שאלה של כאב , ונסיון שלכם חברים - ככה החדשים יוכלו לראות מה קורה ולנו דיון קטן...

נניח מסולם 1 עד 10 ש 1 זה לא כואב בכלל היתי יכול להירדם ,ל 10 שזה חיכיתי שאלוהים יקח כבר את הנשמה המסכנה שלי , כמה כאב לכם הקעקוע , אבל תגידו גם כמה זמן לקחה העבודה ואיפה הוא ממוקם. אני אתחיל. רגל , הציון שלי בין 1 ל 10 הוא 11 , חשבתי שמגרדים לי את העור ורציתי למות. הקעקוע לקח כ 6 - 7 שעות והמיקום נהנה ממיקום שנחשב לסביר. פנים היד הציון שלי באופן מפתיע הוא 3-4 , לקח כשעתים וחצי שלוש והפתיע אותי בזה שלא ממש כאב כי המיקום נחשב בעייתי. ואתם? סבלתם? נרדמתם? עוז ורועי, אתם מקועקעי צלעות, מה לכם יש להגיד?

אצלי

קעקוע ראשון בכתף מאחורה (שכמה) 3. לא כאב כל כך יותר אי נעימות ולקח 20 דקות לערך. קעקוע שני בשוק החיצונית של הרגל לקח שעתים כמעט ורמת כאב 7. אחרי הקעקוע היתה לי תופעה אלרגית ורמת הכאב היתה 20. קעקוע אחרון (לבינתיים) בגב מהקו של התחתונים עד לקו של החזיה מהאמצע שמאלה לקח כ3 שעות ובהתחלה רמת הכאב היתה 9 ירדה ל7 ובאיזור קו המכנס היה 9 שוב. זהו ":)

אחח שאלות כאב - איך אני אוהב לענות על כאלה

אז ככה, בכל הנוגע לסף הכאב לי לגבי קעקועים, כנראה שהוא די גבוה. יש מצב שלא יאמינו לי, אבל מי שמכיר אותי יכול לדווח שזה נכון. שוק - מהברך עד הקרסול, כ-4 שעות - ציון 3 יד פנימית - מהשחי עד המרפק, שני סשנים, אחד של 45 דקול (קוים), ואחד של 3 וחצי שעות צביעה וכו' - ציון 4.5 צלעות ימין - 4 שעות בכנס בלונדון - מהשחי עד המותן (השרימפ) - ציון שנע בין 4 ל - 6, תלוי במיקום ובזמן שחלף. צלעות שמאל - שעתיים וחצי (אם אני זוכר נכון), ציון 4.5. גם תלוי באיזה חלק של העבודה מדובר. הבעיה העיקרית מבחינתי בסשנים ארוכים היא לא הכאב מהקעקוע עצמו כמו האי נוחות של שכיבה ללא תנועה לאורך זמן בתנוחה אחת. מה שבטוח שחשש מכאב לעולם לא ימנע ממני לעשות קעקוע, ואני מוכן לשבת תחת המחט עד שהמקעקע או אני ישבר, מי מאיתנו שישבר קודם. I am up for the challenge רועי אה וגלעד מוסר שלו הכל כואב

אצלי

קעקוע ראשון בכתף מאחורה (שכמה) 3. לא כאב כל כך יותר אי נעימות ולקח 20 דקות לערך. קעקוע שני בשוק החיצונית של הרגל לקח שעתים כמעט ורמת כאב 7. אחרי הקעקוע היתה לי תופעה אלרגית ורמת הכאב היתה 20. קעקוע אחרון (לבינתיים) בגב מהקו של התחתונים עד לקו של החזיה מהאמצע שמאלה לקח כ3 שעות ובהתחלה רמת הכאב היתה 9 ירדה ל7 ובאיזור קו המכנס היה 9 שוב. זהו ":)

הממממממ

אז ככה כף רגל: כאב מטורף (10) שמונה שעות של כאב בלתי נסבל והחלמה גם מאוד קשה ולא נעימה יד פנימית: לא נעים בכלל (7) אבל נסבל גם כאן ההחלמה לא היתה משהו זרוע חיצונית עד כף היד: חפיף (3) מרפק: בכוונה עשיתי אותו בנפרד: (5) לא נעים במיוחד הצד הפנימי שלו גב עליון: (6) גם ממש לא משהו... רגל:ככה ככה (4) יאללה לעבודה גבריאל

שאלה של כאב , ונסיון שלכם חברים - ככה החדשים יוכלו לראות מה קורה ולנו דיון קטן...

נניח מסולם 1 עד 10 ש 1 זה לא כואב בכלל היתי יכול להירדם ,ל 10 שזה חיכיתי שאלוהים יקח כבר את הנשמה המסכנה שלי , כמה כאב לכם הקעקוע , אבל תגידו גם כמה זמן לקחה העבודה ואיפה הוא ממוקם. אני אתחיל. רגל , הציון שלי בין 1 ל 10 הוא 11 , חשבתי שמגרדים לי את העור ורציתי למות. הקעקוע לקח כ 6 - 7 שעות והמיקום נהנה ממיקום שנחשב לסביר. פנים היד הציון שלי באופן מפתיע הוא 3-4 , לקח כשעתים וחצי שלוש והפתיע אותי בזה שלא ממש כאב כי המיקום נחשב בעייתי. ואתם? סבלתם? נרדמתם? עוז ורועי, אתם מקועקעי צלעות, מה לכם יש להגיד?

כאב

את הקעקוע הראשון שלי עשיתי בגב ואפילו נבהלתי קצת מרוב שזה לא כאב בכלל את הקעקוע השני עשיתי על הקרסול וגם לא כאב (אולי זה בגלל המקעקעת?) אבל כשהגעתי לצלעות זה כבר משהוא אחר, עולם של כאב מטורף (אחת הצלעות העליונות שלי שבורה) הקעקוע הוא ציור של לוחמת כך שהראש שלה היה על הצלע השבורה כך שבשלב מסויים הרגשתי כאילו אני בעינוי סיני שאפילו בצבא לא הכינו אותי לזה, אחרי שירקתי דם וקללתי כמעט את כל מי שהיה מסביבי הסיוט נגמר ועכשיו אני אומר למי ששואל אותי שטויות מי הרגיש בכלל!!!!!

כמה שזה לא יכאב, זה עדיין כאב כייפי

קעקוע ראשון, בערך שעה+ עבודה, כתף אחורית - 4. קעקוע שני, רבע שעה עבודה, צמיד על פרק כף היד - בחלק הפנימי והחיצוני נגיד ש3, בצדדים 5. קעקוע שלישי, שלוש שעות עבודה, השוק הפנימית ברגל - התחיל סבבה, 4, אבל מסתבר שאחרי שלוש שעות קיעקוע זה כבר הפך לבלתי נסבל. נגיד ש 8-9 (שוב, לא האיזור היה בעייתי, פשוט הרגישות שלו אחרי עבודה של שעתיים הפכה את זה לבלתי נסבל). קעקועים רביעי וחמישי, שתי הסנוניות בכתפיים הקדמיות, כל אחת לקחה עשרים דקות - 3. הייתה התקעקעות ממש כייפית. קעקוע שישי, קרסול, חצי שעה עבודה בערך, אפילו פחות, נגיד ש5 (שונאת קעקועים על עצמות). השביעי והשמיני, אחד מאחורי כל אוזן, רבע שעה בערך כל אחד - 1. באופן מפתיע זה איזור לא כואב ב-כ-ל-ל. חוץ מהרעש המטריף, שאתה מרגיש שיתוש ענקי נכנס לך לאוזן ומסרב לצאת משם, זו גם הייתה חוויה כייפית לגמרי. לא מזמן הייתי עם ידיד שלי בסטודיו כשהוא התקעקע באיזור הצלעות, קעקוע ראשון שלו, והוא *ממש* סבל מכאבים. אבל זה קעקוע ראשון שלו, אין לו למה להשוות, ובמקום להיות כמו בנאדם נורמלי ולהגיד "פאק, זה כואב, אני בחיים לא אעשה שם", המחשבה הראשונה שעברה לי בראש הייתה "מעניין כמה זה באמת כואב", וככה הוחלט ששם יהיה הקעקוע הבא

אצלי

כאב

ובכן.. הראשון-בשוק(קטנטן) 2. השני-כתף-4. השלישי-ירך חיצונית למעלה,היה נסבל עד מאד-3. הרביעי-כתף קדמית(אלכסונית לעצם הבריח)-5 החמישי-שוק אחורי שמאל-5 השישי-אמצע הגב,כמעט צלעות-6 השביעי-גב תחתון...חשבתי שכבר עברתי את העניין של הכאב,אחרי שישה קעקועים,ואיך שהתחלתי...לא האמנתי שיכול לכאוב לי בצורה כזו.אלו היו השעה וארבעים הכי ארוכות בחיי... השמיני-שוק אחורי ימין(משום מה כאב יותר מהשמאלי)-7 זהו,בינתיים.

כאב

אצלי לפחות בהתחלה זה נסבל ולא ממש גרוע, כמו דגדוג. לקראת סוף הקעקוע (אני מדברת על קעקוע בגודל בינוני) זה מתחיל להיות מציק, העור כבר אדום אש, וזה צורב מעט. אצלי לפחות. הקעקוע השני שלי הוא בירך, ולא יכלתי לישון על צד ימין איזה 4 ימים בערך כי האזור היה ממש נפוח והציק. אבל בסה"כ התוצאה שווה את כל הכאב.

אה וגב תחתון

כאב יותר מהירך, בעיקר הקטע שעל עמוד השדרה, בכלל על עצם כואב לי יותר.

והינה מצאתי תמונה של הסבל מצולם! , יש לעוד מישהו תמונות של התהליך?

ארד בעבודה

מצאתי תמונה

פול עובד על הצלעות - זה עוד די בתחילתו של תהליך... רועי

בראשון יכולתי להירדם...

את הראשון עשיתי על הרגל (פרפר) אבל יחסית גבוה (יותר קרוב לברך מאשר לכף הרגל), זה לקח 20 דקות וזה היה נעים, כאב לי רק ב2 דקות הראשונות ואז יכולתי להירדם... את השקדייה שבניתי סביב הפרפר (מכף הרגל עד הברך), הלכתי למות, הציון המתבקש הוא 11, ואין הגדרה יותר טובה מ"חיכיתי שאלוהים יקח כבר את הנשמה המסכנה שלי". 3 שעות של כאבי תופת. But im Happy now :-)

המממ כאב

טוב אצלי זה מתחלק ממש מוזר, מקומות שכואבים לאחרים לא כואבים לי ולהפך.. הקעקוע הראשון- צפרדע קטנה על אמצע השוק- 3 מאחר וזה היה הקעקוע הראשון אני בטוחה שהוא כאב יותר ממה שהוא היה באמת. למזלי ארך רק 7 דקות. הקעקוע השני-פיה על הגב התחתון (בצד ימין)- בחלקים התחתונים 3-4, אבל ככל שהוא עלה לקראת סוף הכנפיים זה היה יותר 6,הוא ארך שעה וחצי אז היה נסבל. עד היום אין לי מושג אם הוא (המיקום) "נחשב" למקום כואב או לא. הקעקוע השלישי-גיישה על השוק (קאוור אפ על הצפרדע)- הקעקוע הזה כאב בטירוף מכיוון שכל קווי המתאר והפרטים נעשו עם מחט בודדת. התכנון היה שבסשן הראשון נסיים את הגיישה ובסשן השני נעשה את הרקע וטאצאפ. הבעיה שגם בצביעה הוא לא השתמש במחט עבה בהרבה מהקודמת כך שסבלתי הייתי בהחלט מגדירה את זה 7-8 ואחרי שעתיים וחצי נשברתי.יצאתי עם גיישה חצי צבועה.. בסשן השני כבר היה הרבה יותר טוב, המחט אמנם לא השתנתה אבל אני הייתי במצב יותר טוב, הסשן הראשון היה ביום שסיימתי את הקורס הצבאי אחרי מעט מאוד מאוד שעות שינה ועל קיבה ריקה... מה שמוכיח שהדברים האלו לפעמים משנים. בכל אופן הסשן השני היה שעתיים וחצי והוא עבר מהר מאוד,נהנתי מאוד ובכיף הייתי גולשת לשלוש שעות והלאה. הייתי מגדירה את זה כ-4. הקעקוע הרביעי-דובדבנים על הזרוע העליונה הפנימית- פה היתה לי הפתעה אדירה, לפני שהתקעקעתי היתה לי התלבטות בין הצלעות לבין הזרועות. בהתחלה התלבטתי בגלל ה-כמה יכאב לי, אבל החלטתי שאני לא אתן לזה להרתיע אותי ובחרתי מזרוע מסיבות שונות ומגוונות. ציפיתי לכאב מחריד! וכמה שמחתי שהכאב היה3-4 . ישבתי שם 3 שעות עם הפסקה של 20 דקות באמצע פשוט בשקט,חוץ מהשיחה עם המקעקע.לי יש נטייה שכשאני הסטרית אני מדברת המון, אפילו אם אני לא מתכוונת למה שאני אומרת אז בהתחלה זה היה "איי,אווו דיי תפסיק כואב" וכו' אבל בכרגע שנרגעתי הכל עבר . משהו ששמחתי לשמוע זה איזה בחור מקועקע כבר,שרוולים,צוואר,כפות רגליים וכו' שאמר לי שכשהוא התקעקע הוא עצר את המקעקע כל 10 דקות ושאני אמיצה ואיך עשיתי את זה . לאותו בחור היה שם קעקוע קטנטן של עקרב. והקעקוע האחרון-מילה מסוימת מאחורי האוזן- טוב לפני זה גם קצת נרתעתי אבל כל מי ששאלתי אותו אמר לי שממש לא כואב,ואפילו מדגדג.. איזה מדגדג איזה נעליים!! אני נותנת לזה 10! 5 הדקות הארוכות של חיי, באמת רציתי שמשהו יקח אותי ויגאל אותי מייסורי,אני אפילו משוכנעת שכמעט בכיתי.. אז אני לא יודעת אם אני סופגת כאב טוב או לא, אבל אני חושבת שכאב זה חלק מהעניין ובשבילי זה היה אפילו חלק יותר עיקרי בקעקוע האחרון מאשר מה שקעקעתי. מקווה שנהנתם מהמגילה

היי

עד עכשיו הייתי בעיקר פאסיבי בפורום, ואני חייב לציין שאתם עושים כאן עבודה ממש טובה. הראשון ממוקם על החלק העליון של הירך, עבודה של חצי שעה - 7 השני באותו מיקום אבל על הרגל השנייה, עבודה של שעה - 9 השלישי (שנעשה ביום שלישי ד"א), ממוקם בין השכמות, עבודה של כמעט שעתיים - הדקות הראשונות היו די קשות, ואחרי זה יכלתי ללכת לישון - 5 כל השלוש היו שווים את זה ET

והינה מצאתי תמונה של הסבל מצולם! , יש לעוד מישהו תמונות של התהליך?

ארד בעבודה

תמונות מהתהליך....

שניר מויז'ן טאטו מקעקע
עבור לעמוד
, , , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר