ראיתי את השרשור כאב

ובכול זאת אנשים שעשו מעל הכף רגל בשוק חיצוני הבנתי מהשרשור שזה דיי כואב שם? אני רוצה לעשות ופוחדת שאני לא הצליח לעמוד בכאב שאני לא יודעת מהו ואני אצטרך להסתובב עם רבע קעקוע או משהוא כזה.מה אתם אומרים?

אני עברתי קעקוע של מעל 7 שעות באזור

ואני חייבת לציין שבמהלך כל הארבע שעות הראשונות לא סבלתי מכאב נורא במיוחד, וגם לקראת הסוף אני לא הרגשתי שאני מתפוצצת עוד רגע. כאב זה עניין אינדיבידואלי, כמו שכל האנשים שונים במפת העצבוב השטחי שלהם (העצבים הנמצאים ממש מתחת לפני השטח של העור) כך גם יש שונות בדרגות הכאב המורגשות והאזורים הרגישים אצל אנשים שונים. השונות בהרגשת הכאב נובעת מהרבה גורמים, ביניהם הפרשת הורמונים מהמוח, העצבוב השונה מאדם לאדם וכמובן התחושה עצמה בזמן הקעקוע (אצל נשים למשל יש נשים המגלות רגישות גבוהה יותר בזמן המחזור, התזונה שימים הקודמים לקעקוע חשובה ועוד ועוד). בהצלחה, אפרת

נכון, אבל...

כמובן שאי אפשר להתעלם מאיזורים מסויים שכואבים לכולם כמעט באותה מידה. (כמו צלעות למשל)

אתה יודע למדוד כאב ?

אני לא חושב שאפשר להכליל בצורה כזו. ורמת הסיבולת של אנשים משתנה בין אחד לשני בצורה משמעותית מאוד, כך שגם אם לכולם כואב או לא כואב זה כלל לא רלוונטי.

צודק, אבל...

תסכים איתי שיש איזורים שפשוט יותר מידיי רגישים בגוף של כל אחד ואחד מאיתנו והם כואבים לכולנו. פשוט בצורות שונות.

עדיין לא

ההגדרה שלך ל"כואב" יכולה להיות בשביל מישהו אחר "דגדוג מעצבן" שוב, זה עניין אישי לחלוטין וכל אחד והתחושות שלו - ולכן אי אפשר לכמת כאב.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר