כמה שאלות

כמה שאלות

היום הייתי בסטודיו לקעקועים לא נגיד מה שמו מפני שזה אסור כאן בכל מקרה התרשמתי לטובה חוץ מכמה דברים 1.ביקשתי קעקוע של קוסם הוא הראה לי מתוך ספר דוגמאות אז כמובן שלא רציתי כי אני לא מעונין שיהיה את אותו הקעקוע על משהו אחר בכל מקרה ביקשתי "אולי תשנה לי את צורת היד שלו" ואני יודע שבדרך כלל מקעקעים עובדים משפצים את הדוגמא... אז אני לא ממש יודע...אשמח לקבל תגובה

לא ממש הבנתי את השאלה.....

כן צודק הניסוח היה קצת דפוק

הבעייה היא שבסטודיו אמרו לי שהם לא משנים ומשפצים תמונה מקטלוג או עובדים איתך על סקיצה לקעקוע...אם אתה רוצה משהו מקורי אתה צריך לבוא עם ציור מוכן...זה הולך ככה?!?! כי אני חשבתי שלפני הקיעקוע אתה יושב ומתכנן עם המקעקע את הכל פרט ופרט

אתה בטוח שהם מקעקעים טובים שם?

היי ליעד, אני לא מכירה את הסטודיו מין הסתם אבל בחיים שלי לא שמעתי שבסטודיו שיושבים בו מקעקעים טובים הם צריכים דוגמה מוכנה ולא מוכנים לשנות. אולי יש סיכוי קטנטן שהמקעקעים פשוט לא ברמה כמו שאתה חושב שהם? "אני מציעה לך לחכות רגע עם הקעקוע ולנסות לעשות שוב מה שכל הזמן ממליצים פה בפורום - ללמוד איך להעריך קעקועים. תקרא את הקטע הבא מתוך השאלות הנוספות: עוד בעיה היא שלצערנו, רוב האנשים פשוט לא מכירים מספיק לעומק את אומנות הקעקועים ולכן לא ממש יכולים להעריך האם מקעקע מסוים הוא טוב או רע וממליצים על מקעקעים כי הם "נחמדים" או "עושים מחיר". כדי לבחור מקעקע יש צורך להסתכל על תיק העבודות שלו בקפידה ולראות האם יש בו עבודות בסגנון שבו אנחנו רוצים לעשות והאם הן עשויות טוב. כדי לפתח סטנדרטים מומלץ לגשת ליותר ממכון אחד ולהסתכל על כמה וכמה תיקי עבודות, ואם אפשר גם אז כדאי להתרשם מתיקי עבודות של מקעקעים טובים מחו"ל כדי לראות מה מאפיין קעקוע טוב. לינקים לאתרים של מקעקעים מוצלחים מחו"ל אפשר למצוא באתר הגלריות בקטגורית הקישורים לאתרי מקעקעים: http://www.ta-2s.com" בקיצור - תעשה סיבוב באתרים המעולים שיש באתר הגלריות בחלק של הלינקים ואולי תבין שהמקעקע שאתה הלכת אליו פשוט לא כזה טוב כמו שאתה חושב.

לא בהכרח שהם מקעקעים לא טובים

אבל כנראה שהם בהחלט קצת TIGHT ASS. איילת במקרה הזה צודקת. עדיף לך להיפגש ולבחון גם מקעקעים אחרים וכן לבדוק את תיקי העבודות שלהם. אני גם ממליץ בחום להסתכל טוב טוב ימינה ושמאלה לפני שאתה חוצה את הכביש ואל תשתה מים אחרי שאתה אוכל פרי. בברכת עלה והצלח

שלומי - אם לא אכפת לך - אני רוצה להוסיף

שאם בכל זאת שותים מים אחרי שאוכלים פרי אז לא להיכנס לבריכה.

כמה שאלות

היום הייתי בסטודיו לקעקועים לא נגיד מה שמו מפני שזה אסור כאן בכל מקרה התרשמתי לטובה חוץ מכמה דברים 1.ביקשתי קעקוע של קוסם הוא הראה לי מתוך ספר דוגמאות אז כמובן שלא רציתי כי אני לא מעונין שיהיה את אותו הקעקוע על משהו אחר בכל מקרה ביקשתי "אולי תשנה לי את צורת היד שלו" ואני יודע שבדרך כלל מקעקעים עובדים משפצים את הדוגמא... אז אני לא ממש יודע...אשמח לקבל תגובה

בדקתי כבר תיקי עבודות

בכמה סטודיואים הסטודיו הזה נראה לי הכי אמין בדקתי תיקי עבודות בכמה מקומות ואגב אני לא חדש פה...עברתי כבר כמה וכמה שנים על כל האתרים שיש באתר הגלריות ועל עוד אלפים באתר bme אני יודע לזהות קעקועים טובים וגם כאלה שלא...פשוט רציתי לדעת אם זה נדיר למצוא מכון שלא עובד איתך על שיפוץ הדמות שאתה רוצה

לא בהכרח שהם מקעקעים לא טובים

אבל כנראה שהם בהחלט קצת TIGHT ASS. איילת במקרה הזה צודקת. עדיף לך להיפגש ולבחון גם מקעקעים אחרים וכן לבדוק את תיקי העבודות שלהם. אני גם ממליץ בחום להסתכל טוב טוב ימינה ושמאלה לפני שאתה חוצה את הכביש ואל תשתה מים אחרי שאתה אוכל פרי. בברכת עלה והצלח

הגבתי בטעות להודעה שלי...

אז התגובה למעלה אני פשוט קצת עייף

כמה שאלות

באמת התפלאתי לאן נעלמת

אף אחד לא אמר שהשיקול לבחירת סטודיו הוא אך ורק תיק עבודות, גם האווירה, גם יכולת ציור, אפילו אם אתה מסתדר עם המקעקע בתור בן אדם או לא, יש עוד הרבה מרכיבים, אם הטיעון הזה גרם לך לחשוב פעמיים על הסטודיו, אל תחשוב פעמיים, פשוט תעבור לסטודיו הבא, אתה לא ממהר לשומקום (אבל מצד שני, יש גם מקעקעים מאוד טכניים שלא יודעים לצייר אבל יודעים להעתיק בצורה נפלאה ויוצאות להם יופי של עבודות, החלטה שלך). בכל מקרה, אני הייתי ממליץ לך למצוא קודם כל דוגמא משלך, באינטרנט או בספרים, להשקיע בזה זמן ולהיות בטוח ואז לבוא כשאתה יודע בדיוק מה שאתה רוצה במקום לשבת ולשנות משהו קיים, שאף פעם לא תהיה מרוצה ממנו לחלוטין.

כן צודק הניסוח היה קצת דפוק

הבעייה היא שבסטודיו אמרו לי שהם לא משנים ומשפצים תמונה מקטלוג או עובדים איתך על סקיצה לקעקוע...אם אתה רוצה משהו מקורי אתה צריך לבוא עם ציור מוכן...זה הולך ככה?!?! כי אני חשבתי שלפני הקיעקוע אתה יושב ומתכנן עם המקעקע את הכל פרט ופרט

אני חושב שזה קצת מוזר..

הרי התאמת קעקוע לגוף וללקוח זה דבר בסיסי. בדוק את עצמך והמקום שוב. אסף
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר