מכתב פרידה

מכתב פרידה

אתמול לפני 9 שנים בדיוק הקמתי את הפורום הזה. בזמנו, לפי מיטב ידיעתי, היה זה פורום חובבי הנגרות הפעיל היחיד בארץ! לא ידעתי כמה נגרים חובבים יגיעו לפורום וכמה בכלל קיימים בשטח אבל הייתי בטוח שיש צורך לאחד אותם, לתת להם בית וירטואלי ומקום לשאול ולשתף רשמים וידע. ההתחלה הייתה איטית אבל לאט לאט נאספה קבוצה הדוקה והתחלנו להיפגש לחאפלות קטנות עם ובלי הדגמות. לשמחתי נוצרו פה חברויות אמיתיות ולא יכולתי שלא לחוש שהיה לי חלק קטן ברובם, מעצם זה ששימשתי כמגשר דרך הפורום. למרות מאמצים רבים להשמר נייטרלי, כמו בכל קבוצה שגדלה, גם בזו החלו תופעות של דמוקרטיה ופוליטיקה ותוך כמה שנים התפצלו ונוצרו כמה פורומים חדשים (נגרות.קום, תפוז ועוד) וכיום לכל אחד תפקיד משלו וגוף חברים תומך. בהתחלה היה קשה לי לראות את חילוקי הדעות אבל עם הזמן הכרתי בהם כחלק טבעי מגדילה. כמו כן התלבטתי באותה תקופה אם הגיע הזמן לנוח ולתת לאחרים לרוץ קדימה אבל בחרתי להמשיך תקופה נוספת ולספק לחובבים אקראיים אלטרנטיבה נוספת. החודש החלטתי שהפורום מיצה את המטרה שייעדתי לו ולדעתי בהצלחה מכובדת. הגיע הזמן שאתפנה לעיסוקים אחרים, כגון בלוג לחרטים (http://lazyturner.blogspot.com/) ועוד. אני רוצה להודות לכולכם על נטילת חלק פעיל (או סביל) בפורום הזה, אחד הותיקים בוואלה. אני מקווה שהחזון של קהילת חובבי נגרות שוקקת ימשיך ויתקיים ויהפוך למסורת קבועה פה בארץ. שמרו על דיון מקצועי וחברי, המשיכו ביצירה וחשוב לא פחות – העבירו את הידע שלכם לאחרים. זו הנאה לא פחותה! בברכת קיץ נעים, שלכם תמיד, מקס
orum first page.gif

תודה גדולה על הכל..!!

אכן הפורום בניהולך, ייסד את הדרך לשאר הפורומים לחובבי הנגרות והעץ.ועשית זאת בהצלחה רבה..! שמור על קשר,ונשמח לשמוע ממך בפורום nagaroot.com בהצלחה..!

תודה

מקס, אמנם לא הייתי פה הרבה זמן (ולא לטובת פורומים אחרים) אך מהתקופה בה הייתי פעיל אני יכול להעיד שעשית עבודה מצויינת בניהול הפורום ועל כך תודה רבה ובהצלחה בהמשך. בברכה, נינו

תודה גדולה על הכל..!!

אכן הפורום בניהולך, ייסד את הדרך לשאר הפורומים לחובבי הנגרות והעץ.ועשית זאת בהצלחה רבה..! שמור על קשר,ונשמח לשמוע ממך בפורום nagaroot.com בהצלחה..!

ברכות לדרכך החדשה

בנוסף להיותך מקצוען בתחומך, פעלת בג'נטלמניות ולא נטית לכאן או לכאן. אצלך חווינו בהתיחסות רצינית, שקולה וענינית ותמיד מתוך רצון לעזור, להסביר ולהטמיע ולהעלות את רמת הידע בפורום. אכן תחום זה פרץ לדרכים שונות ולעיתים אף מקבילות. כל הכבוד, התחלת למעשה משום דבר וראה לאן הנושא הזה הגיע. אתה היית החלוץ והשבח מגיע לך ללא עוררין. אני מאמין שרבים חושבים כמוני ומאחל לך שתצליח במה שתבחר לעשות. בטוח שנשמור על קשר ונפגש.

מכתב פרידה

אתמול לפני 9 שנים בדיוק הקמתי את הפורום הזה. בזמנו, לפי מיטב ידיעתי, היה זה פורום חובבי הנגרות הפעיל היחיד בארץ! לא ידעתי כמה נגרים חובבים יגיעו לפורום וכמה בכלל קיימים בשטח אבל הייתי בטוח שיש צורך לאחד אותם, לתת להם בית וירטואלי ומקום לשאול ולשתף רשמים וידע. ההתחלה הייתה איטית אבל לאט לאט נאספה קבוצה הדוקה והתחלנו להיפגש לחאפלות קטנות עם ובלי הדגמות. לשמחתי נוצרו פה חברויות אמיתיות ולא יכולתי שלא לחוש שהיה לי חלק קטן ברובם, מעצם זה ששימשתי כמגשר דרך הפורום. למרות מאמצים רבים להשמר נייטרלי, כמו בכל קבוצה שגדלה, גם בזו החלו תופעות של דמוקרטיה ופוליטיקה ותוך כמה שנים התפצלו ונוצרו כמה פורומים חדשים (נגרות.קום, תפוז ועוד) וכיום לכל אחד תפקיד משלו וגוף חברים תומך. בהתחלה היה קשה לי לראות את חילוקי הדעות אבל עם הזמן הכרתי בהם כחלק טבעי מגדילה. כמו כן התלבטתי באותה תקופה אם הגיע הזמן לנוח ולתת לאחרים לרוץ קדימה אבל בחרתי להמשיך תקופה נוספת ולספק לחובבים אקראיים אלטרנטיבה נוספת. החודש החלטתי שהפורום מיצה את המטרה שייעדתי לו ולדעתי בהצלחה מכובדת. הגיע הזמן שאתפנה לעיסוקים אחרים, כגון בלוג לחרטים (http://lazyturner.blogspot.com/) ועוד. אני רוצה להודות לכולכם על נטילת חלק פעיל (או סביל) בפורום הזה, אחד הותיקים בוואלה. אני מקווה שהחזון של קהילת חובבי נגרות שוקקת ימשיך ויתקיים ויהפוך למסורת קבועה פה בארץ. שמרו על דיון מקצועי וחברי, המשיכו ביצירה וחשוב לא פחות – העבירו את הידע שלכם לאחרים. זו הנאה לא פחותה! בברכת קיץ נעים, שלכם תמיד, מקס

החלטה אמיצה ונכונה כל הכבוד.

יש רק לקנא בך על הבגרות והסבלנות עכשיו אולי יהיה לך זמן להופיע למפגשים מידי פעם כי חסרה "יד" לוויסקי.

ממקס הצדדדיק = בגימטריה 457

מכתב פרידה

תודה גדולה לך מקס על הכל, הרווחתי חבר...

ירון נאור, בניית כלי נגינה 0547655797

https://plus.google.com/photos/116712080015313073524/albums?banner=pwa

תודה על הכל

כשאני הגעתי אתה כבר היית, ותמיד הרגשתי את הנסיון שלך להישאר לא פוליטי, והשתדלתי ללמוד ממך וליישם בעצמי. בעקבות הטרוניות שלך על המערכת (בטכנית) בוואלה קיבלתי את הרעיון להקים את האתר ה"מתחרה" למרות שבמקור - הוא לא היה אמור להתחרות אלא להשלים. אפילו ניסיתי לגנוב אותך לטובת ניהול האתר החדש, אבל לא רצית (ועדיין עומד בסירובך) :-) עשית רבות למען הקהילה, ויש רק מה לשבח, ואני גם בטוח שבעתיד תמשיך בכך - בין אם באמצעות קשר ועזרה ישירה ובין אם זה באמצעות שיתוף בהגיגיך ויצירותיך בבלוג החדש. מקווה שגם אני עזרתי לך קצת במהלך השנים כמו שעזרת לי, תמיד היית שם כשהייתי צריך אוזן או ייעוץ. בהצלחה בדרך החדשה!

בהצלחה, ודרך צלחה

תודה על פורום מקסים, רגוע, מנוהל בצורה שוויונית, עם מוסריות ראויה לשבח!!(נדיר....)

פרידה

מקס אתה כפי שאמרת , היית פורץ הדרך , אמנם הפורום בזמן האחרון היה רדום אבל תמיד נהג בסבלנות ובסובלנות ועל כך יישר כח ,

מקס לך הכבוד והיקר

מקס ידידי, תמיד נזכור שאתה היית החלוץ בפורומי הנגרים שקמו אחריך, שמחתי להיות, להשתתף בפורום שלך ושמחתי לשיתוף הפעולה שהיה בהמשך ביננו. שא ברכה מכל מוקירי פועלך ויש לא מעט כאלה. ועכשיו לא נותר לך, אלא להגיע מידי פעם למפגשים שלנו, וכפי שמושיק כותב ללגום קצת וויסקי ביחד. אתה בהחלט יכול לנוח עתה על זרי הדפנה ודרך צלחה לך ידידי.

מקס, תודה לך מכל הלב

מקס היקר, אני מודה לך על 9 שנות ניהול מסור של הפורום (לדעתי זה שיא ). אני, כמובן, מצטערת על החלטתך אבל מבינה אותה לחלוטין ומעריכה את העובדה שאתה נפרד בצורה מסודרת ולא נותן לפורום לגווע. בהצלחה רבה!

תודה מקרב לב לכל המברכים! התרגשתי לקרוא להת' מקס

מקס שאפו מוריד את הכובע בפניך

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר