היום יום שישי עשיתי קעקוע ואין לי משחה!צריכה עזרה

איזה משחה אחרת אני יכולה לשים על הקעקוע עד יום ראשון ? כמה פעמים צריך לשים משחה ביום ואיזה משחה הכי מתאימה?? ותביאו לי עצות מה כדאי לי לא לעשות בהחלמה של הקעקוע מבטיחה לשלוח תמונה בקרוב קעקוע אחד מהיפים

קשה לי להאמין שזה באמת אחד מהיפים

עשית תחקיר מינ ימלי לחלוטין לפני שעשית את הקעקוע, המקעקע לא צייד אותך בהוראות טיפול נאותות ואת לא טרחת אפילו להשיג משחה כמו אדם אחראי. אם לשקלל את כל זאת את אינך בעלת מושג מעמיק באומנות הקעקועים ועשית קעקוע אצל חאפר ומכאן קשה לי להאמין שהקעקוע מוצלח. לגבי שאלתך: את יכולה לחכות עד מחר עם המשחה, היום במילא הקעקוע מפריש, ומחר את יכולה בקלות לגשת לקניון שפתוח בשבת או לבית מרקחת תורן ולרכוש במיטב כספך בפנטן פלוס או נאוקוטן סילבר. לבריאות, אפרת

לא הסברתי את עצמי נכון

המקעקע לא הסביר לי זה נכון אך בקשר למשחה חשבתי שיש לי וכנראה אין אז בקיצור נדפקתי ואפרת את לא יכולה לקבוע איך קעקועים ניראים לפי מה שאמרתי לך הקעקוע יצא מאודדדדד מהמהם ואני בקרוב אשים תמונה שלו! נכון שלא עשיתי תחקיר ואני לא צריכה ידע מורחב באומנות הקעקועים כי מי אני בכלל שאני אמורה לדעת את הכל והמקעקע היה אחלה והעבודה ראויה לשמה!!!!! וחוץ מזה היום אני עובדת ואני צריכה מישחה ויש לי וזלין זה טוב או לא????

למה את מחפשת כל הזמן תחליפים

אמרו לך למרוח בפנטן פלוס למה לחפש תחליפים? בסך הכל זה יפגע בקעקוע שלך את יכולה גם להשתמש בשמן זית ולמצוא תרופות סבתא אחרות אבל אני במקומך לא הייתי לוקח סיכון (גם אני התקעקעתי חצי שרוול לפני שבוע וקצת והוא עדיין לא הכי גמור) בקיצור את צריכה לקנות משחה ולא לחפש תחליפים אני יודע שאם את מתחילה טיפול עם משחה מסויימת גם את צריכה להמשיך איתה מדובר בפצע פתוח ולא כדאי לשחק איתו שיהיה לך שבוע טוב

חצי שרוול אמרת?

זה ביד השניה או המשך לאינדיאני? ספר קצת :)

לא הסברתי את עצמי נכון

המקעקע לא הסביר לי זה נכון אך בקשר למשחה חשבתי שיש לי וכנראה אין אז בקיצור נדפקתי ואפרת את לא יכולה לקבוע איך קעקועים ניראים לפי מה שאמרתי לך הקעקוע יצא מאודדדדד מהמהם ואני בקרוב אשים תמונה שלו! נכון שלא עשיתי תחקיר ואני לא צריכה ידע מורחב באומנות הקעקועים כי מי אני בכלל שאני אמורה לדעת את הכל והמקעקע היה אחלה והעבודה ראויה לשמה!!!!! וחוץ מזה היום אני עובדת ואני צריכה מישחה ויש לי וזלין זה טוב או לא????

ווזלין זה לא טוב

וגם מקעקע שלא נותן הוראות טיפול זה ממש לא טוב. תראי, ברור לי שאת חושבת שהקעקוע מהמם, וברור לי שברגע שתשימי תמונה שלו בפורום יהיו כמה וכמה מפרגנים שיכתבו לך כמה מלהיב הוא. עם זאת, המקעקע אינו מקצוען וכן גם הקעקוע לא. אם תרצי את דעתי את מוזמנת לבקש, אבל תחשבי פעמיים אם את באמת רוצה אותה או שאת מעדיפה להימנע ולהישאר ברושם הראשוני שלך. יכול להיות שהקעקוע באמת יהיה איכותי בעיני, הסיכוי הוא פשוט מאוד לא סביר אבל קיים, איך שבא לך. ווזלין יכול לפגוע לך במראה הקעקוע ולכן מאוד לא מומלץ בשלבי החלמה כאלה, באופן כללי זה רעיון גרוע בשלב כה מוקדם של הקעקוע לחפש תחליפים לא מספקים. אני לא יודעת מאיזה שעה את עובדת אבל יש בתי מרקחת שעובדים גם עכשיו ממש, פשוט צריך לברר עם המוקד העירוני איזה מהם. אם את בתל אביב אז לונדון מיניסטור אמור להיות פתוח. אשמח בלי קשר לדעת בת כמה את, שוב רק אם בא לך לשתף. במידה וכלו כל הקיצים ואין לך משחה נסי למרוח שכבה עדינה של שמן זית על הקעקוע. הבעיה עם חומרים כאלו היא התגובה שעלולה להתעורר, ואני לא יכולה להיותל אחראית לכך. תנסי להבדיל בין מצב שהקעקוע יבש או אם הוא עדיין לח מההפרשות. אם הוא יבש שימי את השמן זית, ואם לא תדחי את זה. בכל מקרה תשיגי משחה היום!!! את יכולה לבקש מחברים שיעשו לך טובה או משפחה. אפרת

חצי שרוול אמרת?

זה ביד השניה או המשך לאינדיאני? ספר קצת :)

חצי שרוול על הרגל

מהקרסול עד לברך בערך...

ווזלין זה לא טוב

וגם מקעקע שלא נותן הוראות טיפול זה ממש לא טוב. תראי, ברור לי שאת חושבת שהקעקוע מהמם, וברור לי שברגע שתשימי תמונה שלו בפורום יהיו כמה וכמה מפרגנים שיכתבו לך כמה מלהיב הוא. עם זאת, המקעקע אינו מקצוען וכן גם הקעקוע לא. אם תרצי את דעתי את מוזמנת לבקש, אבל תחשבי פעמיים אם את באמת רוצה אותה או שאת מעדיפה להימנע ולהישאר ברושם הראשוני שלך. יכול להיות שהקעקוע באמת יהיה איכותי בעיני, הסיכוי הוא פשוט מאוד לא סביר אבל קיים, איך שבא לך. ווזלין יכול לפגוע לך במראה הקעקוע ולכן מאוד לא מומלץ בשלבי החלמה כאלה, באופן כללי זה רעיון גרוע בשלב כה מוקדם של הקעקוע לחפש תחליפים לא מספקים. אני לא יודעת מאיזה שעה את עובדת אבל יש בתי מרקחת שעובדים גם עכשיו ממש, פשוט צריך לברר עם המוקד העירוני איזה מהם. אם את בתל אביב אז לונדון מיניסטור אמור להיות פתוח. אשמח בלי קשר לדעת בת כמה את, שוב רק אם בא לך לשתף. במידה וכלו כל הקיצים ואין לך משחה נסי למרוח שכבה עדינה של שמן זית על הקעקוע. הבעיה עם חומרים כאלו היא התגובה שעלולה להתעורר, ואני לא יכולה להיותל אחראית לכך. תנסי להבדיל בין מצב שהקעקוע יבש או אם הוא עדיין לח מההפרשות. אם הוא יבש שימי את השמן זית, ואם לא תדחי את זה. בכל מקרה תשיגי משחה היום!!! את יכולה לבקש מחברים שיעשו לך טובה או משפחה. אפרת

אני בת 18 והמשפחה לא יודעת

ואני אשמח וקבל כל הערה ברגע שאני אשים את הקעקוע ותודה להכל!

לא הסברתי את עצמי נכון

בעיניי חוסר אחריות לא לדעת שמורחים משחה (זה הגוף שלך..) או לא לדעת כלום בכלל על קעקועים...מי עושה קעקוע בלי להחכים קצת לפני זה? לא צריך לעשות דוקטורט באומנות הקעקועים, מספיק להיכנס לאינטרנט לקרוא כמה מאמרים. שתדעי מי נגד מי. לפני הקעקוע הראשון שלי אני ישבתי וקראתי את כל המאמרים פה לפני שעשיתי קעקוע, בנוסף, שוחחתי עם אנשים מקועקעים כבר שהסבירו והמליצו..ובנוסף שאלתי את המקעקעת שלי הכל, ואפילו התקשרתי לסטודיו עם שאלה. אז תעשי לי טובה, זה לא עניין של מה בכך, זה לכל החיים.

אני בת 18 והמשפחה לא יודעת

ואני אשמח וקבל כל הערה ברגע שאני אשים את הקעקוע ותודה להכל!

למה להסתיר?

גם לי לקח הרבה מאוד לשכנע תהורים ואת אפילו בת 18 אז ביכלל

קשה לי להאמין שזה באמת אחד מהיפים

עשית תחקיר מינ ימלי לחלוטין לפני שעשית את הקעקוע, המקעקע לא צייד אותך בהוראות טיפול נאותות ואת לא טרחת אפילו להשיג משחה כמו אדם אחראי. אם לשקלל את כל זאת את אינך בעלת מושג מעמיק באומנות הקעקועים ועשית קעקוע אצל חאפר ומכאן קשה לי להאמין שהקעקוע מוצלח. לגבי שאלתך: את יכולה לחכות עד מחר עם המשחה, היום במילא הקעקוע מפריש, ומחר את יכולה בקלות לגשת לקניון שפתוח בשבת או לבית מרקחת תורן ולרכוש במיטב כספך בפנטן פלוס או נאוקוטן סילבר. לבריאות, אפרת

מנצל"שת, שאלה לאפרת

לאחר עיון מעמיק למדי בפורום (בערך 200 דפים אחורה, אני כבר רואה כפול...), ראיתי שבימייך הזוהרים כמנהלת בפורום, ענית בשמחה לשאלות במייל. האם זה עדיין אפשרי? אשמח למספר מילות עזרה ממישהי מקצועית. ואם כן, לאיזה מייל לפנות? תודה בכל מקרה, וישר כוח על הפורום.

את יכולה לנסות... (פלוס הודעה לשני)

תראיף אני לא עונה על הרבה דברים במייל. הרבה מהדברי םשאני לא עונה עליהם על גבי הפורום לא ייענו גם במייל (המלצות למשל). את יכולה לכתוב לי ואני אנסה כמידת יכולתי לעזור. המייל שלי: tattoos1@walla.co.il שני! לא שכחתי אותך, אני יודעת שזה עיכוב, אבל יש לחץ לימודי כרגע... אני מבטיחה שמאוד בקרוב. אפרת

היי

אני חזרתי לפעול בפורום לאחר תקופת מה שלא הייתי זמינה אז את מוזמנת לשלוח לי מייל עם כל שאלה ladybug2@walla.co.il ואני בטוחה שגם אפרת תענה בשמחה כשיהיה לה זמן. חמוטל

את יכולה לנסות... (פלוס הודעה לשני)

תראיף אני לא עונה על הרבה דברים במייל. הרבה מהדברי םשאני לא עונה עליהם על גבי הפורום לא ייענו גם במייל (המלצות למשל). את יכולה לכתוב לי ואני אנסה כמידת יכולתי לעזור. המייל שלי: tattoos1@walla.co.il שני! לא שכחתי אותך, אני יודעת שזה עיכוב, אבל יש לחץ לימודי כרגע... אני מבטיחה שמאוד בקרוב. אפרת

תודה לשתיכן

סבבה

תודה אפרת.. ובהצלחה בלימודים!!
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר