קונה מטבעות זהב ועוד

קונה מטבעות זהב ומדליות מהארץ ומהעולם (כולל החברה הממשלתית) וכן מטילים, כלי כסף, שעונים, תכשיטים ישנים, זהב ישן או שבור וחפצי אומנות אופן התשלום: מזומן בחנות ובאוירה נעימה בכבוד רב ליאור
250px-gold_ingots.jpg

מטבע סוברין גורג החמישי

ברשותי מספר מטבעות כאלו משנת 1927, האם אתה מעוניין בהן, אם כן נא תן מחיר מוערך לכל מטבע. תודה

לאלי וסרמן שלום רב

תודה על פנייתך יש לי עניין בקניית המטבעות מאחר ושוויים משתנה מספר פעמים ביום, אשמח אם תתאם יום ושעה להגיע אלי לחנות, תביא את המטבעות אתך ותקבל מחיר של אותו הרגע באם תבחר למכור לי אשלם במזומן על המקום אשמח על תגובתך המהירה ליאור

קונה מטבעות זהב ועוד

קונה מטבעות זהב ומדליות מהארץ ומהעולם (כולל החברה הממשלתית) וכן מטילים, כלי כסף, שעונים, תכשיטים ישנים, זהב ישן או שבור וחפצי אומנות אופן התשלום: מזומן בחנות ובאוירה נעימה בכבוד רב ליאור

כנס לאתר שלי אולי תמצא משהו מעניין

www.mylittleshop.fav.co.il

כנס לאתר שלי אולי תמצא משהו מעניין

לגיל שלום

יפה מאוד אתר מכובד ביותר, אני אישית לא מצאתי משהוא לטעמי אך אני בטוח שתצליח כל טוב ובהצלחה

האתר שלי

יש עוד דברים - ראחת את השעון ? המחיר גמיש

ל gil tahal

ראיתי את השעון, לא לטעמי תודה האם ברשותך מטבעות זהב רוסי?

מטבעות זהב רוסיות

לא אין לי ....אבל תעקוב מידי פעם אנו הולכים לעדכן

קונה מטבעות זהב ועוד

אלבום מטבעות למכירה

שלום לכל גולשי האתר לאור פניה מרובה של אספנים לגבי צורת אחסון של מטבעות אני מוצא לנכון ליידע את כל הפורום הנכבד הזה על מכירת אלבומים ודפי אחסון למטבעות, אחסון בצורה זו מאפשרת מיון המטבעות וכן מאפשרת על שמירתם משריטות, שחיקה ושומרת על ערכם בצורה זו. קצת פרטים על המכירה: האלבום עשוי מכריכה קשיחה ועולה 87 ש"ח + מע"מ (האלבום זו הוצאה חד פעמית וניתן להוסיף לה דפים רבים) הדפים עשויים מפלסטיק קשיח בעל 20 תאים, כל דף עולה 10 ש"ח + מע"מ - ניתן לקנות בחבילה של 10 יח' או בבודדים. אשמח על פירגון הוותיקים לתיאום - 036205921

הערה בנושא אלבום למטבעות

אלבום המטבעות שאני מציע למכירה הינו מהודר וגדול ולא מהסוג הזול ולכן מחירו 87 ש"ח + מע"מ למען גילוי נאות אני מניח שיש אלבומים זולים יותר, ודפים קטנים יותר אני מציע את הנ"ל כי אני חושב על אספנות בטווח הארוך ולכן כדאי לדעתי להשקיע עוד קצת ולקחת משהוא טוב המשך אספנות פורה

שלום

יש אפשרותץ להראות תמונה של האלבום? אני מחפשת זמן רב איחסון נאה למטבעות שברשות. כמו כן, האם יש אלבום תואם גם לשטרות? יש אפשרות לרישום שורה ליד המטבעות? אני רגילה לאלבומים שאני רוכשת ממשרד המטבעות האמריקאי, אז סליחה על כל השאלות. תודה

תמונות האלבום

שלום לך שמחתי על פנייתך לבקשתך צירפתי צילום האלבום והדפים התאים די גדולים 6ס"מ X 6ס"מ אין ברשותי אלבום לשטרות אשמח על תגובתך 0546673044

לאלי וסרמן שלום רב

תודה על פנייתך יש לי עניין בקניית המטבעות מאחר ושוויים משתנה מספר פעמים ביום, אשמח אם תתאם יום ושעה להגיע אלי לחנות, תביא את המטבעות אתך ותקבל מחיר של אותו הרגע באם תבחר למכור לי אשלם במזומן על המקום אשמח על תגובתך המהירה ליאור

תודה והמשך יום נעים

קונה מטבעות זהב ועוד

שנה טובה וחתימה טובה

לכל הפורום היקר הזה ולאסף אברהם מנהלה האגדי. מי יתן ונחתם בספר חיים טובים, בריאות, פרנסה טובה וקיבוץ גלויות. מכל הלב ליאור
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר