איך לתמחר את הבולים שאני רוצה למכור?

יש לי אוסף בולים גדול של השירות הבולאי הישראלי משנת 1977 ועד היום. אין לי עניין בו ואני רוצה למכור אותו. כיצד לתמחר אותו? רוב הבולים הם עדיין בתוך מעטפתם וכוללים גם מעטפות יום ראשון וגליונות מיוחדים. 052859404

שלום לך!

אוסף כזה שווה כסף רב מאוד... צריך ללכת לסוחר בולים, לשלם כסף, והוא יתמחר לך את האוסף, ואולי אפילו יקנה אותו... תחכה לתשובה של אסף! תמיר.

איך אני מגיע לסוחר בולים? איפה יש בעל מקצוע כזה?

בטח שיש!

איפה אתה גר? יש בת"א - בדיזנגוף סנטר, באלנבי, בקינג-ג'ורג' ועוד... מחוץ לת"א, אין לי מושג... אולי מישהו אחר יוכל לעזור לך! בהצלחה, תמיר.

איך לתמחר את הבולים שאני רוצה למכור?

יש לי אוסף בולים גדול של השירות הבולאי הישראלי משנת 1977 ועד היום. אין לי עניין בו ואני רוצה למכור אותו. כיצד לתמחר אותו? רוב הבולים הם עדיין בתוך מעטפתם וכוללים גם מעטפות יום ראשון וגליונות מיוחדים. 052859404

תמחור בולים...

למעשה כבר עשו זאת למענך כל אלו שכתבו קטלוגי בולים... לך נותר רק למצוא את הבולים בקטלוג ולסכם את שוויים. איני בקי במחירי בולי ישראל אך אל תבנה על התעשרות מהשנים שהזכרת. תוכל למכור אותו בכחמישים אחוזים ממחיר הקטלוג (כי גם הסוחר צריך להרוויח משהו) או למכור אותו לאספנים בקצת יותר. השאלה היא למה למכור?
מנהל הפורום
1000+

שלום,תוכל לבקר אותי עם הבולים ואעזור לך להעריך את שוויים ללא תמורה,

בברכה ,אלי שלוש

שלום

יכול לעזור לנו להעריך גם ??

שיר

לילה טוב.

שמי אביב אספן בולים מאזור השרון.אוכל לעזור לכם בהערכה ראשונית ללא תמורה. אם אתם מהאזור אוכל גם לבוא לראות או שאתם תגיעו אלי. אם גרים רחוק אפשר גם הכוונה ראשונית דרך הטלפון. אפשר להתקשר כל יום עד 10 בלילה. 0508220033.

אפשר גם בוואטצאפ או מייל  avivfink@walla.com  אפשר לשלוח תמונות מייצגות.

שלום

יכול לעזור לנו להעריך גם ??

שיר

גם אני צריכה ערכת בולים

לימודים אקדמיים? לא צריך! עבודות מהבית כן צריך כנסו - http://www.aptilworksfromhome.com

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר