עעע מגרד לי!!!

עעע מגרד לי!!!

אפרת (אם אנלא טועה) הציעה לי שבמקום לגרד בקעקוע החדיש שלי, לכתוב פה.. אז ככה: הוא מגרד לי!!! אני מתחרפנת! קרם לא עוזר. קרח לא עוזר. עעערררר מרוב שמגרד לי הרגל מתחילה לקפוץ לי מעצמה!! עעעעע חירפון :(

עזרה לגירוד

את יכולה לגרד את סביבת הקעקוע ולא את הקעקוע עצמו, או אפילו לטפוח קלות עם האצבעות על הקעקוע. הכי חשוב זה להתאפק, לא לגרד את הקעקוע ולחשוב מחשבות טובות על מדינת ישראל. בהצלחה!

מתאפקתעעעעעעעעע

עעע מגרד לי!!!

אפרת (אם אנלא טועה) הציעה לי שבמקום לגרד בקעקוע החדיש שלי, לכתוב פה.. אז ככה: הוא מגרד לי!!! אני מתחרפנת! קרם לא עוזר. קרח לא עוזר. עעערררר מרוב שמגרד לי הרגל מתחילה לקפוץ לי מעצמה!! עעעעע חירפון :(

אההה

מכירה את זה....אפשר להתאפק...או להרגיע את זה ע"י טפיחות/לטיפות...מה שבא...

אצלי...

האיזור נרגע קצת כשמרחתי את המשחה, עשיתי את זה בתנועה סיבובית ותוך כדי זה הגירוד פחת

סיפור קצר

על משהו שעזר לי מאוד בקטע הזה. בימים ההם, כשאני הייתי בצבא (יחד עם בן גוריון) ועדיין היה מותר לתזז בלי שום גבול ועל כל שטות, אסור היה לזוז במסדרים ועל כל תזוזה הכי קטנה, לא משנה בגלל מה, שיעול, עיטוש, גירוד, ניגוב העיניים אחרי מסדר של שעתיים בגשם, היינו מתזזים במשך שעות, אז למדתי להתגבר על גירודים (למדתי גם איך לשתות מימייה בשלוק אחד, אבל זה כבר סיפור אחר). מה שנקרא, מה שלא נכנס דרך הראש, נכנס דרך הרגליים. זה עזר לי מאוד בקעקועים, כשחטפתי אבעבועות רוח בגיל 30 וגם סתם בעקיצות של יתושות, כי כידוע, ככל שמגרדים, ככה מגרד יותר. בקיצור, תפסיקו לזיין את המוח ותתאפקו, מה אתם ילדים קטנים? אמרו לכם שזה הורס כשמגרדים, אז אל תגרדו, תגרדו מסביב, תטפחו קלות, אבל אל תגרדו, זה כולה שבועיים, מה הסיפור?

לא יפה...

בסך הכל היא שיתפה שמגרד לה כי הציאו לה בפורום לכתוב בפורום במקום לגרד - זה היה מתוך קטע של שיתוף נראה לי והאמת די נחמד... לא צריך להיות בוטה ולגעור בה.

אויש - הציאו=הציעו... לא יודעת מה קרה לי

הוא לא גער בה

הוא צודק. דבר ראשון הסיפור היה נוגע ללב, ואני הולך למסגר אותו ולהראות אותו לנכדים שלי יום אחד, וזה לא עוד הרבה זמן כי כבר סביר להניח שיש לי כמה ילדים באיזשהו מקום (סתם... בצחוק..). וזה די נכון האמת. אחרי הכל כבר עברת את הכאב של הקעקוע אז מה זה הגירוד בשבילך?

מה היה בוטה או גוער בזה?

מה? שכתבתי "לזיין את המוח"? ממש לא התכוונתי לפגוע בה ואני בטוח שהיא לא נפגעה, אם כן, אני מתנצל.

סיפור קצר

על משהו שעזר לי מאוד בקטע הזה. בימים ההם, כשאני הייתי בצבא (יחד עם בן גוריון) ועדיין היה מותר לתזז בלי שום גבול ועל כל שטות, אסור היה לזוז במסדרים ועל כל תזוזה הכי קטנה, לא משנה בגלל מה, שיעול, עיטוש, גירוד, ניגוב העיניים אחרי מסדר של שעתיים בגשם, היינו מתזזים במשך שעות, אז למדתי להתגבר על גירודים (למדתי גם איך לשתות מימייה בשלוק אחד, אבל זה כבר סיפור אחר). מה שנקרא, מה שלא נכנס דרך הראש, נכנס דרך הרגליים. זה עזר לי מאוד בקעקועים, כשחטפתי אבעבועות רוח בגיל 30 וגם סתם בעקיצות של יתושות, כי כידוע, ככל שמגרדים, ככה מגרד יותר. בקיצור, תפסיקו לזיין את המוח ותתאפקו, מה אתם ילדים קטנים? אמרו לכם שזה הורס כשמגרדים, אז אל תגרדו, תגרדו מסביב, תטפחו קלות, אבל אל תגרדו, זה כולה שבועיים, מה הסיפור?

נו נו נו מכות בטוסיק!!!

להגיד ביטוי כזה זה ממש לא לעניין , אכן מגרד ומציק ולכן מותר לבכות בפורום.... קצת סבלנות לא תזיק... ואגב לך לא גרד בטרוף? אני משוכנע שאם הית רוצה לבכות בפורום הינו מקשיבים לך בתשומת לב. אסף

אלוהים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מה כבר אמרתי????????????? אני מתנצל, אני בוש ונכלם, אני רמש עלוב, אסקופה נרמסת, יבחוש בן שלולית. ירדן, כמובן שזה לא היה אישי, למרות שאני בטוח שאת לא לקחת את זה קשה כמו שאר האנשים פה, אבל בכל מקרה, אני מתנצל, רק ליתר בטחון.

השם הוא אסף לא אלוהים

ולהגיד לזיין זה לא יפה , פויה... קח הכל ברוח טובה , אני מקווה שאתה לא נעלב - כי אחרת מי יופיע הופעת יחיד במפגש? אסף

מייסלף, מסטיק מנטה, עמיר, איך שקוראים לו

הרעיון האידיוטי הזה היה שלו במקור.

אני מבקש... השם הוא אמיר

ולמה רעיון אידיוטי ?! אתה לא רוצה... לא צריך !
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר