שאלונת...

שאלונת...

היי מה קורה, אני מעיין כבר בפורום ובבי אם אי כבר זמן רב, ואני מחפש דוגמאות לסגנון אוריינטלי. הסתכלתי בתמונות של קעקועים באתר של *********** ומאוד התלהבתי מהסגנון של המקעקע( אני חושב שקוראים לו *****), אבל משום מה אני חושב ששמעתי שהוא לא בארץ(או שהוא לא מקעקע יותר שם, אין לי מושג)...אז הנה לינק לתמונות ואם מישהו יכול להגיד לי אם אלא קעקועים שבוצעו על ידו או ע"י אומן אחר, והאם הוא עדיין מקעקע שם, ואולי יש סוכי כן להתקעקע שם? תודה מראש יובל

אתה יכול פשוט להתקשר לסטודיו ולברר...

אין מצב שמישהו פה יודע?

זה ישמע לי קצת מפגר להתקשר לשאול אם הוא בארץ או משהו....לא משנה. אין מצב שמישהו פה יודע? ויוכל להגיד לי? תודה מראש יובל

היי יובל :)

אם אני לא טועה זו לא פעם ראשונה שאתה נמצא פה בפורום (יכול להיות שאני מתבלבלת עם פורום בודי פירסינג?). בכל אופן, בפורום הזה אנחנו לא נותנים מידע לגבי מקעקעים ישראליים.... לצערי זה פשוט הופך את הפורום לדפי זהב ומתחיל מלחמות בין מקעקעים. להבא, אם אתה מחפש מידע לגבי מקעקע מסויים - לא לגבי איכות עבודתו אלא כמו שאתה ביקשת, האם הוא בנמצא, אתה מוזמן לשלוח לי מייל ולשאול אותי בפרטיות. האימייל שלי הוא: tattoos1@walla.co.il בנוסף, אני מבקשת ממך לקרוא את חוקי הדיון בפורום. אנחנו דואגים לא לכתוב שמות של מקעקעים ישראלים בפורום אלא אם מדובר במקרים מאוד מסוימים. חוקי הדיון נמצאים בין המאמרים (וגם את שאר המאמרים אני ממליצה לך לקרוא). זו הסיבה שבגללה ערכתי מעט את ההודעה שלך והסתרתי פרטים רלבנטיים לגבי זהות המקעקע. לגבי שאלתך, ואני מדגישה שזה לא נוהג ואני לא מתכוונת להפוך את הפורום לדפי זהב, המקעקע אכן עובד בארץ ולעיתים נוסע לחו"ל. אתה יכול להתקשר למכון ולברר מתי תוכל להיפגש איתו כדי להתחיל לתכנן את הקעקוע. בהצלחה, ונשמח לראות תמונות בסוף התהליך ולשמוע חוויות גם על האמצע :). אפרת

תודה רבה

תודה רבה על המידע, וכן זאת לא הפעם הראשונה אני מעיין בפורומים(בודי פירסינג וקעקועים) כבר זמן דיי רב :)
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר