שלום לכולם

שלום לכולם

אני מתעניין בנושא הקעקועים זמן די רב, חקרתי את הנושא ובזמן האחרון החלטתי שאני רוצה להתקעקע... אני בוחן כבר זמן דיי רב כמה דוגמאות והחלטתי לפתח אחת...עמוד טוטם שאני רוצה לקעקע ב גווני שחור. אז השאלה היא כמה כסף מקעקע לוקח על ציור של סקיצה אם בכלל(הכסף הוא לא העיקר פה הוא רק אמצעי להשגת המטרה :)) והאם אתם יכולים להמליץ(רק להמליץ) לי על מקעקעים בארץ שמתמחים בעבודות שחור ואולי לשלוח לי גם קישור או תמונות של אותו מקעקע. תודה מראש

שלום...

ברוך הבא, אתה מוזמן להעיף מבט בשאלות הנפוצות ובמאמרים, ואני מציע לך במיוחד להתמקד על חוקי הדיון של הפורום ובקשר לבקשה שלך: האם תוכלו להמליץ לי על מקעקע טוב? בפורום זה לא נוכל להמליץ על מקעקעים בצורה ישירה מכמה סיבות. הראשונה היא שמכיוון שמדובר בפורום אינטרנטי די קשה להעריך האם האדם שמולך נותן לך המלצה כנה או שהוא בעצם עושה טובה למקעקע שהוא גם חבר/שכן/קרוב משפחה שלו. אין לנו יכולת להעריך האם ההמלצה באה מתוך אינטרס או הערכה אמיתית לאומנות של המקעקע המדובר. זה מוביל אותנו לנקודה הבעייתית השנייה. קעקוע זו אומנות, ומסיבה זו לכל אומן מקצועי ורציני יש את יש את הסגנון הייחודי שלו שבו הוא מתמחה. מסיבה זו מקעקע שמתמחה בסגנון מסוים יתאים הרבה פחות לעשיית קעקוע בסגנון אחר. העיקרון הוא שהסגנון האומנותי שבו המקעקע מתמחה הוא הסגנון האומנותי שהוא מבצע הכי טוב. יש אנשים שהם לקוחות קבועים של מקעקעים מסוימים, ללא קשר לסגנון הקעקועים שהם עושים. זו טעות אומנותית לעשות אצל אדם אחד קעקועים בסגנונות שונים מכיוון שזה ברור והגיוני שאדם אחד לא יכול להתמחות בכל. עוד בעיה היא שלצערנו, רוב האנשים פשוט לא מכירים מספיק לעומק את אומנות הקעקועים ולכן לא ממש יכולים להעריך האם מקעקע מסוים הוא טוב או רע וממליצים על מקעקעים כי הם "נחמדים" או "עושים מחיר". כדי לבחור מקעקע יש צורך להסתכל על תיק העבודות שלו בקפידה ולראות האם יש בו עבודות בסגנון שבו אנחנו רוצים לעשות והאם הן עשויות טוב. כדי לפתח סטנדרטים מומלץ לגשת ליותר ממכון אחד ולהסתכל על כמה וכמה תיקי עבודות, ואם אפשר גם אז כדאי להתרשם מתיקי עבודות של מקעקעים טובים מחו"ל כדי לראות מה מאפיין קעקוע טוב. לינקים לאתרים של מקעקעים מוצלחים מחו"ל אפשר למצוא באתר הגלריות בקטגורית הקישורים לאתרי מקעקעים: http://www.ta-2s.com באתר זה יש גם תיקי עבודות של מקעקעים ישראליים שהעלו אותם. בעיה טכנית נוספת היא נושא בסטריליזציה. לא אנחנו, וסביר להניח שגם אף אחד אחר בפורום, לא עורכים בדיקות פיקוח בריאות בכל המכונים בארץ. נניח שהיינו במכון לפני שנה והוא עבד כמו שצריך, האם אנו יכולים להמליץ על אותו המכון גם כעת למרות שאין לנו מושג אם התנאים שם נשמרו? לצערנו גם אישור משרד הבריאות לא מעיד על איכות המכון ולכן מומלץ בעניין זה לבדוק את המאמר הנקרא "כיצד לזהות סטודיו מקצועי?". עניין אחרון הוא האובייקטיביות. כפורום שעוסק בצורה מקצועית בתחום אין לנו את היכולת ואת הרצון להמליץ על מקעקעים. איננו מכירים את כל המקעקעים ולא בדקנו את תיקי העבודות של כל המקעקעים הקיימים בארץ ולכן להמליץ רק על אלו שאנחנו מכירים יהיה חסר הגינות כלפי המקעקעים המוצלחים שאיננו מכירים. (נלקח מתוך השאלות הנפוצות)

שלום גם לך....

תקשיב\י הבנתי את הקטע ממזמן אז אולי תצא\י מהקיבעון הזה...ביקשתי המלצות אבל אם היית מסתכל\ת ביקשתי גם שיצורף תיק עבודות או תמונות של קעקועים...מפני שאני לא בקיא בענף כמו אנשים אחרים ולכן אני לא מכיר סטודיואים...ואם אדם מסויים ישלח לי איזה חאפר כיוון ששלח ליגם תמונות( של עבודות שהחלימו!!!) אני אבין שאין זה מקעקע טוב...ובנוגע לסטרליזציה...גופי חורר 8 פעמים וקראתי גם את המאמר על הסטודיואים. אז עוד פעם אני רק מבקש קישורים לאתרים של אמני קעקועים(ישראלים) שמצורפות להם תמונות ואולי גם אתר הבית של הסטודיו...ואם זה עוזר אז הסגנון נע לכיוון סגנון אוריינטלי. נ.ב לא ניסתי לתקוף אותך אני מצטער אם זה נשמע ככה פשוט רוב האנשים מניחים שאני איזה ילד בן 12 שהולך להתקעקע באיזה סמטה...ולכן בהודעה הראשונה ציינתי שאני חוקר ומבין מעט בנושא.

שלום יובל וברוך הבא לפורום

אני, בניגוד אליך, לא רואה שום רע בתגובה שניתנה לך. התגובה הייתה הולמת ומכובדת. אתה ביקשת המלצות, הפירוש של המלצות הוא לא מה שהתכוונת אליו אבל זה מה שהובן. האינטרנט הוא אכן מדיום בעייתי בכל הקשור להבנת הכוונות של הכותב אבל אני לא רואה מה הייתה בעייתך עם התגובה שניתנה לך ומדוע היה צורך להיות לא נחמד. לגבי בקשותיך - אני שוב מפנה אותך למאמרים והשאלות הנפוצות (בדיוק להיכן שהופנית בהודעה של מסטיק מנטה. יש מאמר שלם שכל כולו הוא קישורים לאתרים של מקעקעים ישראליים וזה לדעתי עונה על בקשתך. בנוסף, בשאלות הנפוצות יש מספר אזכורים לאתר הגלריות שלנו: http://www.ta-2s.com שם תוכל למצוא תיקי עבודות ופרטי מקעקעים ישראלים נוספים. כך תוכל לבחון בעצמך לאיזה מקעקע או מקעקעת יש אטת סגנון העבודה המתאים לך ביותר. אגב, אנחנו לא נוהגים לחשוב שאנשים שפונים אלינו הםן בני 12. העובדה הקיימת היא שמרבית האנשים אינם מבינים לעומק בתחום ולכן התשובות הניתצנות בהתחלה, לפחות עד שמכירים קצת יותר את האופי והידע, הן בסיסיות. תחשוב לו המצב היה הפוך ואדם שהוא בור מוחלט בתחום היה מגיע ומבקש את עזרתנו, והיינו נותנים לו תגובה שמדברת רק במונחים מקצועיים. אגב, אם תרצה טיפים לגבי מה בדיוק אתה צריך לחפש כשאתה בודק תיק עבודות של מקעקע, בהתחשב בקעקוע העתידי שלך נשמח לעזור. יכול להיו תשאתה כבר יודע,, אבל אני מציעה בכל מקרה. אפרת אפרת

כנראה שלא התמקדת במה שנכתב בהודעה שלי...

אם היית רק מסתכל עוד קצת, היית מגלה את שלושת השורות האלו: לינקים לאתרים של מקעקעים מוצלחים מחו"ל אפשר למצוא באתר הגלריות בקטגורית הקישורים לאתרי מקעקעים: http://www.ta-2s.com באתר זה יש גם תיקי עבודות של מקעקעים ישראליים שהעלו אותם. ובכלל, אם כל מה שאתה מבקש זה קישורים לאתרים של אמני קעקועים(ישראלים) שמצורפות להם תמונות, מנוע החיפוש של גוגל הוא הפתרון בשבילך !!

תכנס לאתר הפורום

הקישור נמצא בעמוד הראשי, בצד שמאל למעלה, הציור של הגל, תמצא שם תיקי עבודות של מקעקעים, אבל כמובן שאלו לא המקעקעים היחידים וזה שהם נמצאים שם לא אומר שאנחנו ממליצים עליהם, אלו פשוט המקעקעים שטרחו להעלות תיקי עבודות לאתר, הכי טוב זה להכנס לאתרים של מקעקעים מומלצים מהעולם (גם באתר) וללמוד על איכות ואח"כ להתחיל לעבור בסטודיואים, לבקש לראות תיקי עבודות ולשאול שאלות. בהצלחה.

שלום יובל וברוך הבא לפורום

אני, בניגוד אליך, לא רואה שום רע בתגובה שניתנה לך. התגובה הייתה הולמת ומכובדת. אתה ביקשת המלצות, הפירוש של המלצות הוא לא מה שהתכוונת אליו אבל זה מה שהובן. האינטרנט הוא אכן מדיום בעייתי בכל הקשור להבנת הכוונות של הכותב אבל אני לא רואה מה הייתה בעייתך עם התגובה שניתנה לך ומדוע היה צורך להיות לא נחמד. לגבי בקשותיך - אני שוב מפנה אותך למאמרים והשאלות הנפוצות (בדיוק להיכן שהופנית בהודעה של מסטיק מנטה. יש מאמר שלם שכל כולו הוא קישורים לאתרים של מקעקעים ישראליים וזה לדעתי עונה על בקשתך. בנוסף, בשאלות הנפוצות יש מספר אזכורים לאתר הגלריות שלנו: http://www.ta-2s.com שם תוכל למצוא תיקי עבודות ופרטי מקעקעים ישראלים נוספים. כך תוכל לבחון בעצמך לאיזה מקעקע או מקעקעת יש אטת סגנון העבודה המתאים לך ביותר. אגב, אנחנו לא נוהגים לחשוב שאנשים שפונים אלינו הםן בני 12. העובדה הקיימת היא שמרבית האנשים אינם מבינים לעומק בתחום ולכן התשובות הניתצנות בהתחלה, לפחות עד שמכירים קצת יותר את האופי והידע, הן בסיסיות. תחשוב לו המצב היה הפוך ואדם שהוא בור מוחלט בתחום היה מגיע ומבקש את עזרתנו, והיינו נותנים לו תגובה שמדברת רק במונחים מקצועיים. אגב, אם תרצה טיפים לגבי מה בדיוק אתה צריך לחפש כשאתה בודק תיק עבודות של מקעקע, בהתחשב בקעקוע העתידי שלך נשמח לעזור. יכול להיו תשאתה כבר יודע,, אבל אני מציעה בכל מקרה. אפרת אפרת

תודה רבה

תודה רבה לכולם על העזרה ומסטיק מנטה מצטער אם היו אי הבנות באמת שלא התכוונתי לרע... ואני אשתדל לעדכן אתכם והלהעזר בכם...:)

המקעקע הכי טוב בארץ בשחור לבן זה תומאס דניאל מאשדוד וכל השאר ניסיתי המון שאמרו עליהם טובים ויצאו לי עבודות רדודות מאד. רק אצל תומאס דניאל קיבלתי את מה שרציתי באמת מקעקע עם ניסיון עובד מהר טיל ועושה עבודה מדהימה נקייה ויציבה מאד. יש לי קעקוע של ק, שהוא רדוד ולא משהו בכלל ועבדו עלי שם המון שעות ושילמתי מחיר גבוהה ולא קיבלתי תמורה.. ניסיתי גם עוד המון מקעקעים שכתבתם עליהם  ועוד רבים וטובים אני לא מזלזל אבל זה ממש לא זה.!! תומאס דניאל זאת מילה אחרונה בעולם הקעקועים בארץ מניסיון על הבשר שלי. כמובן שכל אחד הולך לאיפה שהוא חושב שבעניו זאת הרמה הכי טובה כל אחד רואה אחרת את הדברים

הי 

יש מגוון רחב של משמעותיות לקעקועים, לסמל או לציור אותו בוחרים לקעקע וגם לאזור בגוף. לדעתי זה מאוד תלוי במה אתה רוצה לשדר, והאם אתה רוצה ״להשוויץ״ בקעקוע או להיות מסוגל להסתיר אותו בעת הצורך. אני מתקעקע באופן קבוע אצל ראדיקל טאטו, יש להם מקעקעים אלופים, והמקום מאוד נקי ומסודר. 

בהצלחה! 

היי

לא ניתן לתמחר לפני שמגיעים לסקיצה סופית פחות או יותר.

אליי מגיעים ליעוץ חינם אני עוזרת לך לבחור ולהבין הכל

נכנסת לראש שלך וכשמגיעים לסגנון שהתחברת אליו מכינה סקיצה

במידה והסקיצה פשוטה מחייבת אותך במקדמה שכלולה במחיר הקעקוע,

אם היא מורכבת מתמחרים בנוסף לקעקוע.

דוריס אלוף

מקעקעת מקצועית,

מלמדת קעקועים והדמיית שיער.

מתמחה באיפור קבוע אומנותי ופארא רפואי

מקעקעת אומנותית בעיצוב אישי

רמת דיוק גבוהה במיוחד

הדמיית שיער

נסיון מוכח, מקצועיות רבה