אפידורל

אפידורל

אני רוצה לעשות קעקוע מעל הישבן בצד ימין ושמעתי שבלידה יש בעיה לקבל זריקת אפידורל בגלל שזה יכול לגרום לזיהומים. יש למישהו מושג על הדבר?

כן

אומנם עוד לא הוכח שבאמת אפידורל על קעקוע יכול לגרום לבעיות אבל רופאים רבים (מאוד)לא מוכנים לתת זריקה על הקעקוע בטענה שהמזרק יכניס את הדיו לעמוד השידרה (משהו כזה)... כמו שאמרתי לא הוכח אבל קחי בחשבון את העובדה הזו לפני שתעשי שם קעקוע.

רק אם זה ישירות על עמוד השדרה

אם כפי שאת אומרת, את מתכוונת לעשות בצד ימין ולא ישירות על עמוד השדרה (שלשם מזריקים), לא נראה לי שתהיה לך בעיה.

כן

אומנם עוד לא הוכח שבאמת אפידורל על קעקוע יכול לגרום לבעיות אבל רופאים רבים (מאוד)לא מוכנים לתת זריקה על הקעקוע בטענה שהמזרק יכניס את הדיו לעמוד השידרה (משהו כזה)... כמו שאמרתי לא הוכח אבל קחי בחשבון את העובדה הזו לפני שתעשי שם קעקוע.

ובצדק

הדיו של הקעקוע מכיל הרבה מאוד מרכיבים, ולא שווה לקחת סיכון בהכנסת גורם זר למקום כ"כ רגיש.

אפידורל

אני רוצה לעשות קעקוע מעל הישבן בצד ימין ושמעתי שבלידה יש בעיה לקבל זריקת אפידורל בגלל שזה יכול לגרום לזיהומים. יש למישהו מושג על הדבר?

קעקועים ואפידורל

הנושא נידון בעבר ואפרת כתבה עליו כאן. ככל הידוע כיום בארץ נמנעים מלתת זריקת אפידורל באזור המיועד להזרקה אם הוא מקועקוע. עם זאת אם את לא עושה את הקעקוע במרכז הגב התחתון אלא בצד שמאל/ימין לא אמורה להיות בעיה להזריק את האיפדורל משום שהמחט לא עוברת דרך הקעקוע. רועי
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר