אבקש הערכה לבולים המיוחדים המצורפים.

הערכת שווי בולים - אביב

אביב שלום ,אלה לא בולי דואר ,כפי הנראה הנפקה פרטית ,המשך שבוע נעים.

אלי אני מתפלא עלייך

בתור אחד האנשים שיותר מבינים בבולי גרמניה. מהם הבולים אני יודע אבל חשבתי שאולי מישהו יוכל לתת איזושהיא הערכה על שווי למכירה. אלו לא בולים בהוצאה פרטית אלו בולים מזמן המלחמה לקניית ברזל לבניית מסילות חלק עם אוברפרינט לשימוש בבלגיה. כמו בולי הכנסה או בולי מס.

אבקש הערכה לבולים המיוחדים המצורפים.

אמצעי תשלום

שלום אביב, אלו אמצעי תשלום ששימשו ברפובליקות הבלטיות לרכישת ברזל בדומה לבולי מזון ומצרכי יסוד, אלא שאלו לא הונפקו לנזקקים. הואריאנטים הרגילים נסחרים תמורת דולרים בודדים, אולם קיימות וריאציות נדירות יותר (סימני מים למשל). הדפסי הרכב אינם לשימוש בבלגיה, אלא מקנים למחזיק באמצעי התשלום את הזכות לקבל גם לוחות (כנראה שהסטנדרט היה מוטות ברזל) Bleche הוא ריבוי של Blech, להבדיל מ Belgien. תוכל למצוא ייחוס בפריטים הנסחרים ב ebay תחת אמצעי תשלום של הרפובליקות הבלטיות: http://www.ebay.com/csc/Paper-Money-World-/3411/i.html?LH_Complete=1&_nkw=eisen&_adv=1&_catref=1&_dmd=1&_dmpt=Paper_Money&_fsct=&_in_kw=1&_ipg=50&_oexkw=&_okw=eisen&_since=15&_sop=12&_trksid=p3286.c0.m1538&_udhi=&_udlo=

סליחה על הקישור המגורבל בגוף ההודעה. מצ"ב הקישור

אלי אני מתפלא עלייך

בתור אחד האנשים שיותר מבינים בבולי גרמניה. מהם הבולים אני יודע אבל חשבתי שאולי מישהו יוכל לתת איזושהיא הערכה על שווי למכירה. אלו לא בולים בהוצאה פרטית אלו בולים מזמן המלחמה לקניית ברזל לבניית מסילות חלק עם אוברפרינט לשימוש בבלגיה. כמו בולי הכנסה או בולי מס.

בולים - אביב

אביב שלום ,אכן אלה בולים ששימשו כאמצעי תשלום אך לא שמשו למשלוח דואר כפי שציינתי ,מכל מקום תודה לך ולסמסון ,המשך שבוע נעים

תודה סמסון ואלי עזרתם לי מאוד

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר