שאלה של כאב , ונסיון שלכם חברים - ככה החדשים יוכלו לראות מה קורה ולנו דיון קטן...

נניח מסולם 1 עד 10 ש 1 זה לא כואב בכלל היתי יכול להירדם ,ל 10 שזה חיכיתי שאלוהים יקח כבר את הנשמה המסכנה שלי , כמה כאב לכם הקעקוע , אבל תגידו גם כמה זמן לקחה העבודה ואיפה הוא ממוקם. אני אתחיל. רגל , הציון שלי בין 1 ל 10 הוא 11 , חשבתי שמגרדים לי את העור ורציתי למות. הקעקוע לקח כ 6 - 7 שעות והמיקום נהנה ממיקום שנחשב לסביר. פנים היד הציון שלי באופן מפתיע הוא 3-4 , לקח כשעתים וחצי שלוש והפתיע אותי בזה שלא ממש כאב כי המיקום נחשב בעייתי. ואתם? סבלתם? נרדמתם? עוז ורועי, אתם מקועקעי צלעות, מה לכם יש להגיד?

לא כל כך כאב

אני עשיתי את הקעקוע על השכם ואני חייב לומר שבקטע ה"כואב" כביכול, המסגרת השחורה, או "החריטה" כפי שאני קורא לה, לא עברה את 2 רוב הזמן, גג 3... בצבע זה היה בין 0 ל-1, ו2 ממש בסוף כשכבר היו ליטושים אחרונים.. כל הקעקוע לקח שעתיים וחצי... בצבע אני אפילו נהניתי, כמו מסאז' כיפי כזה.. אי אפשר לומר שהכאב הזה לא מזמין לעוד...

שלום אני חדשה בפורום אם אפשר גם לדרג אז זה הדירוג שלי

ברגל בחלק הפנימי מעל הכף רג 5-6 שעות גם כן 11 כאבי תופת רציתי למות... ולא לדבר על הזיהום שנהיה לי אח"כ בקרסול 1 לא כאב 15 דק' בתחת1 דגדג קצת 20 דק' בגב 2 לא יותר מידי כואב 1/2 שעה

כאב???

אני חושבת שהייתי עסוקה בלחשוב שזה כואב... האמת הקעקועים שלי קטנים ולקחו מעט זמן לכן הכאב ביחס אליהם היה קטן ולא מאוד משמעותי - בין 2-4 . אבל היה שווה אני חולה על שניהם ומפנטזת על השלישי

טוב נו...

הקעקוע של הצלעות קרדיט של הקיעקוע הולך לדן מ Tattoo House ושל הציור הולך ל Carrie Hanscom ועוד שני קעקועים שקדמו לו...קרדיט למשה אלול יש לי עוד הרבה רעיונות בראש...אבל צריך שיש זמן חופשי מהצבא :P

בגב..מהממים!

שאלה של כאב , ונסיון שלכם חברים - ככה החדשים יוכלו לראות מה קורה ולנו דיון קטן...

נניח מסולם 1 עד 10 ש 1 זה לא כואב בכלל היתי יכול להירדם ,ל 10 שזה חיכיתי שאלוהים יקח כבר את הנשמה המסכנה שלי , כמה כאב לכם הקעקוע , אבל תגידו גם כמה זמן לקחה העבודה ואיפה הוא ממוקם. אני אתחיל. רגל , הציון שלי בין 1 ל 10 הוא 11 , חשבתי שמגרדים לי את העור ורציתי למות. הקעקוע לקח כ 6 - 7 שעות והמיקום נהנה ממיקום שנחשב לסביר. פנים היד הציון שלי באופן מפתיע הוא 3-4 , לקח כשעתים וחצי שלוש והפתיע אותי בזה שלא ממש כאב כי המיקום נחשב בעייתי. ואתם? סבלתם? נרדמתם? עוז ורועי, אתם מקועקעי צלעות, מה לכם יש להגיד?

קעקוע חדש תענו לי בדחיפות

שלום לכולם אני רוצה לעשות קעקוע חדש בימים הקרובים ואני קצת מפחדת קראתי את התגובות שלכם לגבי רמת הכאב אבל בכל זאת עדיין אני רוצה לעשות קעקוע קטן בכתף והייתי שמחה לדעת מהי רמת הכאב בין 1 -10 ואם יש לכם רעיונות לקעקוע חמוד כזה וקטן.... תענו לי תודה

לא מבין מה הדחיפות...

החיפזון הוא מהשטן אני מציע לך לחשוב היטב לפני שאת מתקעקעת ועושה משהו בלתי הפיך שישאר עלייך למשך כל החיים שלך ולא לקבל רעיונות מאנשים זרים שאת לא מכירה מהאינטרנט בכל מקרה, חבל שהקפצת שרשור ישן ולא פתחת הודעה חדשה, בטח ובטח אחרי שאני מניח שקראת את השאלות הנפוצות ואת השאלה העוסקת בכאב [היות והקישור לשרשור הזה נמצא שם], אני מציע לך קודם כל לקרוא את חוקי הדיון בפורום ואת המידע שנמצא בשאלות הנפוצות ובמאמרים ולאחר מכן לפתוח הודעה חדשה אגב, אל תגיבי להודעה זו מכיוון שכל הודעה נוספת פשוט תימחק ללא אזהרה יום טוב

טוב נו...

הקעקוע של הצלעות קרדיט של הקיעקוע הולך לדן מ Tattoo House ושל הציור הולך ל Carrie Hanscom ועוד שני קעקועים שקדמו לו...קרדיט למשה אלול יש לי עוד הרבה רעיונות בראש...אבל צריך שיש זמן חופשי מהצבא :P

קעקוע מדהים

הקעקוע בגף מדהים רק לא הבנתי מי עשה לך את הקעקוע אני רוצה גם להתקעקע בפייה חמודה אבל הבעיה שלא כולם יודעים לצייר טוב את איזור הפנים ואצלך זה ממש מדוייק אשמח לקבל מידע...

הכול היה בסדר עד שהוא הגיע לעצמות בכתף

5 צבעים עיקרים שמורכבים מהרבה צבעים אחרים והכול על העצמות - הבטחתי לעצמי באותם 4 וחצי שעות של סבל שבחיים אבל בחיים אני לא מקעקע על העצמות וכנראה שאני גם יעמוד בזה (לא סגור על ההבטחה הזאת בזמן האחרון - מת לעוד קעקוע אבל לא מצליח למצוא את **** :-() ** ההודעה נערכה ע"י המנהל, נא לא להזכיר/לציין שמות של מקעקעים ישראלים פרט למתן קרדיט על עבודות שמתפרסמות כאן **

כאב לא רציני..

יש לי [בינתיים] שני קעקועים הראשון בין השכמות יחסית גדול וציפיתי שממש יכאב באזור הזה אבל -לא - ממש לא כאב לי הייתי נותנת לזה ציון 1 . סתם היה מעצבן הצורה שישבתי כזה כפופה אבל שטויות הקעקוע השני בקרסול כבר יותר כאב בייחוד שחלק ממנו ממשיך מאחורי הרגל וממש כאב שם וממש הרגשתי את הקטע של החריטה , וזה גם אזור של רפלקסים זה ממש הלחיץ אותי כאב אבל לא מתתי מזה ... ציון : 3-4 .

זה כאב...מאוד כאב

הקעקוע בשכמה וסבלתי כל שנייה...אבל בסוף...היה שווה את זה...היו זמנים שזה היה בין 6-7 והיו זמנים שזה היה בלתי נסבל שזה היה 10 קרדיט לליאור מפסיכו

נא לא לשרשר הודעות חדשות לשרשור הזה

הוא בן שנה וחצי... תודה רבה ET

אני חייב המלצות

היי אני עוד מעט בן 16 ואני ממש רוצה לעשות קעקוע בבקשה תמליצו לי על מקום שלא כואב לעשות בו את הקעקוע וגם תציינו כמה זמן זה לוקח תודה רבה

קעקוע חדש תענו לי בדחיפות

שלום לכולם אני רוצה לעשות קעקוע חדש בימים הקרובים ואני קצת מפחדת קראתי את התגובות שלכם לגבי רמת הכאב אבל בכל זאת עדיין אני רוצה לעשות קעקוע קטן בכתף והייתי שמחה לדעת מהי רמת הכאב בין 1 -10 ואם יש לכם רעיונות לקעקוע חמוד כזה וקטן.... תענו לי תודה

היי:)

אני עשיתי קעקוע בכתף מאחורה של ורד קטן ולדעתי הכאב היה 2 לא יותר מזה. בהצלחה :)
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר