קעקוע בולט ומגרד

אז נתחיל בפרטים טכניים :) הקעקוע בן שנה בערך, מוחלם לגמרי כמובן, ממוקם מאחורי האוזן. קראתי הרבה כבר שבקיץ יש לדיו שחור נטייה לבלוט קצת מעל העור, אז בהתחלה לא ייחסתי חשיבות כלכך, אבל עכשיו זה גם די מגרד, מרגיש כאילו יש שם ממש גירוי אבל בחנתי אותו טוב טוב (עם שתי מראות, בעייתי כשזה מאחורי האוזן) ולא נראו סימנים לגירויים, אדמומיות או פצעונים. יש סיכוי שהוא מגרד סתם בגלל החום ושזאת תופעה נורמלית? טיפול מחודש בביפנטן+ יסייע למצב? יש אפשרות למרוח מן משחה מיוחדת לגירויים/שפשפות וכאלה? (לא אנטיביוטית!) אני אציין גם שאני לא יוצאת מהבית בלי שהוא מכוסה בקרם הגנה, ומתי שאני יודעת שאני אהיה יותר משעה בחוץ, אני לוקחת איתי את הבקבוק בשביל לעשות רענון, ככה שהוא די מוגן, אבל הוא בכל זאת חשוף תמידית לשמש בגלל המיקום... אני יודעת שלא בטוח שתוכלו לעזור לי רק לפי הודעה בפורום, בכל מקרה ביום ראשון אני אהיה אצל המקעקע שלי אז הוא יוכל לבחון אותו קצת, אבל בכל זאת אשמח לכמה תשובות.

אה ועוד משהו ששכחתי לציין..

רציתי ביום ראשון לעשות לו רענון כי הוא די דהה וזה מטריד אותי. יהיה אפשרי לקעקע עליו למרות שהוא בולט או שאני אצטרך לחכות לחורף או משהו? שוב תודה...

רצוי לא לקעקע/ לחדש קעקוע כאשר יש גירוי באיזור

אם אכן זה המצב, זו גם הסיבה מדוע בקעקועים גדולים שדורשים יותר מפגישה 1 לוקחים הפסקות של כמה שבועות בין סשן לסשן, בכדי לתת לאיזור המקועקע זמן להחלים ולאחר מכן ממשיכים. גם לי קרה כמה וכמה פעמים שהקעקוע או חלקים ממנו בלטו מעט מעל פני העור וזה גירד לי. זה עבר אחרי כמה זמן. בן כמה הקעקוע שלך? נסי לא לגרד ותפני לרופא/ת עור או משו שיבחן את הנושא מקרוב ויגיד לך אם באמת קיים שם גירוי או משו בסגנון, ללכת למקעקע זו גם אפשרות.. אבל טובים ה2 מן ה1 :]

תודה :)

הקעקוע בן שנה עוד כמה ימים :) ביום ראשון אני אתן למקעקע לבחון אותו קצת, אם זה יראה נורמלי אז חפיף אחכה שיעבור, אם לא אז הופ לרופא. שוב תודה. :)

קעקוע בולט ומגרד

אז נתחיל בפרטים טכניים :) הקעקוע בן שנה בערך, מוחלם לגמרי כמובן, ממוקם מאחורי האוזן. קראתי הרבה כבר שבקיץ יש לדיו שחור נטייה לבלוט קצת מעל העור, אז בהתחלה לא ייחסתי חשיבות כלכך, אבל עכשיו זה גם די מגרד, מרגיש כאילו יש שם ממש גירוי אבל בחנתי אותו טוב טוב (עם שתי מראות, בעייתי כשזה מאחורי האוזן) ולא נראו סימנים לגירויים, אדמומיות או פצעונים. יש סיכוי שהוא מגרד סתם בגלל החום ושזאת תופעה נורמלית? טיפול מחודש בביפנטן+ יסייע למצב? יש אפשרות למרוח מן משחה מיוחדת לגירויים/שפשפות וכאלה? (לא אנטיביוטית!) אני אציין גם שאני לא יוצאת מהבית בלי שהוא מכוסה בקרם הגנה, ומתי שאני יודעת שאני אהיה יותר משעה בחוץ, אני לוקחת איתי את הבקבוק בשביל לעשות רענון, ככה שהוא די מוגן, אבל הוא בכל זאת חשוף תמידית לשמש בגלל המיקום... אני יודעת שלא בטוח שתוכלו לעזור לי רק לפי הודעה בפורום, בכל מקרה ביום ראשון אני אהיה אצל המקעקע שלי אז הוא יוכל לבחון אותו קצת, אבל בכל זאת אשמח לכמה תשובות.

התוספת שתופסת

אין ספק שפינקיראסטה צודקת,לא הייתי ממליצה בכלל להתקעקע שוב כשהעור מגורה,יכול ליצור צילוק והחלמה לא טובה,ובאופן כללי סתם יכאב לך הרבה יותר. הייתי ממליצה לך לקרוא את המאמר על הדיו השחור,שם את תמצאי את ההסבר בעצם למה שקרה לך. הדיו השחור מתנהג שונה משאר סוגי הדיו, מאחר והוא עשוי מפחם הוא מגיב לחום בצורה שונה ולכן מתנפח ביתר קלות,זו לא סיבה לדאגה. אבל קעקוע נפוח יכול להיות גם עקב עבודת מקעקע לא טובה,מקעקע ש"חופר". אבל לפני מה שסיפרת זה לא מצב קבוע,אלא משהו שקרה לאחרונה וקורה פעם ב- ולכן לדעתי מדובר בריאקציה של הדיו עם שינוי מזג האויר לדוגמא. ושוב הייתי ממליצה לך בחום לקרוא את המאמר לעומק. בכל מקרה כמושאת יודעת דרך מחשבים אי אפשר לאבחן ורצוי ללכת למקעקע שיעיף מבט כמו שאמרת. אני אשמח לשמוע מה למקעקע היה לומר. המון בהצלחה חמוטל

אז ככה

הייתי אצל המקעקע אתמול לטאצ' אפ, אז הוא כבר הסתכל גם על הקעקוע הבעייתי. (שאגב, כבר לא כלכך מגרד והנפיחות קצת ירדה), ואמר שזה נורמלי והוא לא רואה גירוי מיוחד, אבל אם הגירוד ימשיך וזה יציק, אין בעיה להשתמש באיזו משחה לגירויים כל עוד היא לא אנטיביוטית כי אחרי הכל זה לא זיהום או משהו. לא נורא, לא דחוף לי, אני אחכה לתקופה פחות חמה שהקעקוע יחזור לגובה העור ואז אני ארביץ לו רענון :) הקעקוע בן שנה בערך ועד עכשיו הוא היה במצב רגיל, כך שזה באמת לא אשמת המקעקע שעשה לי אותו או משהו...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר