מה עושים עם עמוד מעצבן?

סיימתי להגדיל ולשפץ מבנה. סגרתי מרפסת ובודדתי חלק מחדר. בכך יצרתי חלל חדש שישמש כגלריה בה יוצגו ויימכרו עבודות בתחום האומנות (CRAFTS). אני מאוד מרוצה מהתוצאה הסופית. הבעיה היחידה שבאמצע החדר ניצב לו לתפארת, עמוד - שכמובן לא ניתן לוותר עליו. עיצוב הגלריה מבוסס על צבע לבן ועץ טבעי. אשמח אם תיעץ לי כיצד להפוך עמוד מיותר לשימושי ודקורטיבי? תודה אביבה

דרוש או לא

אביבה, ראשית הייתי מברר האם העמוד מוגדר בתוכניות הבנייה כ"עמוד תומך". אם לא הרי שתשקלי להוריד אותו לגמרי או מהאמצע ומעלה ואז ניתן להפוך אותו לשולחן קטן (ע"י הוספת פלטה קטנה עליו). אם הינו קיר תומך אז אין ברירה ונשאלת שאלת המראה. ניתן להפוך אותו לעמוד עגול (בגבס או בחומרים אחרים. תתיעצי בקבלן) ואז המראה פחות צורם. ניתן לבנות סביבו משטחי ישיבה קטנים ואז זו עמדת מנוחה וגם צפייה בגלריה (!!). ניתן לצפות במראות (עניין של טעם כמובן) ואז התמונות משתקפות בו. אם תבחרי להשאירו ללא תוספות דאגי שיהיה צבוע בדוון בהיר. אולי תתלי עליו ספר מבקרים? בהצלחה.

תודה מקס.

אכן מדובר בעמוד תומך שלא ניתן לגעת בו לבסוף החלטתי לבנות סביב 2 צדדיו מדפים מאותו עץ טבעי בו בנויים יתר הרהיטים בצד אחר לצפות את העמוד על מנת ליצור משטח לתליה ואילו בצד הרביעי - להציב מראה, כעצתך.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר