רוצים לקנות בולים מניו-יורק ? תשלחו לי אימיל ל 474zs@walla.co.il

מי שרוצה לקנות הלבום עם הרבה בולים יקרה ערך

יש לי הרבה מאוד בולים לבחירה הם יפים מאוד ואתה תראה שאפילו אתה תמצה בול שמתאים לך וגם הם עם הרבה ציורים יפים עם תמונות של אנשים טוב אז כדי לכם לקנות אותם ותראו שהם באמת יפים מאוד

מעוניין לקנות בולים

אשמח לקבל פרטים לגבי הבולים או שתשאירי לי טלפון במיילdonkyshot@walla.co.il

מעוניין למכור בולים שאבי אסף עוד מימי ילדותו ..

שלום=) יש ברשותי בולים שאבי אסף עוד בהיותו ילד קטן . ו.. ברצוני לדעת מי יוכל לאמוד את מחירם ? ומי מעוניין כמובן לקנותם ? אשמח לשמוע הצעות . באלבום יש בולים מארצות רבות: בלגיה איטליה בריטניה גינואה המשוונית,גרמניה,קובה קונגו ,ברית המועצות ..ועוד רבות ואחרות. מי שמעוניין או לסירוגין יוכל לאמוד את מחירם . יוכל לפנות אליי למסנג'ר : tommyla@nana.co.il או למייל :tommyla2@gmail.com .טומי.

יש לי המון בולים להחלפה

ואני רוצה תמורתם כסף ישן צור קשר 9547959450

מ

מעוניין בקשרי חליפין עם אספני בולים, שטרות וכרטיסי טלפון של ישראל והעולם

אני מעוניין להחליף בולים, שטרות וכרטיסי טלפון מהארץ ומחו"ל. מירל, ת.ד. 442, קריית חיים 26101

בולים

יש לי בולים אני מעוניין להחליף בשטרות ישראל 0572817021

מעוניין לקנות בולים

אשמח לקבל פרטים לגבי הבולים או שתשאירי לי טלפון במיילdonkyshot@walla.co.il

היי

שלום לך יש לי אוסף בולים ישנים מאוד

אני מעוניין להחליף בולים, שטרות וכרטיסי טלפון מהארץ ומחו"ל. מירל, ת.ד. 442, קריית חיים 26101

מכירה/ החלפה של בולים ושטרות

ברשותי אוסף של בולים, מעטפות יום ראשון שטרות ומטבעות מישראל וגם קצת מחו"ל אשמח למכור אוסף זה נתי 0505480660

מכירת אוסף בולים

בימים אלה ירשתי אוסף בולים ואני מעונינת למכור אותו.

אוסף בולים למכירה

מה יש באוסף הזה

מוכרת בולים

למכירה בולים יקרי ערך עם חותמות מקוריות בעלי ערך יקר

בולים

מעונין למכור בולים מכל העולם אוסף נדיר לפרטיים 0528071998 אלירן

למכירה הוסף בולים ענק משנת 1950

למכירה הוסף בולים ענק משנת 1950 + מעטפות ישנות מבויילות מהשרות הבולאי למעוניינים נא לשלוח הודעה במייל tamarm22@walla.com

בולים

אני מעוניין לדעת מה שווי אוסף הבולים של סבי, יש לי בערך 10 אלבומי בולים + מעטפות יום ראשון ועוד תודה מראש. omer1g@gmail.com

מעוניין לימכור בולים

שלום. יש לי אוספי בולים מילדות ואיני מעוניין בהם יותר. האם מישהו מעוניין לקבלם ללא תמורה.

טלפון 0547511771 ג'רי.

החלפת בולים

ברשותי בולים מקום המדינה ועד היום להחלפה.נא ליצור עימי קשר במייל: oshrat.haklai@gmail.com

מבקש להחליף בולים

אני ילד בן שמונה וחצי והתחלתי לאסוף בולים. מחפש עוד ילדים שמוכנים להחליף בולים. אמיר

בולים

יש לי בולים שקיבלתי ליפני 50 שנה רוצה למכור אותם אני לא מבין בזה כלום .
עבור לעמוד
, , ,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
בולים ומטבעות
בחר
בחר