מחירון בולים

יש לי אוסף של בולי ישראל מתחילת שנות ה-50'. אין לי מושג מה הערך שלו והאם אולי כדאי למכור אותו. אני מחפש מחירון של בולי ישראל שיהיה ריאלי למחירים ה-א-מ-י-ת-י-י-ם של הבולים. בעזרת המחירון גם למיין את האוסף (הוא במצב מעולה אבל בלאגן נוראי). האם תוכלו בבקשה לעזור לי היכן למצוא מחירון כזה ומה מחירו.

מחירי בולים

יש לך קטלוג בחינם באינטרנט באתר של בולאי ישראל יש באתר למעלה קישור של קטלוג בולי ישראל.כמובן שהמחיר אינו משקף את מה שתקבל בפועל.בפועל בולים נסחרים במחיר המהווה אחוז מסויים מתוך הקטלוג.כשתגיע למצב שבו החלטת למכור מי שיציע לך את האחוז הגבוהה ביותר הוא הקונה המתאים בשבילך.(או שלא).ככל הנראה מצפה לך אכזבה גדולה משווי הבולים הריאלי כיום של בולי ישראל.אם הכמות היא גדולה יש לך כמה אפשרויות כדי "להרוויח" את המירב מהמכירה.אם יש לך עודף זמן כדאי להרכיב את האוסף לפי סדר הופעת הבולים ולנסות למכור את האוסף כאוסף מושלם לשנים x-y.בדר"כ אוסף כזה יקבל תמורה יותר הולמת,אבל לאדם שלא מתעסק בתחום הזה זוהי עבודה שאינה נגמרת והזמן שיושקע בהרכבת אוסף כזה בדר"כ אינה שווה את המאמץ בהשוואה לאפשרות של למכור את החומר הקיים כפי שהוא בלי השקעת זמן בסידורו.בכלל אם מדובר רק בבולי ישראל וכבר הגעת למסקנה שאתה רוצה למכור ולא להמשיך באיסוף או העברה לבן משפחה תשקיע כמה שפחות זמן כי כמו שכבר ציינתי בולי ישראל הם לא מציאה גדולה כיום.

תודה רבה. החכמתי מדבריך

מחירון בולים

יש לי אוסף של בולי ישראל מתחילת שנות ה-50'. אין לי מושג מה הערך שלו והאם אולי כדאי למכור אותו. אני מחפש מחירון של בולי ישראל שיהיה ריאלי למחירים ה-א-מ-י-ת-י-י-ם של הבולים. בעזרת המחירון גם למיין את האוסף (הוא במצב מעולה אבל בלאגן נוראי). האם תוכלו בבקשה לעזור לי היכן למצוא מחירון כזה ומה מחירו.

הערכת שווי בולים

דניאל שלום ,על אף שחבר הפורום ציין שבולי ישראל הם לא מציאה ,אני חולק על כך כי אם יש לך באוסף בולי ישראל עם שובלים מתחילת שנות ה50 כפי שציינת אזי יש לך בולים בעלי ערך כספי די גבוה ,גם בהמשך ניתן לפגוש פריטים ,כמו גליון הקץ לרעב ,לבנון ועוד שגם הם בעלי ערך גבוה יחסית ,בהצלחה והמשך ערב נעים.

רב תודות לך. אבדוק זאת

מחירון בולים

מחירון בולים

בכל חנות בולים קונים מחירון מחירו כ-120 ש"ח.

מחירון בולי ישראל

בכל חנות בולים מוכרים מחירון מחירו בערך כ-130 ש"ח

ערב טוב, 

הייתי מעונין לדעת מה ערכם של בולים מיום ההוצאה, תש״ח 10.5.48 דואר עברי

תודה מראש

דיויד בן-קיקי

ידוע כי לבולים נראשונים מ1948 ועד 1952 יד את המחיר הגבוה ביותר עם שובלים חדישים לגמרי ללא שימוש שיניים שלמות המחיר עלול להגיע ל 8000 ש' וגם אם תמצא קונה.

אמנון כנעני

ני רוצה גם כן למכור אוסף בולים היכן אני מוצא אדם או חברה שעוסקת בזה

תמונת בולי דואר ישראל הפעילים

ikak שלום

אתה יכול לרכוש קטלוג גלעדי , אבל אל תסתמך על המחירים הכתובים בו מאידך הוא ייתן לך אינדיקציה כללית ,בולי ישראל נמכרים כיום על פי היצע וביקוש בלבד ,בהצלחה,אלי שלוש

שלום,

ברשותי אוסף מעטפות מבוילות מרודזיה שהפכה ב-1980 לזימבבואה, והייתי שמח לקבל הערכת מחיר וחוות דעת. תודה.

מכתב עם בול משנת 1860 כולל המכתב 

בוקר טוב.

שלח תמונה באיכות גבוהה משני הצדדים למייל avivfink@walla.com

עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר