אלטרנטיבה לטיפול בקעקוע

בהמשך לאשכול [שלא קיבל מספיק התייחסות, לטעמי] של עוז.. נאמר שם שפעם התשמשו בשמן זית לטיפול בקעקוע מחלים. אפשר גם עכשיו להשתמש בשמן זית לטיפול שכזה?

אפשר זה עניין של הגדרה.

שמן זית ישמור על הקעקוע לח, ומכיוון שהוא לא כבד כמו ווזלין לא יאטום אותו. עם זאת, בניגוד למשחות הקיימות בשוק הוא לא ימנע באותה יעילות התפתחות של זיהומים. הוא יכול להוות תחליף אם אדם נמצא במצב נואש ואין לו באותו הרגע משחה, אבל הוא לא יהיה יעיל באותה המידה כמו המשחה על כל האספקטים שבה :) אגב, במוצר הנקרא tattoo goo שמשווק באתר tattooz.net אחד הרכיבים הדומיננטים הוא שמן זית ולכן יש למשחה ריח של סלט (יאאמייי). אני רוצה להוסיף לגבי המשחה הזו שאני אישית השתמשתי בה ולא נהניתי במיוחד, סבלתי מצריבה בעת המריחה של המשחה - דבר שלא אמור להיות. :) אפרת

ומריחה של שמן זית

על קעקוע, לאחר החלמה - זה כמו קרם לחות? זה רצוי?

לא עדיף לשים פשוט את המישחה הזו וזהו ? יותר אמין אני חושב ..

על המשחה כבר סיכמנו שעדיף

שאלתי על טיפול בקעקוע אחרי החלמה.

מהניסיון שלי בהחלמה-

כשהתקעקעתי בארה"ב, הבאתי מראש בפנטן פלוס, וכשהראתי את העלון למקעקע, הוא אמר שזה מכיל רכיב תרופתי לכן עדיף שלא, שזה קצת גורם לצבע "להדחות" מהעור. הוא המליץ על הקרם לחות הכי פשוט ונטול רכיבים מיותרים שיש: LUBRIDERM, משהו כמו 3$ בבית מרקחת לבקבוק שיספיק לי גם עד הקעקוע הבא, וזה שאחריו... ועליי לציין שההחלמה עברה מעולה. כל ההחלמות שלי עברו מעולה (בין היתר גם בגלל שבחרתי במקעקעים שיודעים את העבודה+הקפדה על טיפול נאות). אבל בכל קעקווע שהוחלם עם בפנטן, היה נדמה שהצבעים נהיו בהירים יותר לאחר ההתקלפות. ובקעקוע הזה, הכל נראה כאילו שזה מקועקע "טרי". (כבר 3 חודשים עליי). הצבעים מדהימים וחיים. (ויש בו המון שכבות צבע שיש ביניהם הבדלים קטנים, שאפשר להבדיל בינים רק בגלל שהקעקוע נורא ברור ואיכותי. ובנוסף חלק מהקעקוע הוא שועל, וזה אשכרה נראה שיש לו פרווה !)

ואיפה התמונות???

אפרת, הכצעקתה? האם כולנו טועים ודופקים לעצמנו את הקעקועים?

תמונות אין לי כרגע, בכל מקרה, לא הייתי קוראת לזה" לדפוק" את הקעקועים- אני בעצמיי גם לא ידעתי את זה, רק עד הקעקוע הרביעי. (ועשיתי בסטודיואים מכובדים בארץ, שום חאפר לא יתקרב אליי.)כנראה שזה "בשורה" שעוד לא הגיעה לארץ או משהו כזה, ואולי זאת אחרת הסיבות שקעקועים מחו"ל נראים יותר טוב בכללי (?) כלומר בקושי יש שינוי בצבעים אחרי ההחלמה+קילוף.

אומנים רבים ושיטות שונות

היי עוז :) לאומנים רבים שיטות שונות ומגוונות להחלמה של הקעקועים... במרבית המקומות יש את "השיטה הרווחת" ואין שיטה אמיתית שהוכחה מדעית כטובה מכולן. בצרפת למשל הוראות הטיפול שקיבלתי הן עם בפנטן (בצרפת אין בפנטן פלוס) אבל במקומות שונים בעולם, ואפילו בארץ אפשר להיתקל בהוראות טיפול שונות. כמובן שיש הוראות טיפול שהן באופן מובהק לא נכונות (סינטומיצין זו טעות מרה, כל משחה אנטיביוטית היא טעות, יש מקעקעים שממליצים לא להרטיב את הקעקוע במשך כמה ימים וזה בהחלט מטופש). עכשיו, זה נכון שבבפנטן פלוס יש כלורהקסידין שהטענות הן שהוא עלול לגרום לדהיה של הקעקוע, עם זאת, ללא המרכיבים שהמקעקע המדובר טוען שהם מזיקים, אנו מסתכנים באינפקציה שעלולה לגרום לדהייה והרס הרבה יותר משמעותיים לקעקוע בעוד שהדהייה שהוא מדבר עליה היא מינורית עד לא קיימת. בסופו של דבר מה שחשוב הוא שהפצע ייסגר בהקדם האפשרי, ועם בפנטן פלוס זה נעשה יופי. מי שלחוץ ומרגיש שהוא יעדיף למנוע גם את הדהייה הזו יכול להשתמש בבפנטן שהיא פחות אנטיספטית אבל אז חשוב מאוד לדאוג שהאזור יהיה נקי כל הזמן כדי שלא תתפתח אינפקציה. :), אפרת

חברים אני מסכים איתכם וגם חושב שמשחה לכוויות פחות טובה לטיפול בקעקוע.

עשיתי קעקוע לפני חודש וחצי וטיפלתי במשחה שנקראת ink butter של חברת tattoo fix.

זאת המשחה הכי טובה שהשתמשתי,הצבעים של הקעקוע חיים מאוד,איך שמרחתי אותה הרגשתי הקלה בגרוד והכי חשוב הקעקוע בקושי התקלף.

בלי שום ספק זה הקעקוע שהצבעים נראים הכי טוב מכל הקעקועים שעשיתי עד היום.

יש לי המון קעקועים בגוף ובאמת שטיפול נכון עושה תוצאות מדהימות.

כמה זה נורא אם פעם אחת שמתי המון משחה יותר מדי...

דרך הטיפול הכי טובה 

https://tattooizm-studio.com/%D7%93%D7%A8%D7%9B%D7%99-%D7%98%D7%99%D7%A4%D7%95%D7%9C/

שיחות סקס עם תמניות חמות! איזה תחת וציצי ענק!

http://sexyprivatecameras.com/

1919-121-936 שלוחה 1119
053-3723266
055-5919758

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר