מחפש מקעקע

מחפש מקעקע

שלום לכולם, אני בן 23 ורוצה לקעקע את עצמי מתמונה מספר. ראיתי את תיק העבודות של ארד ברט, שלחתי לו מייל פעמיים אך לא נענתי. האם למישהו מושג איך אפשר להשיגו או לחילופין להמליץ על מקעקע תותח כדי להגיע בצורה הכי מדוייקת לתמונה המצורפת. תודה ושבת שלום, ניצן.
schindler_list_spielberg_xl.jpg

ממצב

אנחנו בפורום לא נוהגים להמליץ על מקעקע. הסיבות הן מגוונות: בארץ ישנו מספר מאוד מצומצם של מקעקעים איכותיים לעומת 90% שהם מקעקעים ברמה נמוכה יחסית,ישנם מקעקעים אשר חברים בפורום בצורה גלויה או סמויה ואנו לא ממש רוצים לתת להם הזדמנות לפרסם את עצמם, אנו לא רוצים שמישהו בפורום ימליץ לך על חבר/אח/שכן שלו שמקעקע ויעשה לו טובה על חשבונך, לכל מקעקע גרוע יש מעריצים שטוענים שהוא ה- מקעקע. וישנן עוד הרבה סיבות. אני ממליץ לך לקרוא את חוקי הפורום וכן את השאלות הנפוצות. שבת מנוחה

שלומי - הוא לא ביקש המלצה אלא עזרה ביצירת קשר

ואם אני לא טועה אפרת אמרה כמה וכמה פעמים שהודעות כאלו יש להפנות לאימייל שלה. בקיצור, עזרה ביצירת קשר תוכל למצוא אצל מנהלת הפורום בכתובת: tattoos1@walla.co.il קוראים לה אפרת (כמו שכבר כתוב) והיא עוזרת במקרים כאלה.

איילת......

1. הוא שאל אם מישהו יכול לחלופין להמליץ לו על מקעקע 2. אני יודע על אפרת......אני לא ממש חדש בפורום הזה 3. אני אשמח אם לא תתנשאי עלי בפעם הבאה...... שבת מנוחה

מחפש מקעקע

שלום לכולם, אני בן 23 ורוצה לקעקע את עצמי מתמונה מספר. ראיתי את תיק העבודות של ארד ברט, שלחתי לו מייל פעמיים אך לא נענתי. האם למישהו מושג איך אפשר להשיגו או לחילופין להמליץ על מקעקע תותח כדי להגיע בצורה הכי מדוייקת לתמונה המצורפת. תודה ושבת שלום, ניצן.

הייי...יש לי את מסםר הטלפון של ארד ברט,מה המייל שלך?

איילת......

1. הוא שאל אם מישהו יכול לחלופין להמליץ לו על מקעקע 2. אני יודע על אפרת......אני לא ממש חדש בפורום הזה 3. אני אשמח אם לא תתנשאי עלי בפעם הבאה...... שבת מנוחה

מי התנשא?

אתה פשוט ענית רק על חלק ממה שהוא כתב, אם ידעת על הקטע של האימייל לאפרת בנושא למה לא אמרת? פשוט ישר קטעת אותו ושלחת אותו למאמרים.

קטעתי אותו ושלחתי אותו למאמרים כי אני אכזר!!!!

ילדים - לא לריב.

שניכם צדקתם , וביחד אתם צוות לעניין...

הייי...יש לי את מסםר הטלפון של ארד ברט,מה המייל שלך?

trin9@walla.com

תודה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה:
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר