לימודי נגרות בחו"ל

שלום לכולם אני צריך עזרה בקבלת אינפורמציה על מקומות ללימודים בעבודת נגרות, מעניין אותי בעיקר נושא של בניית בתי עץ, אולם אני פתוח להצעות נוספות בנושאים הקשורים לכך, הייתי שמח לקבל מידע על מקומות בסגנון בארץ או עדיף בחו"ל, כל מידע רלוונטי ישמח אותי, כולל טלפון לשיחה בנושא. המון תודה מראש רועי

מידע רב...

רועי, אתה מתכוון ללמוד מקצוע ולא איכפת לך איפה? בכל מקרה, בארה"ב וגם בסקנדינביה יש המון מקומות שמתעסקים בזה. לגבי סקנדיביה יש צורך לדוג באינטרנט או להרים טלפון לאחת השגרירויות. לגבי ארה"ב, אני ממליץ על קבוצת דיון rec.woodworking שבה דיון סוער של אמריקאים. תשאל שם ותקבל המון מידע. מנסיון. בהצלחה!

תוספת קטנה

הכניסה לקבוצת דיון זו היא דרך תוכנות דואר כמו אוטלוק, אוטלוק אקספרס ועוד. צור קשר עם ספק האינטרנט שלך להגדרת קבוצות דיון מסוימות. זה קל כמו דואר אלקטרוני מרגע שמתחילים.

יש!

אין צורך בתוכנה מיוחדת.

מקס. ALT.REC.WOODWORKING במקור היה שייך ל- Dejanews ואז הגישה היחידה היתה דרך news group client. כיום אפשר לקבל גישה מלאה לפורום דרך Web Browser בדומה לפורום הזה. Google Groups מכיל הכוונה לקבוצה זו ורבות אחרות. גישה ישירה אפשרית דרך - http://groups.google.com/groups?hl=en&lr=&safe=off&group=rec.woodworking
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר