שאלה של כאב , ונסיון שלכם חברים - ככה החדשים יוכלו לראות מה קורה ולנו דיון קטן...

נניח מסולם 1 עד 10 ש 1 זה לא כואב בכלל היתי יכול להירדם ,ל 10 שזה חיכיתי שאלוהים יקח כבר את הנשמה המסכנה שלי , כמה כאב לכם הקעקוע , אבל תגידו גם כמה זמן לקחה העבודה ואיפה הוא ממוקם. אני אתחיל. רגל , הציון שלי בין 1 ל 10 הוא 11 , חשבתי שמגרדים לי את העור ורציתי למות. הקעקוע לקח כ 6 - 7 שעות והמיקום נהנה ממיקום שנחשב לסביר. פנים היד הציון שלי באופן מפתיע הוא 3-4 , לקח כשעתים וחצי שלוש והפתיע אותי בזה שלא ממש כאב כי המיקום נחשב בעייתי. ואתם? סבלתם? נרדמתם? עוז ורועי, אתם מקועקעי צלעות, מה לכם יש להגיד?

אצלי

הקיפוד שלי הוא הקעקוע הראשון שלי והייתי נורא לחוצה ממנו אבל בסוף זה בקושי כאב משהו כמו 3-4 ואולי קצת יותר כואב שהתקרב לקרסול. בסך הכל עבודה של שעתיים- שעתיים וחצי. שעשיתי את הצביעה החוזרת של הדובדבן זה כבר היה משהו כמו 9, 20-30 דקות וכאבי תופת שלא מהעולם... אבל הכל השתלם ועכשיו הוא מושלם

והינה מצאתי תמונה של הסבל מצולם! , יש לעוד מישהו תמונות של התהליך?

ארד בעבודה

התהליך

דוד מוויז'ן

נסיון II

מקווה שעכשיו ילך...

שאלה של כאב , ונסיון שלכם חברים - ככה החדשים יוכלו לראות מה קורה ולנו דיון קטן...

נניח מסולם 1 עד 10 ש 1 זה לא כואב בכלל היתי יכול להירדם ,ל 10 שזה חיכיתי שאלוהים יקח כבר את הנשמה המסכנה שלי , כמה כאב לכם הקעקוע , אבל תגידו גם כמה זמן לקחה העבודה ואיפה הוא ממוקם. אני אתחיל. רגל , הציון שלי בין 1 ל 10 הוא 11 , חשבתי שמגרדים לי את העור ורציתי למות. הקעקוע לקח כ 6 - 7 שעות והמיקום נהנה ממיקום שנחשב לסביר. פנים היד הציון שלי באופן מפתיע הוא 3-4 , לקח כשעתים וחצי שלוש והפתיע אותי בזה שלא ממש כאב כי המיקום נחשב בעייתי. ואתם? סבלתם? נרדמתם? עוז ורועי, אתם מקועקעי צלעות, מה לכם יש להגיד?

אצלי

זה הקעקוע הראשון שלי. הוא ממוקם בשוק לקח כשעה והייתי מדרגת אותו 2 עד החמש דקות האחרונות שבהן המקעקע עבר לי על כמה מקומות בלבן והרגשתי שהו קודח לי בבשר - הייתי מדרגת אותן 8. ד"א, מצורפת תמונה של הקעקוע, קרדיט לשניר מויז'ן שסבל את כל ההערות שלי עד שהסקיצה נהייתה מושלמת

אצלי...

בקעקוע הראשון על השכם זה היה לקח שעה ורמת הכאב היתה 7 ובשני, על הכתף זה היה בסביבות 6 בהתחלה אבל לאט לאט התרגלתי לכאב וזה ירד יחסית ל- 4-5

כמה שזה לא יכאב, זה עדיין כאב כייפי

קעקוע ראשון, בערך שעה+ עבודה, כתף אחורית - 4. קעקוע שני, רבע שעה עבודה, צמיד על פרק כף היד - בחלק הפנימי והחיצוני נגיד ש3, בצדדים 5. קעקוע שלישי, שלוש שעות עבודה, השוק הפנימית ברגל - התחיל סבבה, 4, אבל מסתבר שאחרי שלוש שעות קיעקוע זה כבר הפך לבלתי נסבל. נגיד ש 8-9 (שוב, לא האיזור היה בעייתי, פשוט הרגישות שלו אחרי עבודה של שעתיים הפכה את זה לבלתי נסבל). קעקועים רביעי וחמישי, שתי הסנוניות בכתפיים הקדמיות, כל אחת לקחה עשרים דקות - 3. הייתה התקעקעות ממש כייפית. קעקוע שישי, קרסול, חצי שעה עבודה בערך, אפילו פחות, נגיד ש5 (שונאת קעקועים על עצמות). השביעי והשמיני, אחד מאחורי כל אוזן, רבע שעה בערך כל אחד - 1. באופן מפתיע זה איזור לא כואב ב-כ-ל-ל. חוץ מהרעש המטריף, שאתה מרגיש שיתוש ענקי נכנס לך לאוזן ומסרב לצאת משם, זו גם הייתה חוויה כייפית לגמרי. לא מזמן הייתי עם ידיד שלי בסטודיו כשהוא התקעקע באיזור הצלעות, קעקוע ראשון שלו, והוא *ממש* סבל מכאבים. אבל זה קעקוע ראשון שלו, אין לו למה להשוות, ובמקום להיות כמו בנאדם נורמלי ולהגיד "פאק, זה כואב, אני בחיים לא אעשה שם", המחשבה הראשונה שעברה לי בראש הייתה "מעניין כמה זה באמת כואב", וככה הוחלט ששם יהיה הקעקוע הבא

אם כולם שמו תמונות, גם לי מותר

ג'ק, דוד מויז'ן טאטו

הסנוניות

אני יודעת, אני נראית פה כמו גופה, תתמודדו. זה מהתיקון של הסנוניות. בגלל שעשיתי אותן בהפרש של שלושה חודשים, היו ביניהן הבדלים קטנים בצבע שהיה צריך לתקן. שוב, דוד מויז'ן טאטו

זה באמת נראה כמו נתיחת גופה :-) חחחחח

Anonymous

איזה דיון נחמד :)

יש לי רק קעקוע אחד. הוא ארך בערך שלושת'רבע שעה. זה ממש מעט, ולכן הוא לא כאב במיוחד. הייתי נותנת לו את הציון 2 :) בתמונות אני נראית עצובה, אך אל תתנו לזה להטעות אתכם;) [וגם הקעקוע נראה שם זוועתי]. המקעקע הוא שניר מויז'ן טאטו, ואני שם בת 16:)

צלעות

יש לי קעקוע על הצלעות לקח 5 שעות רמת הכאב הייתה בהתחלה 7-8 בשעה הרביעית היה משהוא כמו 11-12

ואתה באמת חושב שאתה יכול לצאת מזה ככה?

סיפורים,תמונות וקרדיטים הם ממש הכרח המציאות כאן.

טוב נו...

הקעקוע של הצלעות קרדיט של הקיעקוע הולך לדן מ Tattoo House ושל הציור הולך ל Carrie Hanscom ועוד שני קעקועים שקדמו לו...קרדיט למשה אלול יש לי עוד הרבה רעיונות בראש...אבל צריך שיש זמן חופשי מהצבא :P

שניים לא נוראיים

יש לי אחד בשכם לקח כ שעה וחצי - כאב 4 (חתוליק) ובחיבור הזרוע לכתף עוד אחד שלקח כ שעתיים וחצי והוא כ 3 (ספירלה)

שאלה מעולה !

אני בעליו הגאים של קעקוע אחד (בקרוב אולי זה ישתנה ...) . אמנם הוא לא במקום שמוגדר כואב , אבל אחרי בערך שלוש שעות זה כבר סיפור אחר (הקעקוע עצמו לקח משהו כמו שש-שש וחצי שעות). בגדול , זה כאב נסבל לגמרי , שאני אישית אפילו התרגלתי אליו אחרי בערך שעה . בכל מקרה זה לא היווה שיקול בביצוע , ולקח חשוב להמשך , לחלק לסאשנים !! זהו , האומן המבצע הוא ארד ברט .

היי

זו התוצאה המוגמרת או שהספקת לצבוע את זה מאז?
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: chaser.bar
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר