אני רוצה לעשות קעקוע

אני רוצה לעשות לגיל 18 קעקוע והמועד מתקרב... אני רוצה לעשות קעקוע על הערוף מתחת לשער ואני מתלבטת איזה קעקוע לעשות חשבתי מגן דוד, או את סמל החיים..או לא יודעת לא חשבתי ממש אני רוצה לעשות קעקוע בשחן לא בצבעים ושהוא יהיה קטן ובלי הרבה פרטים שיכאב כמה שפחות אז תנו לי הצעות
life.jpg

אל תעשי

אם אין לך מושג מה את רוצה, אבל את רוצה שזה יהיה קטן ולא יכאב, לכי על מדבקה. קעקוע זה משהו שיישאר עלייך לכל החיים, אולי עכשיו זה אזור שמוסתר ע"י השיער ולא חשוב לך מה יהיה שם, אבל אולי בעוד 20 שנה תסתפרי קצוץ ופתאום הוא יהיה חשוף? בקיצור, תחשבי טוב, תגיעי לרעיון טוב ותמצאי מקעקע טוב ואז תעשי, ואנחנו נשמח לעזור לך. דרך אגב, אין כזה דבר "קעקוע שלא כואב". בהצלחה.

כמה דברים לתשומת לבך

1. את לא בטוחה באיזה קעקוע את רוצה אז אל תעשי!!!! 2.מומלץ לא לקעקע סממננים דתיים כי לדעתי זה משהו שיכול ליצור בעיות יותר מאוחר. 3. כאב-כמו שאת יכולה לקרוא בשאלות הנפוצות-הוא משהו שמשתנה מהמיקום של הקעקוע ובעיקר תלוי במתקעקע.לכל אדם סף כאב שונה(לי לדוגמא הקעקוע יותר דגדג מכאב אבל חבר שלי שעשה קעקוע באותו מקום בגוף ובאותו גודל טען בתוקף שהוא סבל כאבי תופת)אז כאב הוא משוואה עם שני משתנים.

לא מומלץ לקעקע סממנים דתיים? איפה זה כתוב?

יש בפורום הזה מין הרגשה שאתם מחזיקים ערימה של חוקים ושולפים אותם מידי פעם כשאנשים באים ואומרים לכם מה שהם רוצים לקעקע. נכון שקעקוע של סמלים דתיים יכול להיות בעייתי לפעמים, אבל מכאן ועד לומר "לא מומלץ" העניין רחוק. יש מספיק אנשים שמקעקעים סמלים דתיים וחיים עם זה בשלום ושלווה ואני לא מבינה למה לבוא ולומר "לא מומלץ". יש אנשים שזה מאוד מתאים להם, ולאופי שלהם ולדרך חיים שלהם. אולי זאת שהעלתה את זה הפעם לא השקיעה בזה מספיק מחשבה אבל לבוא ולומר לה שבעולם הקעקועים זה לא מומלץ זה לא נכון. הרבה יותר לא מומלץ זה ללכת ולקעקע משהו בלי להשקיע בו מחשה או סתם משהו שרואים על מישהו אחר, אבל אם מישהו החליט שזה מה שטוב לו אף אחד כאן לא יודע טוב יותר ממנו. מה שאפשר לומר זה על הקשיים שעלולילם להתעורר כתואה מהקעקוע. יש אנשים שלא יריגשו שלמים בלי קעקוע של מגן דוד. חוץ מזה - לאונזומבה יש קעקוע של סמל דתי -לא? גם לו זה לא מומלץ? ושלומי, בצורה קצת יותר אישית אם לא אכפת לך- אתה כותב בצורה קצת מתנשאת כאילו אתה כבר עם קעקועים 20 שנה ויודע בדיוק מה טוב לכולם. נורא ביקורתי. אני חושבת שלא יזיק לך להתאפס ולהבין שלא כולם חושבים כמוך.

סממנים דתיים

לא כדאי? טוב , זה שאלה של השקפה , קעקועים עם סממנים של נצרות הם דבר מקובל מאוד -צלבים , ישו או הידיים המוכרות לכולכם הן סממן נוצרי מובהק. הנטיה אצל היהודים היא לא לקעקע סממנים מהיהדות והם דבר אינדיבדואלי בלבד , אולי בגלל הקשר הבעיתי שבין יהדות וקעקועים. מעניין מה דעת המשתתפים? מה אתם אומרים על קעקוע של מגן דויד לדוגמא? אסף

אין לי שום בעיה עם זה

כמו שאני הולך עם תליון של מגן דוד, אני לא רואה שום סיבה לא לקעקע אותו, להפך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
קעקועים
בחר
בחר