מבקש לקבל את ערך המדליה שקיבלתי בירושה.

המדליה היא ככל הנראה זהב. היא נוצרה לכבוד יום העצמאות ה25 על המדליה רשום בגדול 500 לירות אם מישהו מכיר את המדליה ויודע את ערכה אשמח לשמוע. תודה ויום טוב!

שלום

אשמח אם תתקשר ביום א' אחרי11:00 וכנראה שאוכל לעזור 0546673044 שבת שלום ליאור

לא צירפת תמונה ולכן מסוכן לנחש אבל

אני מצרף לינק לקטלוג שנימצא ברשת עם תמונות של המטבעות, יתכן שהמטבע שלך הוא המטבע שניקרא : STATE OF ISRAEL BONDS 27th Anniversary of Independence 1975 / 5735 או בקיצור "בונדס" ,המטבע מופיע בקטלוג ברבע התחתון של הדף,לצערך הנפיקו הרבה מטבעות כאלו,שוויו הוא כשווי הזהב וסביר שסוחר ישלם מספר אחוזים מתחת לכך(3-5%),מזמן לא מכרתי ולכן איני יכול לאמר בוודאות,יתכן שהיום בגלל העלייה בהתענינות בזהב כבר אין פרמיה שלילית,אם תמכור אשמח אם תחזור לספר פרטים. הערות: רצוי לא לנגוע בידיים במטבע ולא להשאיר עליו טביעות אצבעות/שריטות...,רצוי גם לא לנסות לנקות מכיוון שהניקוי יכול להשאיר שריטות. במידה וזה לא המטבע שבידך תוכל לבדוק בקטלוג ולנסות לזהות אותו,הקטלוג כולל מספר רב של מטבעות. איני מומחה בתחום ואין לראות בהודעה זו המלצה. כדאי לחכות לתשובה של מומחה גדול ממני בתחום.

טעיתי בפרטים שנתתי

כתבת "מדליה" ואני התיחסתי ל"מטבע", כתבת "יום העצמאות ה25" ואני התיחסתי ל"יום העצמאות ה 27" שהוא "כ"ה לבונדס" אני מניח שמה שבילבל אותי הוא הנתון של ה "500 לירות" . בקיצור,איני יודע לאיזה מטבע/מדליה התכוונת ואולי תימצא אותו בקטלוג שצירפתי לינק אליו. איני מומחה בתחום ורצוי להיוועץ במומחים גדולים ממני לפני קבלת החלטות.

מבקש לקבל את ערך המדליה שקיבלתי בירושה.

המדליה היא ככל הנראה זהב. היא נוצרה לכבוד יום העצמאות ה25 על המדליה רשום בגדול 500 לירות אם מישהו מכיר את המדליה ויודע את ערכה אשמח לשמוע. תודה ויום טוב!

שלום

אשמח אם תיצור קשר, יש לי עניין בקניית המטבע שפירסמת, אני משלם מזומן בחנות ובאוירה נעימה 0546673044 036205921 ליאור
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר