קעקועים וכאב - כמו שחשבתם?

הרבה שואלים כמה כואב לעשות קעקוע ואיפה המיקום הפחות \ יותר כואב. והשאלה שלי היא האם מהקעקועים שלכם הכאב במיקום כל שהוא תאם את מה ראיתם בתמונות\חשבתם בלב\סיפרו לכם בשכונה? הקעקוע שלי ברגל נחשב מיקום סביר מבחינת הכאב אבל כאב לי במשך כמעט כל העשיה ואילו הקעקוע בזרוע הפנימית ששמעתי סיפורי זוועה עליו ונחשב מיקום כואב היה סביר לחלוטין. איך אצלכם? אסף
man_back.gif
man_front.gif

בדיוק כמוך...

הקעקוע שעשיתי ברגל מאוד מאוד מאוד כאב לי (או יותר נכון, סבלתי מכל רגע), לעומת הקעקוע בפרק כף היד, שכאב הרבה פחות. (אבל צריך לקחת בחשבון שהקעקוע ברגל ארך כמעט שלוש שעות, לעומת היד שלקחה 20 דקות...)

אני די תואם לתרשים הזה

הקעקועים על הגב ועל הזרוע היו יחסית בסדר, עד כמה שאני זוכר. כאב, אבל סביל. הקעקוע האחרון על האמה (יד פנימית?) היה סיוט. הוא משתרע לאורך כל האמה, ובחלק העליון של הקעקוע, איפה שיותר קרוב לקיפול של המרפק, עוד היה סביר. אבל בחלק התחתון, שמגיע כבר לשורש כף היד, פשוט רציתי למות. זה היה נורא. אני גם חושד שהמקעקע היה פחות עדין מזה שעשה לי את השניים האחרים, אבל זו רק הרגשה שלי. אגב, הסבירו לי שהקעקוע הראשון תמיד יזכר כהכי פחות כואב, כי אתה בדרך כלל מגיע לשם בלי לדעת איך זה יהיה, ואוטומטית מצפה לגרוע ביותר, מה גם שמרוב לחץ הגוף שלך מפוצץ באדרנלין. ככה שבסוף זה הרבה פחות נורא ממה שדמיינת. לקעקוע השני אתה מגיע עם זכרון של "וואלה, זה בעצם לא כזה כואב", ואז אתה מופתע וסובל הרבה יותר.

אצלי

הכתפיים כאבו, הזרוע הפנימית הייתה סיוט, הזרוע החיצונית הייתה שטות, השוקיים היו שטות (כמובן שאחרי כמה שעות כבר כאב, אבל מהגירוי), השכמות מאוד כאבו לי, והצלעות, אוי, הצלעות, עברו מאז כבר 10 שנים, אבל למרות שאני מזל מאזניים, וכל הקעקועים שלי מאוזנים, החוויה חרוטה לי כל כך עמוק בזכרון, שלא נראה לי שאני אאזן את הקעקוע הזה (ותאמינו לי שזה מטריד אותי בצורה בלתי הגיונית לחלוטין). בקיצור, אני תואם בדיוק לסיפורי הזוועה. איתן, לגבי המקעקע של היד שלך, אכן, אין ספק שהוא לא ממש עדין, זה ידוע, אבל הוא שווה את זה, הוא עשה את שתי הכתפיים, הצלעות ושכם ימין שלי וכולם כאבו מאוד. דרך אגב, יש מקעקעים שמאוד עדינים, אבל יש להם נטייה לניגוב יתר, שגם זה סיוט, בעיקר עם חלוף השעות.

אצלי

לפני שניגשתי לעשות קעקוע על הזרוע,שמעתי סיפורי אימה על כמה המקום כואב ועל כמה סבל צריך לספוג למען המטרה. ידיד שלי אפילו קינח וסיפר שהוא דימם כמו מטורף לאורך כל עשיית הקעקוע. בסופו של דבר הקעקוע לא ממש כאב, ושעה וחצי של עבודה על הקעקוע לא הזיזו לי כהוא זה.

אצלי...

זה היה בשכם, ולא ממש כאב, אולי קצת בהתחלה, אבל זה היה כאב נסבל

אוקיי

בקעקוע הראשון, שהיה בכתף, ציפיתי לכאב קיצוני, ולא כאב בכלל. מאז הבנתי שבשבילי קעקועים זה הנאה צרופה, אפילו קעקוע שלקח 4.5 שעות , אחרי 3 שעו זה קצת מעצבן, אבל לא משהו שלא ניתן לסבול. (וחוץ מהנ"ל יש לי קעקועים ברגל, פרק כף היד, ומותן)

אז ככה ...

הראשון היה קטן על החזה וממש לא היה נורא קצת מציק אבל ממש לא נורא וזה לקח 10 דקות השני ברגל ממש כאב אחרי 15 דק'ממש הציק אבל כשזה ניגמר אמרתי מה זהו כבר ניגמר ולא היה אכפת לי להמשיך עוד אז הבנתי שהתמכרתי :-) והשלישי יהיה ברגל ליד האצבעות וניראה לי כואב עוד חודש נספר חוויות אבל ניראה לי הגיוני וזה גם מה ששמעתי שכשזה קרוב לעצם מקום עם פחות בשר זה יותר כואב האם נכון הדבר ?

אני די תואם לתרשים הזה

הקעקועים על הגב ועל הזרוע היו יחסית בסדר, עד כמה שאני זוכר. כאב, אבל סביל. הקעקוע האחרון על האמה (יד פנימית?) היה סיוט. הוא משתרע לאורך כל האמה, ובחלק העליון של הקעקוע, איפה שיותר קרוב לקיפול של המרפק, עוד היה סביר. אבל בחלק התחתון, שמגיע כבר לשורש כף היד, פשוט רציתי למות. זה היה נורא. אני גם חושד שהמקעקע היה פחות עדין מזה שעשה לי את השניים האחרים, אבל זו רק הרגשה שלי. אגב, הסבירו לי שהקעקוע הראשון תמיד יזכר כהכי פחות כואב, כי אתה בדרך כלל מגיע לשם בלי לדעת איך זה יהיה, ואוטומטית מצפה לגרוע ביותר, מה גם שמרוב לחץ הגוף שלך מפוצץ באדרנלין. ככה שבסוף זה הרבה פחות נורא ממה שדמיינת. לקעקוע השני אתה מגיע עם זכרון של "וואלה, זה בעצם לא כזה כואב", ואז אתה מופתע וסובל הרבה יותר.

וואאאאלללההה אתה מה זה צודק

על הקעקוע הראשון והשני כל כך צחקתי זה כל כך נכון

קעקועים וכאב - כמו שחשבתם?

הרבה שואלים כמה כואב לעשות קעקוע ואיפה המיקום הפחות \ יותר כואב. והשאלה שלי היא האם מהקעקועים שלכם הכאב במיקום כל שהוא תאם את מה ראיתם בתמונות\חשבתם בלב\סיפרו לכם בשכונה? הקעקוע שלי ברגל נחשב מיקום סביר מבחינת הכאב אבל כאב לי במשך כמעט כל העשיה ואילו הקעקוע בזרוע הפנימית ששמעתי סיפורי זוועה עליו ונחשב מיקום כואב היה סביר לחלוטין. איך אצלכם? אסף

אצלי

אצלי הכאב לא כמו בתרשים.. הרגל כאבה לי בטירוף,הייתי בטוחה שאחריה אני לא מתקעקעת יותר. הגב התחתון והזרוע הפנימית היו נסבלים ביותר, כשהזרוע הפנימית כאבה לי הכי פחות מבין ארבעת הקעקועים שלי, באופן דיי מפתיע. הקעקוע מאחורי האוזן היה סיוט, שתי הדקות הכי ארוכות בחיים שלי! אבל תמיד הכאב של הקעקועים נראה בסוף פחות ממה שהוא באמת ואז חוזרים לעשות עוד .

במקרה שלי

היד החיצונית ממש לא כאבה, היה כאב מעניין כזה וראשוני.. :P הכנתי את עצמי לכאב ממש כואב אז אולי בגלל זה לא ממש כאב... ביד הפנימית זה כבר סיפור אחר, בסשן הראשון רק של האווטליין כאב קצת אבל חפיף, הסשן השני נמשך שלוש וחצי שעות והיד התנפחה ושסיימנו אותו הייתי אשכרה מסטול מרוב כאב ופשוט ישבתי ובהיתי בקיר בזמן שהגוף שלי שחרר חומרים מקלי כאב ועושי הזיות...חח. היה ממש ממש כואב במיוחד הקטע מתחת לבית שחי. כואב!!! הסשן השלישי כבר הייתי מת לגמור את זה אז הכל סוים עדיין בכאב :P

אתם ממש מפחידים אותי ........... אני עושה קעקוע ראשון בדצמבר שזה עוד ארבעה חודשים וכבר אני בחרדות.. זה עד כדי כך נורא? (אני עושה בגב התחתון בצד שמאל זה לא ממש גדול- פחות או יותר גודל של קלף ואחר פצפון [ מטבע של חצי שקל] ביד בצד הפנימי ליד שורש כף היד)

אתם ממש מפחידים אותי ........... אני עושה קעקוע ראשון בדצמבר שזה עוד ארבעה חודשים וכבר אני בחרדות.. זה עד כדי כך נורא? (אני עושה בגב התחתון בצד שמאל זה לא ממש גדול- פחות או יותר גודל של קלף ואחר פצפון [ מטבע של חצי שקל] ביד בצד הפנימי ליד שורש כף היד)

היי לכולם!

גם אני רוצה לעשות קעקוע .  אבל אני מאוד פוחדת ,    {  קעקוע ראשון שלי  }

איך אפשר להתגבר על הפחד emo_18.png  תודה !  ויום טוב לכולם !   emo_39.png

נכון אתה פוחד כמו אדיוט לשלוף רגשות emo_02.png

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר