקעקע אם הוא הציג את זה כציור שלו או את המתקעקע אם הוא הביא את זה למקעקע. שוב, זה כמובן בתאוריה. בפועל הייתי ממליצה לך למצוא לעצמך שעשוע אחר בחיים... זה הליך קשה ארוך וחסר תועלת.

"ציור ספציפי שלך" = ציור שאת הכנת והבאת לו מן הסתם...

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר