אצלי

זה הקעקוע הראשון שלי. הוא ממוקם בשוק לקח כשעה והייתי מדרגת אותו 2 עד החמש דקות האחרונות שבהן המקעקע עבר לי על כמה מקומות בלבן והרגשתי שהו קודח לי בבשר - הייתי מדרגת אותן 8. ד"א, מצורפת תמונה של הקעקוע, קרדיט לשניר מויז'ן שסבל את כל ההערות שלי עד שהסקיצה נהייתה מושלמת

והינה התמונה

לפעמים הגודל קובע , והתמונה שלך פשוט עברה את מגבלת ה 500K

שאלה של כאב , ונסיון שלכם חברים - ככה החדשים יוכלו לראות מה קורה ולנו דיון קטן...

נניח מסולם 1 עד 10 ש 1 זה לא כואב בכלל היתי יכול להירדם ,ל 10 שזה חיכיתי שאלוהים יקח כבר את הנשמה המסכנה שלי , כמה כאב לכם הקעקוע , אבל תגידו גם כמה זמן לקחה העבודה ואיפה הוא ממוקם. אני אתחיל. רגל , הציון שלי בין 1 ל 10 הוא 11 , חשבתי שמגרדים לי את העור ורציתי למות. הקעקוע לקח כ 6 - 7 שעות והמיקום נהנה ממיקום שנחשב לסביר. פנים היד הציון שלי באופן מפתיע הוא 3-4 , לקח כשעתים וחצי שלוש והפתיע אותי בזה שלא ממש כאב כי המיקום נחשב בעייתי. ואתם? סבלתם? נרדמתם? עוז ורועי, אתם מקועקעי צלעות, מה לכם יש להגיד?

עכשיו אני

כנראה שכאב לי נורא בצלעות, כי עברו בערך 10 שנים ואני עדיין זוכר את זה, בכתפיים גם די כאב לי, כנ"ל בשכמות, בעיקר בקעקוע האחרון שגם לקח 6.5 שעות, חוץ מזה, בזרועות ובשוקיים לא ממש כאב, חוץ מאשר כאשר הקעקוע גלש לחלק הפנימי יותר של היד או הרגל ואז היה די כואב, אבל בכל מקרה, גם במקומות שלא כאבו במיוחד (הכל יחסי כמובן), אחרי כמה שעות העור כבר מגורה לאללה ולא צריך אפילו לדחוף את המחט כדי שיכאב, מספיק לנגב שאריות צבע. בנוסף, יש כמובן הבדל רציני בכמות המחטים, כך שבד"כ בזמן שעושים אצלי את קווי המתאר, זה לא ממש מזיז לי, אבל כשצובעים שטחים גדולים ואיזה 10 מחטים זזות במקביל ובמהירות בתוך העור, זה ממש סיוט. אבל כמו שאני אומר לכל מי ששואל אותי על נושא הכאב, ברגע שמוציאים את המחט מהעור, זה כבר לא כואב וכמובן שבסופו של דבר ובמבט של שנים לאחור, העיקר התוצאה.

היי

זו התוצאה המוגמרת או שהספקת לצבוע את זה מאז?

אין מה לדאוג ...

הקעקוע נעשה בסאשן אחד , כולל צביעה והיום הוא מתנוסס עליי בגאווה . אלה פשוט שתי התמונות היחידות שהיו לי מהקיעקוע עצמו (השאר דפוקות) .

בראשון יכולתי להירדם...

את הראשון עשיתי על הרגל (פרפר) אבל יחסית גבוה (יותר קרוב לברך מאשר לכף הרגל), זה לקח 20 דקות וזה היה נעים, כאב לי רק ב2 דקות הראשונות ואז יכולתי להירדם... את השקדייה שבניתי סביב הפרפר (מכף הרגל עד הברך), הלכתי למות, הציון המתבקש הוא 11, ואין הגדרה יותר טובה מ"חיכיתי שאלוהים יקח כבר את הנשמה המסכנה שלי". 3 שעות של כאבי תופת. But im Happy now :-)

גם אני מתלהבת :-)

חחח http://i48.photobucket.com/albums/f203/nicka_g/untitled.jpg

עכשיו אני

כנראה שכאב לי נורא בצלעות, כי עברו בערך 10 שנים ואני עדיין זוכר את זה, בכתפיים גם די כאב לי, כנ"ל בשכמות, בעיקר בקעקוע האחרון שגם לקח 6.5 שעות, חוץ מזה, בזרועות ובשוקיים לא ממש כאב, חוץ מאשר כאשר הקעקוע גלש לחלק הפנימי יותר של היד או הרגל ואז היה די כואב, אבל בכל מקרה, גם במקומות שלא כאבו במיוחד (הכל יחסי כמובן), אחרי כמה שעות העור כבר מגורה לאללה ולא צריך אפילו לדחוף את המחט כדי שיכאב, מספיק לנגב שאריות צבע. בנוסף, יש כמובן הבדל רציני בכמות המחטים, כך שבד"כ בזמן שעושים אצלי את קווי המתאר, זה לא ממש מזיז לי, אבל כשצובעים שטחים גדולים ואיזה 10 מחטים זזות במקביל ובמהירות בתוך העור, זה ממש סיוט. אבל כמו שאני אומר לכל מי ששואל אותי על נושא הכאב, ברגע שמוציאים את המחט מהעור, זה כבר לא כואב וכמובן שבסופו של דבר ובמבט של שנים לאחור, העיקר התוצאה.

הכי כיף זה כשמנקים את הצבע

שאלה של כאב , ונסיון שלכם חברים - ככה החדשים יוכלו לראות מה קורה ולנו דיון קטן...

נניח מסולם 1 עד 10 ש 1 זה לא כואב בכלל היתי יכול להירדם ,ל 10 שזה חיכיתי שאלוהים יקח כבר את הנשמה המסכנה שלי , כמה כאב לכם הקעקוע , אבל תגידו גם כמה זמן לקחה העבודה ואיפה הוא ממוקם. אני אתחיל. רגל , הציון שלי בין 1 ל 10 הוא 11 , חשבתי שמגרדים לי את העור ורציתי למות. הקעקוע לקח כ 6 - 7 שעות והמיקום נהנה ממיקום שנחשב לסביר. פנים היד הציון שלי באופן מפתיע הוא 3-4 , לקח כשעתים וחצי שלוש והפתיע אותי בזה שלא ממש כאב כי המיקום נחשב בעייתי. ואתם? סבלתם? נרדמתם? עוז ורועי, אתם מקועקעי צלעות, מה לכם יש להגיד?

ובכן

על הזרוע העליונה, לקח שעתיים פחות או יותר וכאב אולי 3. לא ממש הרגשתי את זה, מאוד נהנתי, ורק לקראת הסוף, כשהעור כבר היה די פצוע ונפוח, זה די כאב.

תמונות מהתהליך....

שניר מויז'ן טאטו מקעקע

נזכרתי בעוד משהו...

השלב שהכי כואב זה הדקות הראשונות עד שהגוף משחרר את המשככי כאבים שלו , וגם אחרי שעושים הפסקה באמצע הכל שורף כבר מאוד ואז שוב ממשכים, זה שלב מאוד כואב...

אסף, אתה ממש חמוד. כיף לי לראות אותך משקיע ככה...

ונלחם בעוז בכל המטורפים הוירטואלים. יישר כוח!! שבלולית.

אם כבר..

לפי מה שאני רואה פה. רוב האנשים שעשו קעקוע על הכתף מאחור (או על הגב למעלה בפינה אין שבא לכם) הרמת כאב הייתה בין 3 ל5... אם כך, זה באמת לא עד מוות כואב?

יאללה, אני.

הראשון, גב - משהו כמו שעתיים וחצי עבודה, בסביבות ה5-6. כואב, אבל נסבל. השני, זרוע שמאל, גם כן שעתיים וחצי, בערך. 6-7. כאב טיפה יותר, אולי כי בקעקוע הראשון ציפיתי לגרוע מכל. השלישי, אמה ימנית, בערך שלוש וחצי שעות. 8-10. תלוי איפה. כשהוא קעקע למעלה, קרוב למרפק, זה עוד היה איכשהו נסבל, אבל בקטעים של שורש כף היד חשבתי שאני הולך להתחיל לבכות. הדבר הכי נורא שעברתי בחיים. הרביעי - רגל שמאל, בערך שעתיים וחצי. 3. היה ממש קל, הרבה פחות גרוע משציפיתי, אולי בגלל החווייה של הקודם. וזהו. אגב, עוד פחות מחודש אני חוזר לארץ אחרי 11 חודשים בחו"ל. יש איזה מפגש פורום באופק? איתן.

אולי נעשה זובור למנהל\ת החדש\ה...

יאללה, אני.

הראשון, גב - משהו כמו שעתיים וחצי עבודה, בסביבות ה5-6. כואב, אבל נסבל. השני, זרוע שמאל, גם כן שעתיים וחצי, בערך. 6-7. כאב טיפה יותר, אולי כי בקעקוע הראשון ציפיתי לגרוע מכל. השלישי, אמה ימנית, בערך שלוש וחצי שעות. 8-10. תלוי איפה. כשהוא קעקע למעלה, קרוב למרפק, זה עוד היה איכשהו נסבל, אבל בקטעים של שורש כף היד חשבתי שאני הולך להתחיל לבכות. הדבר הכי נורא שעברתי בחיים. הרביעי - רגל שמאל, בערך שעתיים וחצי. 3. היה ממש קל, הרבה פחות גרוע משציפיתי, אולי בגלל החווייה של הקודם. וזהו. אגב, עוד פחות מחודש אני חוזר לארץ אחרי 11 חודשים בחו"ל. יש איזה מפגש פורום באופק? איתן.

אצלי זה נע בין 1-10 לפי המיקום והגודל

הראשון שעשעיתי- קעקוע די גדול(25X20 סמ בערך) על החלק העליון של הירך-מתפרש לרוחב ולאורך בעיקר על החלק החיצוני של הירך, אבל יש סטיות לחלק הפנימי- העבודה לקחה שתי סשנים, כל אחד ארבע-חמש שעות,אחרי החלק הראשון עוד תפקדתי, אחרי החלק השני לא יכולתי ללכת יומיים. הדירוג שלי הוא כזה: 10- לחלק שעלה על העצם ולחלק הפנימי של הירך, 5- שאר החלקים, מתי שהוא הפסקתי להרגיש משהו בכלל וכן, אפילו נמנמתי. על הבטן התחתונה- (10 ס'מ בערך) לא הרגשתי כלום. 1 בסולם. חצי שעה עבודה, לא דיגדג לי. על הגב התחתון- טרייבל (15X7 סמ בערך..) הציק יותר מאשר במקומות אחרים, אבל לא יכולה להגיד ש"כאב" לי יותר מדי. 3- לרוב הקעקוע 7-לשפיץ שירד לכיוון התחת, אזור רגיש, אבל זה היה קצר ולכן לא משמעותי. על החזה, בחלק החיצוני - 6 בסולם הכאב. קעקוע קטן למדי, ולכן כנראה אני לא זוכרת את הכאב כטראומתי. אני יכולה אולי להכליל קצת, להגיד שעל שריר פעיל, (כמו רגל, או יד) זה תמיד יפריע יותר ויכאב יותר ככל שהקעקוע גדול יותר, כי השריר עצמו כבר נתפס ומתעייף. על העצם זה כמעט בלתי נסבל על הצד הפנימי של הרגל והיד זה פשוט כואב יותר. לא כל הקעקועים הרגישו אותו דבר, ובקעקוע הראשון כן היה אפקט "הלם" מסוים כי לא ידעתי למה לצפות. כנראה שעם הנסיון גם הכאב מקבל פרופורציות.

אם כבר..

לפי מה שאני רואה פה. רוב האנשים שעשו קעקוע על הכתף מאחור (או על הגב למעלה בפינה אין שבא לכם) הרמת כאב הייתה בין 3 ל5... אם כך, זה באמת לא עד מוות כואב?

שום קעקוע

לא כואב עד מוות. כי עובדה שכולנו חיים :) על כאבים מתגברים, גם על המאוד כואבים. בסך הכל זה שאנחנו בחרנו בכאב הזה עוזר לנו לנתמודד עם החוויה, וכן זו בהחלט חוויה. ועוד יותר מזה, עובדה שכל מי ש"סבל" מקעקוע פעם אחת יחזור על זה שוב ושוב ושוב....

הכי כיף זה כשמנקים את הצבע

כשמפריצים את המים...

זה פשוט חמש שניות מענגות ונעיות בצורה מטורפת

אממ.. קר.. נעים....

עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר