אממ.. קר.. נעים....

אם כבר..

לפי מה שאני רואה פה. רוב האנשים שעשו קעקוע על הכתף מאחור (או על הגב למעלה בפינה אין שבא לכם) הרמת כאב הייתה בין 3 ל5... אם כך, זה באמת לא עד מוות כואב?

קוראים לזה פשוט שכמה

או שכם (יש לי שם דלקת כרגע, אז אני די רגיש לנושא), האמת שלי די כאב שם, כי זה על עצם ואצלי לפחות, הקעקועים שהיו על עצמות, כאבו הרבה יותר מאשר אלו שהיו על שרירים.

אממ.. קר.. נעים....

חחחח כמה שאתם צודקים...=]

עכשיו אני

כנראה שכאב לי נורא בצלעות, כי עברו בערך 10 שנים ואני עדיין זוכר את זה, בכתפיים גם די כאב לי, כנ"ל בשכמות, בעיקר בקעקוע האחרון שגם לקח 6.5 שעות, חוץ מזה, בזרועות ובשוקיים לא ממש כאב, חוץ מאשר כאשר הקעקוע גלש לחלק הפנימי יותר של היד או הרגל ואז היה די כואב, אבל בכל מקרה, גם במקומות שלא כאבו במיוחד (הכל יחסי כמובן), אחרי כמה שעות העור כבר מגורה לאללה ולא צריך אפילו לדחוף את המחט כדי שיכאב, מספיק לנגב שאריות צבע. בנוסף, יש כמובן הבדל רציני בכמות המחטים, כך שבד"כ בזמן שעושים אצלי את קווי המתאר, זה לא ממש מזיז לי, אבל כשצובעים שטחים גדולים ואיזה 10 מחטים זזות במקביל ובמהירות בתוך העור, זה ממש סיוט. אבל כמו שאני אומר לכל מי ששואל אותי על נושא הכאב, ברגע שמוציאים את המחט מהעור, זה כבר לא כואב וכמובן שבסופו של דבר ובמבט של שנים לאחור, העיקר התוצאה.

דוקא יש איזה מחט

אני לא יודע כמה מחטים יותר דקה מהמחטים הרגילות של האוטליין שהיא ממש ממש מציקה ולא נעימה, לי יותר מהצביעה יצא לי רק פעם אחת שהשתמשו בה

שאלה של כאב , ונסיון שלכם חברים - ככה החדשים יוכלו לראות מה קורה ולנו דיון קטן...

נניח מסולם 1 עד 10 ש 1 זה לא כואב בכלל היתי יכול להירדם ,ל 10 שזה חיכיתי שאלוהים יקח כבר את הנשמה המסכנה שלי , כמה כאב לכם הקעקוע , אבל תגידו גם כמה זמן לקחה העבודה ואיפה הוא ממוקם. אני אתחיל. רגל , הציון שלי בין 1 ל 10 הוא 11 , חשבתי שמגרדים לי את העור ורציתי למות. הקעקוע לקח כ 6 - 7 שעות והמיקום נהנה ממיקום שנחשב לסביר. פנים היד הציון שלי באופן מפתיע הוא 3-4 , לקח כשעתים וחצי שלוש והפתיע אותי בזה שלא ממש כאב כי המיקום נחשב בעייתי. ואתם? סבלתם? נרדמתם? עוז ורועי, אתם מקועקעי צלעות, מה לכם יש להגיד?

אממ...5

אצלי זה 5 כי מצד אחד זה כאב אבל לא עד כדי כך שאני אמות באמצע הסטודיו כן? =] כל קעקוע הוא כואב במידה מסויימת אבל התוצאה שווה את הכאב! =] בשבילי הכי כואב היה על עמוד השידרה זה היה כאבים דיי רציניים אבל היה בסדר בכל אופן.

אממ הייתי נותנת 10 בכיף.

שלי היה ברגל וכאב לי אימים. המפתיע הוא שכאב לי פחות באאוטליין מאשר בצביעה הפנימית...מאבל היה שווה כל רגע.... לצערי אין לי תמונות כי הייתי אמורה לעשות ביומולדת שלי ואחותי הפתיעה אותי לפני ו"קנתה" לי אותו :} איזו מדהימה.. אגב לקח בערך שעתיים לסיים את הכול. וכן... בכיתי :} אבל חייכתי תוך כדי.

יש לי עוד תשובה לשאלה

היום עשיתי קעקוע חדש בין השכמות מתחת לקו של החולצה לקח בערך שעתיים וחצי ואני חייב לומר שזה המקום הכי פחות כואב שחוויתי. 2 בסולם וינסנט לכל היותר. רועי

תתחדש

אל תשכח לצרף תמונות ולתת קרדיט אך ורק לצד תמונות איכותיות

אם אני לא טועה - אני מכיר את החוקים

וכידוע מנהלים לא מעלים תמונות שנעשו בידי מקעקעים בארץ רועי

אמנם יש היגיון מאחורי זה, אבל עדיין חבל

אבל יש תמונות של קעקועים של מנהלים בגלריה של הפורום שנעשו ע"י מקעקעים בארץ...

אבל אלה תמונות

שפורסמו לפני היותם מנהלים והיה קצת חסר טעם להוריד אותם, לא?

לא ידעתי שזה פורסם לפני שהם היו מנהלים חוצמזה רועי הולך להיות עוד מעט מנהל לשעבר...

טוב אני לא אציק, כי זו באמת לא המטרה שלי. סתם עניין אותי לראות את הקעקוע החדש שלו. רועי - תתחדש ותהנה ושתהיה החלמה קלה.

שאלה של כאב , ונסיון שלכם חברים - ככה החדשים יוכלו לראות מה קורה ולנו דיון קטן...

נניח מסולם 1 עד 10 ש 1 זה לא כואב בכלל היתי יכול להירדם ,ל 10 שזה חיכיתי שאלוהים יקח כבר את הנשמה המסכנה שלי , כמה כאב לכם הקעקוע , אבל תגידו גם כמה זמן לקחה העבודה ואיפה הוא ממוקם. אני אתחיל. רגל , הציון שלי בין 1 ל 10 הוא 11 , חשבתי שמגרדים לי את העור ורציתי למות. הקעקוע לקח כ 6 - 7 שעות והמיקום נהנה ממיקום שנחשב לסביר. פנים היד הציון שלי באופן מפתיע הוא 3-4 , לקח כשעתים וחצי שלוש והפתיע אותי בזה שלא ממש כאב כי המיקום נחשב בעייתי. ואתם? סבלתם? נרדמתם? עוז ורועי, אתם מקועקעי צלעות, מה לכם יש להגיד?

המממ אצלי היו הבדלים רציניים בין הקעקועים :)

בקעקוע הראשון מאחורי האוזן, אם הרעש של המכונה לא היה בתוך הנשמהההה חופשי הייתי יכולה להרדם. 1. בקעקועים היותר טריים שעל הכתפיים, המסגרת השחורה גרמה לי לרצות להתאבד, ממש שקלתי לבקש הפסקה אחרי 3 דקות של קיעקוע.. לגמרי 10. הצביעה של הקעקועים כבר לא כאבה, 2 ברוב המקומות, אולי 4 בחלקים שבדיוק מעל העצם :)

אחח שאלות כאב - איך אני אוהב לענות על כאלה

אז ככה, בכל הנוגע לסף הכאב לי לגבי קעקועים, כנראה שהוא די גבוה. יש מצב שלא יאמינו לי, אבל מי שמכיר אותי יכול לדווח שזה נכון. שוק - מהברך עד הקרסול, כ-4 שעות - ציון 3 יד פנימית - מהשחי עד המרפק, שני סשנים, אחד של 45 דקול (קוים), ואחד של 3 וחצי שעות צביעה וכו' - ציון 4.5 צלעות ימין - 4 שעות בכנס בלונדון - מהשחי עד המותן (השרימפ) - ציון שנע בין 4 ל - 6, תלוי במיקום ובזמן שחלף. צלעות שמאל - שעתיים וחצי (אם אני זוכר נכון), ציון 4.5. גם תלוי באיזה חלק של העבודה מדובר. הבעיה העיקרית מבחינתי בסשנים ארוכים היא לא הכאב מהקעקוע עצמו כמו האי נוחות של שכיבה ללא תנועה לאורך זמן בתנוחה אחת. מה שבטוח שחשש מכאב לעולם לא ימנע ממני לעשות קעקוע, ואני מוכן לשבת תחת המחט עד שהמקעקע או אני ישבר, מי מאיתנו שישבר קודם. I am up for the challenge רועי אה וגלעד מוסר שלו הכל כואב

שאלה

מישהו עשה קעקוע על העורף? זה הקעקוע הראשון שלי ואני תוהה עד כמה זה יכאב, בערך..
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר