קונה מטבעות זהב ועוד

קונה מטבעות זהב ומדליות מהארץ ומהעולם (כולל החברה הממשלתית) וכן מטילים, כלי כסף, שעונים, תכשיטים ישנים, זהב ישן או שבור וחפצי אומנות אופן התשלום: מזומן בחנות ובאוירה נעימה בכבוד רב ליאור

שנה טובה וחתימה טובה

לכל הפורום היקר הזה ולאסף אברהם מנהלה האגדי. מי יתן ונחתם בספר חיים טובים, בריאות, פרנסה טובה וקיבוץ גלויות. מכל הלב ליאור

מטבע סוברין גורג החמישי

ברשותי מספר מטבעות כאלו משנת 1927, האם אתה מעוניין בהן, אם כן נא תן מחיר מוערך לכל מטבע. תודה

האם זה עדיין אקטואלי?

לאלי וסרמן שלום רב

תודה על פנייתך יש לי עניין בקניית המטבעות מאחר ושוויים משתנה מספר פעמים ביום, אשמח אם תתאם יום ושעה להגיע אלי לחנות, תביא את המטבעות אתך ותקבל מחיר של אותו הרגע באם תבחר למכור לי אשלם במזומן על המקום אשמח על תגובתך המהירה ליאור

האם יש לך את הטלפון של המועדון בראשלצ

לנאוה זאקאו שלום

אין לי את המספר שביקשת המשך יום נעים

תמונות האלבום

שלום לך שמחתי על פנייתך לבקשתך צירפתי צילום האלבום והדפים התאים די גדולים 6ס"מ X 6ס"מ אין ברשותי אלבום לשטרות אשמח על תגובתך 0546673044

אלבום ודפים לשטרות

לאור פניית מס' אספנים אני מתכבד להציע למכירה אלבום ודפים לאחסון שטרות, הדפים עשויים מחומר ידידותי לסביבה ומומלץ לשם שמירה מפני קמט, שריטה, שימור ערכה ומיונם של השטרות. ישנם 2 סוגים של דפי שטרות. אפשרי למשלוח בדואר רשום. המכירה בתיאום בלבד. המשך אספנות פורה. ליאור 036205921
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר