חיבור משטח עליון לבסיס שולחן כתיבה

היי לכולם, אני במהלכו של פרויקט חדש, אחד הראשונים שלי, שולחן כתיבה לילדתי שעולה לכיתה א'. בניתי את בסיס השולחן 4 רגליים 70X70 וקושרות 92X32 בחלק העליון ו - 150 מ"מ מהחלק התחתון מצ"ב תמונה. אני צריך לחבר את הפלטה העליונה בוצ'ר אורן 28 מ"מ בגודל 1250X600 לבסיס (רגליים וקושרות), מה הדרך הכי טובה לחיבור, משולשי PVC זוויות מתכת או...??? ועוד שאלה: האם לצבוע את החלקים לפני החיבורים או לאחר שהגוף מורכב? בתודה, שרון

תשובות

לכל אחד הסגנון שלו... אז אני לא הייתי מוסיף אביזרים מפלסטיק כדי לחבר את הפלטה לרגלים אלא משתמש בדיבלי עץ (לא צריך הרבה מאחר ואין מאמצים גדולים בין הפלטה לרגלים) ובנוסף הייתי מבריג מספר ברגים ארוכים בין הקושרות ה"דקות" (92 מ"מ) מכיוון למטה כלפי מעלה. כמובן שהייתי מסיף דבק. לגבי הצבע, אפשר לצבוע לאחר החיבור, מאחר והשולחן לא יעמוד בתנאים קשים (שמש/גשם...) ההמלצה שלי היא לצבוע בשמן כלשהוא שידגיש את יופי העץ, ומלמעלה להוסיף לכה קשיחה (כזו שמתאימה לפרקטים). לפני הצביעה תלטש עם נייר לטש של בערך 300 כדי שהשולחן יהיה מאוד חלק. בהצלחה

קובץ

חיבור משטח עליון לבסיס שולחן כתיבה

היי לכולם, אני במהלכו של פרויקט חדש, אחד הראשונים שלי, שולחן כתיבה לילדתי שעולה לכיתה א'. בניתי את בסיס השולחן 4 רגליים 70X70 וקושרות 92X32 בחלק העליון ו - 150 מ"מ מהחלק התחתון מצ"ב תמונה. אני צריך לחבר את הפלטה העליונה בוצ'ר אורן 28 מ"מ בגודל 1250X600 לבסיס (רגליים וקושרות), מה הדרך הכי טובה לחיבור, משולשי PVC זוויות מתכת או...??? ועוד שאלה: האם לצבוע את החלקים לפני החיבורים או לאחר שהגוף מורכב? בתודה, שרון

תרשום את המייל שלך

אני אשלח לך קובץ עם אפשרויות חיבור הוא גדול מידי להעלאה פה באתר

מייל

dror_sharon73@walla.co.il תודה רבה.

נשלח

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר