שאלה..

שאלה..

כל פעם שאני אומרת לאנשים שאני רוצה לעשות קעקוע כולם מגיעים לשאלה . למה לך לבזבז את הכסף כדי שמישהו יחרוט לך על הגוףף.?. ואני תמיד עונה זה לא לבזבז.. זה כמו לקנות תמונה.... אבל .. יום אחד חשבתי לעצמי שאולי לפעמים המחיר של הקעוקע ממש ממש הזוי... ויקר.. אז השאלה שלי האם בגלל המחיר של הקעקוע ההנאה נהרסת...?. או שבאמת לפעמים המקעקעים בואו נגיד גונבים מאיתנו את הכסף.. נכון שבשביל משו יפה.. משו מקצועי צריך לשלם הרבה.. ואני מסכימה..אבל עד כמה תשלמו בשביל קעקוע?..ושאלה אחרונה האם אתם מסכימים עם המחירים?(מקווה שלא תתעצבנו מהשאלות אבל זה באמת מעניין ... וסליחה שזה כלכך ארוך...)...

תראי...

על אומנות צריך לשלם, ובמיוחד אם היא נמצאת על הגוף שלך לכל החיים. אם את רוצה שהיא תהיה איכותית ויפה, אז כסף לא צריך להיות סוגייה. אני לפחות, מסכים עם המחירים, כי אני יודע שהתוצר המוגמר שלי יראה בהתאם למחיר ששילמתי עליו, ואני יודע שהמקום שאני נמצא בו הוא סטרילי ומקצועי. ET

כסף

כן המחירים גבוהים, פעם ראשונה שהלכתי לקבל הצעת מחיר על קעקוע נבהלתי לחלוטין, הכנתי את עצמי למחיר גבוה, אבל לא עד כדי כך... לפעמים אני חושבת וואו,ב-850 שקלים האלה שעשיתי בהם קעקוע יכלתי לעשות מלא דברים...אבא שלי זה לא בדיוק דולנד טראמפ,יש לי ערך לכסף. אבל זה שווה את זה בסוף,אני מסתכלת על שני הבייביז שלי ומתמוגגת.ואני מבינה שזה המחיר שגובים וזהו,זו אומנות,זו השקעה של האמן.אין מה לעשות עם זה,מכבדת את המחיר ולא מתמקחת.אני אוהבת את זה מאוד ואני צריכה לשלם את המחיר.חבר שלי לא מסוגל לשמוע אפילו שאני משלמת סכומים כאלה.

מחיר גבוה מאוד אבל שווה

הקעקוע שלי עלה כ1,600 שקל. בהתחלה גם אני קפצתי בשוק אבל אחרי זה אמרתי שזו ההשקעה לטווח הכי ארוך שיש, ואני חושב שזו ההוצאה הכי טובה שעשיתי במשך 17.4 שנות חיי... אין אחד שראה את הקעקוע ולא אמר שזאת אמנות, גם מי שלא אוהב את הרעיון של הקעקוע... נ.ב. ביום של הבגרות במתמטיקה, ה29.5, צ'רלי הדרקון חוגג חצי שנה על השכם

בשבילי...

הכסף בכלל לא מהווה שום שיקול כשאני מתקעקע [וזה לא שאין לי ערך לכסף, אני עובד קשה מאוד בשביל לחסוך כל שקל], אבל זה דיי ברור שמין הסתם שבשביל לקבל תמורה ליצירת אומנות באיכות טובה - צריך לפתוח את הארנק ולשלם

מחיר גבוה מאוד אבל שווה

הקעקוע שלי עלה כ1,600 שקל. בהתחלה גם אני קפצתי בשוק אבל אחרי זה אמרתי שזו ההשקעה לטווח הכי ארוך שיש, ואני חושב שזו ההוצאה הכי טובה שעשיתי במשך 17.4 שנות חיי... אין אחד שראה את הקעקוע ולא אמר שזאת אמנות, גם מי שלא אוהב את הרעיון של הקעקוע... נ.ב. ביום של הבגרות במתמטיקה, ה29.5, צ'רלי הדרקון חוגג חצי שנה על השכם

מזל טוב

ותשים תמונה של צ'רלי...

שאלה..

כל פעם שאני אומרת לאנשים שאני רוצה לעשות קעקוע כולם מגיעים לשאלה . למה לך לבזבז את הכסף כדי שמישהו יחרוט לך על הגוףף.?. ואני תמיד עונה זה לא לבזבז.. זה כמו לקנות תמונה.... אבל .. יום אחד חשבתי לעצמי שאולי לפעמים המחיר של הקעוקע ממש ממש הזוי... ויקר.. אז השאלה שלי האם בגלל המחיר של הקעקוע ההנאה נהרסת...?. או שבאמת לפעמים המקעקעים בואו נגיד גונבים מאיתנו את הכסף.. נכון שבשביל משו יפה.. משו מקצועי צריך לשלם הרבה.. ואני מסכימה..אבל עד כמה תשלמו בשביל קעקוע?..ושאלה אחרונה האם אתם מסכימים עם המחירים?(מקווה שלא תתעצבנו מהשאלות אבל זה באמת מעניין ... וסליחה שזה כלכך ארוך...)...

צודקים

אני יודעת שבשביל איכות צריך לשלם יותר.. ויש לי רעיון לקעקוע שאני רוצה לעשות. אבל אני מפחדת שכמה שאני יתכנן והכל לא יהיה לי כסף לעשות אותו.. וזה מבאס.. גם אני לא רוצה ללכת לעשות השוואת מחיר בין כל מיני מקעקעים כי יכול להיות שזה שיקח לי יותר זול גם הקעקוע יראה זול..אני חושבת אני ילך לראות כל מיני מקעקעים.. יראה את העבודות שלהם ואם זה יקר אז שיהיה נחסוך עוד טיפה בסוף זאת תיהיה השקעה טובה.. לכל החיים...תודה לכולם.

למרות איך שזה נשמע

מקום יקר לא בהכרח יתן לך את התוצאה הטובה ביותר, ומקום זול לא תמיד יספק לך קעקוע באייכות נמוכה. תעברי בין הסטודיו-ים השונים תבדקי את המקומות והעבודות, ואל תקחי את המחיר כערובה לאייכות.

מזל טוב

ותשים תמונה של צ'רלי...

שמתי תמונה איפושהו אבל נשים עוד פעם

היי בן

התמונה של הדרקון הזה ממש ממש מוכרת לי, אבל אני לא מצליח לשים על זה את האצבע. אתה יכול להגיד לי מאיזה סרט/ספר הוא לקוח? ET

אני לא יודע...

אני ממש ממש לא יודע... הגעתי למקעקע שלי, אמרתי "אני יודע שאני רוצה דרקון לא יפני ולא טרייבל." יפה, הראה לי דרקון אירופאי, הייתה אהבה ממבט ראשון וכך נולד לו צ'רלי...

שמתי תמונה איפושהו אבל נשים עוד פעם

באמת יפה...

שאלה..

זה מאוד פשוט.

כל אחד וההנאות שלו בחיים.יש בנאדם שמוכן להוציא אלפי שקלים על קעקוע ויש בנאדם אחר שיוציא אלפי שקלים על מחשב חדש ואחר על טלוויזיה חדשה ואחר סתם יחסוך לאוטו. תבין מה שטוב לך תעשה, אתה לא חייב לשים על מה שכולם אומרים! לילה טוב לכם =]
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר