מפגש פורום קרב ובא!

שלום לכולם! אנו מתכננים לבצע מפגש פורום בזמן הקרוב. התאריכים שנבחרו הם 25/8 או לחילופין 1/9 בשעות הערב. מדובר ביום חמישי, מנסיון עבר יוצא כי מרבית האנשים פנוים יותר בימים אלו וגם החיילים שביננו יכלו לבוא בעזרת אפטר. המפגש עצמו יהיה באיזור תל אביב וזאת כדי לאפשר גישה נוחה לכולם לתחבורה ציבורית. נשמח לדעת באיזה יום עדיף לכולם להגיע(חברים, לעשות את זה בבקשה מסודר, שירוש של היום בכותרת הודעה שתהיה משורשת להודעה זו). נשמח לראות את כולכם, צוות הניהול.

נשמע נחמד...

ו-2 התאריכים האלו מתאימים מבחינתי כרגע

איפה

איפה המפגש ייערך ??

אני בעד

הכי טוב , יום חמישי יוצא לי אחלה

בכיף, אבל לא ב-25.8

אני לא יכול, אני בנופש בצפון, בבקשה תדחו ל-1.9, אני נורא רוצה לבוא.

25

מה27 אני בפולין =\.

בכיף, אבל לא ב-25.8

אני לא יכול, אני בנופש בצפון, בבקשה תדחו ל-1.9, אני נורא רוצה לבוא.

אני בא עם עוז

באיזה תאריך שתקבעו מתאים עוז?

מפגש פורום קרב ובא!

שלום לכולם! אנו מתכננים לבצע מפגש פורום בזמן הקרוב. התאריכים שנבחרו הם 25/8 או לחילופין 1/9 בשעות הערב. מדובר ביום חמישי, מנסיון עבר יוצא כי מרבית האנשים פנוים יותר בימים אלו וגם החיילים שביננו יכלו לבוא בעזרת אפטר. המפגש עצמו יהיה באיזור תל אביב וזאת כדי לאפשר גישה נוחה לכולם לתחבורה ציבורית. נשמח לדעת באיזה יום עדיף לכולם להגיע(חברים, לעשות את זה בבקשה מסודר, שירוש של היום בכותרת הודעה שתהיה משורשת להודעה זו). נשמח לראות את כולכם, צוות הניהול.

1.9

למה ימי חמישי???

יש אנשים שיש להם משמרות קבועות בימי חמישי ולא יכולים לבוא... :(

אני בא עם עוז

באיזה תאריך שתקבעו מתאים עוז?

יש לי ברירה?

אני צוחק, ברור, אחי, אין שום בעיה. רק שיחליטו קודם על תאריך.

למה ימי חמישי???

יש אנשים שיש להם משמרות קבועות בימי חמישי ולא יכולים לבוא... :(

כי רוב האנשים לא עובדים ביום שישי

ויש אנשים שיש להם משמרות בשאר השבוע :-)

מפגש פורום קרב ובא!

תנו גם את החמישי שלפני ו..

אולי גם את האחריו. 2 תאריכים זה מאוד מוגבל. פסדר יום חמישי התברר כהכי נוח, אבל תנו לפורום לבחור את התאריך <יום חמישי ישאר כיום חמישי>. ונכון שאין אף תאריך שיהיה נוח לכווולם אבל לפחות שהרוב יוכלו להגיע. וכרגע איך שזה נראה זה חצי חצי.

היי - תאריכים...

לפי מה שאני רואה רק שני אנשים מעדיפים את ה-25 בעוד שאר האנשים בעד ה-1.9 או חסרי העדפה. זה נכון שבמושגים של הפורום שלנו שני אנשים זה המון אבל מצד שני אם היינו נותנים ארבעה תאריכים ההתפלגות הייתה מייגעת הרבה יותר ולא היינו מצליחים להגיע להחלטה. מכיוון שדבר ראשון שעשינו זה בדקנו את התאריכים שגם נוחים הגיונית לאוכלוסיות שונות (עובדים, מגיעים בתחבורה ציבורית וחיילים) ואחר כך צמצמנו גם לפי פקטור שהוא אולי מעט מתנשא אבל הגיוני - האם כל המנהלים יכולים להגיע. הרגשנו מעט מטופשים לארגן מפגש פורום בלי שנוכל בעצמנו להגיע... בשבוע שלפני אני עדיין בבחינות כך שאני בהחלט לא אוכל להגיע וזה גם לא נוח לעוד חלק מאיתנו. אני לא יודעת לגבי השבוע שאחרי - ב-8.9 אבל אני מוכנה לראות מה ההענות גם לתאריך הזה. מתי את יכולה להגיע? אפרת

מפגש פורום קרב ובא!

שניהם מתאימים לי.. :)

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר