תוצאות הסקר!!! מפגש הפורום יתקיים בתאריך:

תודו שהייתם במתח :). בכל מקרה, התאריך שנקבע הוא ה-1.9.05. אני ממש מצטערת לראות ש-7 אנשים לא יוכלו להגיע. אני ממש מקווה שתאריך המפגש הבא יהיה נוח ליותר אנשים. מבחינת כמות האנשים שיכולים להגיע לכל תאריך, צירפתי תמונה של תוצאות הסקר, והנה הרשימה: 25.8.05 - 22 אנשים. 1.9.05 - 25 אנשים. 8.9.05 - 19 אנשים. אני מאוד אשמח אם לאותם שבעה שלא יכולים להגיע בתאריך הנוכחי משהו יסתדר באופן בלתי צפוי והם יוכלו להגיע. אני מאוד מבקשת, אם מישהו לא יכול להגיע למרות שנרשם, או אם מישהו יכול להגיע למרות שלא נרשם (או שנרשם לתאריך שונה וגילה שכן יוכל להגיע בתאריך הנ"ל), שישלח לנו מייל. ידיעה מראש של כמות האנשים תעזור לנו מאוד. הכתובת שלי היא: tattoos1@walla.co.il פרטים נוספים בהמשך :), אפרת
seker.jpg

סתם הצעה

שיהיה בירה!

זה לא נראה לך קצת חצוף?????

הרי ברוררררר שכבר חשבנו על זה! :) אפרת

בירה? מה פתאום?

שלא תהיה בירה.... הרי זה לא הגיוני.... אסף

תוצאות הסקר!!! מפגש הפורום יתקיים בתאריך:

תודו שהייתם במתח :). בכל מקרה, התאריך שנקבע הוא ה-1.9.05. אני ממש מצטערת לראות ש-7 אנשים לא יוכלו להגיע. אני ממש מקווה שתאריך המפגש הבא יהיה נוח ליותר אנשים. מבחינת כמות האנשים שיכולים להגיע לכל תאריך, צירפתי תמונה של תוצאות הסקר, והנה הרשימה: 25.8.05 - 22 אנשים. 1.9.05 - 25 אנשים. 8.9.05 - 19 אנשים. אני מאוד אשמח אם לאותם שבעה שלא יכולים להגיע בתאריך הנוכחי משהו יסתדר באופן בלתי צפוי והם יוכלו להגיע. אני מאוד מבקשת, אם מישהו לא יכול להגיע למרות שנרשם, או אם מישהו יכול להגיע למרות שלא נרשם (או שנרשם לתאריך שונה וגילה שכן יוכל להגיע בתאריך הנ"ל), שישלח לנו מייל. ידיעה מראש של כמות האנשים תעזור לנו מאוד. הכתובת שלי היא: tattoos1@walla.co.il פרטים נוספים בהמשך :), אפרת

אחלה, ידוע היכן זה יהיה?

אני חדש כאן ואולי פיספסתי....

מה הולך להיות במפגש?

גם לדעתי...

ואם אנחנו כבר בענייני בירה...

אז הנה קישור לפרסומת מדהימה שיצא לי לראות http://www.bigad.com.au/

אני חדש כאן ואולי פיספסתי....

מה הולך להיות במפגש?

אולי משהו מהנרשמים יודע.....

מה הולך להיות במפגש ,ואים עדיין אין לי קעקועים יהיה לי מה לעשות שם.אני מקווה שלא מאוחר מדי לשאול.

אל תדאג, זה עוד לא מאוחר...

יש עוד מספיק זמן עד אז, מספיק אפילו בשביל לעשות קעקוע חדש מה יהיה ?! אני מניח שניפגש, נדבר קצת, נראה אחד לשני את הקעקועים, ואולי עוז ייתן אפילו איזו הופעת סטאנד-אפ

זה לא נראה לך קצת חצוף?????

הרי ברוררררר שכבר חשבנו על זה! :) אפרת

מגניב מגניב

אל תדאג, זה עוד לא מאוחר...

יש עוד מספיק זמן עד אז, מספיק אפילו בשביל לעשות קעקוע חדש מה יהיה ?! אני מניח שניפגש, נדבר קצת, נראה אחד לשני את הקעקועים, ואולי עוז ייתן אפילו איזו הופעת סטאנד-אפ

אני???

מאיפה הבאת את זה? אני הבן אדם הכי ביישן בעולם.

תה תמיד יכול להשתכר ולרקוד

כמו איליין מסיינפלד..

אין סיכוי

קודם כל, אני לא שותה, גם בגלל שאני לא ממש נהנה מזה וגם בגלל שאם אתה רוצה לחזור הביתה, לא כדאי לך שאני אשתה, וחוץ מזה, אין לי סחוס בשתי הברכיים ופיקת ברך ימין שלי חצויה לשתיים, אז גם לרקוד זה קצת בעיה מבחינתי, בעיקר עם זריקות רגליים משונות כמו של איליין.

אני???

מאיפה הבאת את זה? אני הבן אדם הכי ביישן בעולם.

אהה... טוב

אז פשוט נצטרך למצוא "קורבן" אחר שישעשע אותנו
עבור לעמוד
, ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר