אל תדאג, זה עוד לא מאוחר...

יש עוד מספיק זמן עד אז, מספיק אפילו בשביל לעשות קעקוע חדש מה יהיה ?! אני מניח שניפגש, נדבר קצת, נראה אחד לשני את הקעקועים, ואולי עוז ייתן אפילו איזו הופעת סטאנד-אפ

לא יודע....

נשמע לי מוזר המפגש הזה ואם לא תהיה תקשורת בין האנשים ,בכל זאת כמה אפשר לדבר על הקעקוע שלך, ועוז בכלל לא הולך לתת איזה סטנדאפ...(בצחוק)וכולם פתאום נהיו לי בישנים .אני חשבתי בכיוון של קעקוע ב"לייב" אולי...או משהו קצת יותר מדיבורים חלילה לא אורגיה פראית...אם חשבתם על זה...אבל משהו יותר מעשי שלא ישעמם... תחשבו על זה.....

קעקוע בלייב זה לא ממש סטרילי אתה יודע... זה לא שהמפגש יהיה בסטודיו

אבל אם יש לך הצעות אולי תתן? אני בטוחה שהמנהלים ישמחו להצעות. ואגב - אורגיה זה לא נראה לי הכיוון הנוכחי ...

אני חושב שהמנהלים צרכים להחליט לגבי האורגיה

אז לשלוח מייל מנומק עם תמונות. קעקוע בלייב לא לעניין ולא מעניין אף אחד כי המגיעים למפגש מקועקעים ולא הולכים לראות מופע. באים , נפגשים עם אנשים שאוהבים את מה שאתם, רואים מי האנשים שמאחורי הניקים. מראים למי יש יותר גדול וזוכרים שהגודל לא קובע אלה הביצוע והגודל. שותים בירה ורואים הופעת יחיד של עוז זקן הפורום. יהיה אחלה. אסף

אתם מוכנים לרדת ממני???

אין לי בעיה לככב באורגיה, כי יש לי הכי גדול ואני גם שולט בביצועים.

קעקוע בלייב זה לא ממש סטרילי אתה יודע... זה לא שהמפגש יהיה בסטודיו

אבל אם יש לך הצעות אולי תתן? אני בטוחה שהמנהלים ישמחו להצעות. ואגב - אורגיה זה לא נראה לי הכיוון הנוכחי ...

"לייב" יכול להיות סטרילי

כמו בתערוכות קעקועים בחו"ל.

אני חושב שהמנהלים צרכים להחליט לגבי האורגיה

אז לשלוח מייל מנומק עם תמונות. קעקוע בלייב לא לעניין ולא מעניין אף אחד כי המגיעים למפגש מקועקעים ולא הולכים לראות מופע. באים , נפגשים עם אנשים שאוהבים את מה שאתם, רואים מי האנשים שמאחורי הניקים. מראים למי יש יותר גדול וזוכרים שהגודל לא קובע אלה הביצוע והגודל. שותים בירה ורואים הופעת יחיד של עוז זקן הפורום. יהיה אחלה. אסף

אבל הבנתי שעוז ביישן....

כולם מארגנים את עוז לצוות הוואי ובידור נחמד...טוב עוז בונים עליך.... אז שיהיה בכייף כיופק ולגבי האורגיה נראה לי שיש הענות...צריך לבדוק את העניין...

אתם מוכנים לרדת ממני???

אין לי בעיה לככב באורגיה, כי יש לי הכי גדול ואני גם שולט בביצועים.

בטוח?

אתה לא יודע ש...

הגודל לא קובע ?

כן, אבל זה אף פעם לא מזיק

בטוח?

כן

וכבר מזמן עברתי את הגיל בו מתרברבים.

למען האמת גם אני עברתי

אותו מזמן. זה סתם הצחיק לי קצת

וואלה

אני זוכר נכון ואת יותר מבוגרת ממני? אם כן, למה רק עלי יורדים? קדימה אנשים, להתחיל להפציץ.

אולי באופן רשמי נעשה תחרות

ונראה מי הכי זקן בפורום? אני אסף ואני בן 28... ולכן עוז, אתה יותר זקן.. :-) אסף

ואני

אדוה בת 37 עוז בן כמה אתה?
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר