קניית מכונה ראשונה

שלום לכולם אני רוצה לרכוש את המכונה הראשונה בתחום. הפרוייקטים יהיו ארוניות קוביות מדפים וכו' כנראה מ MDF השאלה היא אם ללכת לכיוון משור או לקנות את הלוחות חתוכים וללכת לכיוון הטורבינה כדי לצבוע לבד? התקציב הוא כ 4-5 א''ש תודה.

הייתי שוכר טורבינה ורוכש מכשיר ביסקוויטים (למלות). למישהו הצעה אחרת?

ראשית, ברוך הבא..-

קודם לכל, קונים משור. זה כלי בסיסי שבלעדיו תצטרך לרוץ לנגרייה בכל פעם שתרצה לחתוך משהו.. מחירי משורים נעים בין 2500 שח (למשומש)ועד ל-7000 שח למשור (חדש) שולחן עם עגלה תמצא במשורי שפאח. ללא עגלה יש את בוש.ומקיטה. שעולים כ-4500 שח ,ישנם גם משורי שולחן אחרים סיניים שעולים כ-1600 שח. טורבינה ניתן לשכור, וחבל להוציא הרבה כסף על קנייתה. מה עם כלים חשמליים אחרים? מקדחה,מברגה,מקדחת עמוד,דיסק קטן.משחזת שולחן..? קניית הכלים שברשימה תלוייה ברובה (בכלים הגדולים יותר)בשטח המיועד לכך,וכן בתקציב.. בכל מקרה ,שיהיה לך בהצלחה רבה. ואל תשכח להעלות תמונות..

תודה על התגובות

איפה אפשר לשכור טורבינה? בכול מקרה אין לי רכב גדול שאני יכול להוביל בו פלטות שלמות ולחתוך לבד. לא יותר פשוט שהנגר חותך? מקדחה ומברגה יש לי סט מקצועי של בוש כבר שאלתי בעבר על קידוח אופקי לחיבורי מיניפיקס ולא מצאתי פתרון מדוייק, למלות זה תחליף ראוי?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר