איכות סנדוויץ (בירץ' ?) מנגר. רק לי זה נראה כתרמית ?

אנחנו במצב מאד לא נעים עם נגר שאמור להיות מהמעלה הראשונה. נראה לי כי יש פה הבדלי אכות חומר שערורייתים בין דוגמאות הסנדוויץ שנתנו לנו כדוגמית למה שקיבלנו. העבודה לא הסתיימה ואני אישית לא מבין בנגרות. האם זה רק לי נראה כדבר קריטי? האם לרב נגרים משתמשים באכויות סנדוויץ' שונות נניח בין היסוד ובין המעטפת ? מה הייתם עושים במקומנו כאשר חצי מהכסף כבר שולם. ומדובר פה על עבודה בסדר גודל של כחמישים אלף שקל. וכבר נגמרו לנו כל העצבים לשיפוץ הזה
hat_we_got_farid.jpg
ample_from_farid.jpg

אכן קבלת חומר בררה..-

הציגו בפניך סנדביץ מאיכות טובה. והשתמשו בסוג הכי גרוע.. במקרה שלך,יש לדרוש מהנגר את העבודה מחדש עם החומר המקורי שהוצג בפניכם, או לדרוש החזרת הכסף ששולם, במידה ולא יסכים,לפנות לבימ"ש.. אני לא הייתי עושה עסקים עם הנגר הזה. פשוט רמאי וגנב (למה גנב..? כי הלוחות העלובים האלה,עלו לו יותר זול.וכן הוא הרוויח עליכם עוד כסף..)

קודם כל זה לא בירץ'

כך שאני מקווה שלא שלמת עבור בירץ'. שני הסוגים לא מן האיכות הגבוהה ביותר אך מקובלים מאד לרוב סוגי העבודות אלא אם הוגדר סנדביץ' מסוג מסוים. כאשר מיצרים לוחות סנדביץ' מדביקים את השכבות המכונות "קילוף" בשתי וערב ותמיד מספר אי זוגי. כיוון שהקילוף קטן מהמידה הסופית של הלוח, תופרים את יחידות הקילוף בדומה לתפירת פורניר. כך יצרו את הלוחות שהוצגו לך. בלוחות שקבלת בפועל החלקים הונחו בחפיפה קטנה (כך מוזילים עלויות דרך חיסכון בזמן) בכוונה שהמכבש יתגבר על זה כיוון שהחומר הוא יחסית רך. לסיכומו של דבר, שני הלוחות יוצרו מאותם חומרים אך בשיטה שונה. הסוג השני מעט ירוד באיכותו המכנית מן הראשון. אין מצב שנגר לא יודע מה הוא מזמין ומה הוא מקבל!!!

אכן קבלת חומר בררה..-

הציגו בפניך סנדביץ מאיכות טובה. והשתמשו בסוג הכי גרוע.. במקרה שלך,יש לדרוש מהנגר את העבודה מחדש עם החומר המקורי שהוצג בפניכם, או לדרוש החזרת הכסף ששולם, במידה ולא יסכים,לפנות לבימ"ש.. אני לא הייתי עושה עסקים עם הנגר הזה. פשוט רמאי וגנב (למה גנב..? כי הלוחות העלובים האלה,עלו לו יותר זול.וכן הוא הרוויח עליכם עוד כסף..)

תודה רבה על ההסברים

לא חתמנו חוזה כי סמכנו על האדריכל. אני מקווה מאד שנצליח להציל את מה שניתן מבלי להישאר עם חצי מארונות במצב לא גמור

איכות סנדוויץ (בירץ' ?) מנגר. רק לי זה נראה כתרמית ?

אנחנו במצב מאד לא נעים עם נגר שאמור להיות מהמעלה הראשונה. נראה לי כי יש פה הבדלי אכות חומר שערורייתים בין דוגמאות הסנדוויץ שנתנו לנו כדוגמית למה שקיבלנו. העבודה לא הסתיימה ואני אישית לא מבין בנגרות. האם זה רק לי נראה כדבר קריטי? האם לרב נגרים משתמשים באכויות סנדוויץ' שונות נניח בין היסוד ובין המעטפת ? מה הייתם עושים במקומנו כאשר חצי מהכסף כבר שולם. ומדובר פה על עבודה בסדר גודל של כחמישים אלף שקל. וכבר נגמרו לנו כל העצבים לשיפוץ הזה

לפני שאתה הולך למלחמה...

מדובר בסנדוויץ למדפים של מטבח מצופים פורמיקה אל תתרשם ממראה עיניים בהחלט ייתכן שהלביד הזה עומד בתקנים. צריך להתנהל באופן חכם לא צודק. מדפים מצופים פורמיקה למטבח הם קטנים מאד יחסית ולכן גם איכות פחות טובה תחזיק מעמד הרבה מאד שנים. אם לנגר הזה יש המלצות טובות כמו שאתה אומר תנסה להגיע לפשרה כספית אין טעם לטרוף את הקלפים עדיין אין נזק בפועל למעט אפשרות לקבל התקף לב. בשלב הזה תן לו לסיים את המטבח להרכיב אותו כמו שצריך ולשביעות רצונך (אל תשלם לו מעבר למה שכבר שילמת) בשלב הזה אתה תהיה עם מטבח מורכב כששילמת רק מחצית מהסכום ואז תוכל לנהל משא ומתן כספי או מתן אחריות אמיתית (ערבות בנקאית לגבי איכות המוצר) מה שחשוב זה מה היו רמות ההמלצות על הנגר הזה אם הם היו טובות תהיה אופטימי.

בארונות מטבח או חדרים נהוג להשתמש באיכויות שונות ?

למשל המדפים מסנדוויץ אחד ויסודות מסנדוויץ' יותר יסודי ?

..

ככל שהפלטה יותר גדולה כך ההבדל באיכות בא יותר לידי ביטוי. ציפוי פורמיקה משני צידי הפלטה תורם מאד ליציבות שלה הארונות עצמם של המטבח מחוזקים מכל הצדדים לכן גם לביד באיכות פחות טובה לא יתעוות אם עושים דלתות מסנדוויץ מאוד מאד חשוב האיכות שלו כי הוא עומד בפני עצמו . יש חשיבות למנוע מגע מים עם הארון כאשר הלביד חשוף למים לא משנה מה האיכות שלו הוא ייפגע חשוב מאד להקפיד על איכות האביזרים שמסופקים עם המטבח :מסילות צירים וכו. שם לאיכות יש משמעות קריטית לסיכום לטעמי: אם הנגר הוא בעל מקצוע מעולה והוא בוחר אביזרים ברמה גבוהה יש חשיבות קטנה יחסית לסוג הסנדוויץ.

חייב לתקן

דוקא לפירזול יש חשיבות משנית למיקרה זה. גם אם תרכיב את הפירזול האיכותי ביותר, עם הברגים הטובים ביותר אל תוך לוחות סנדביץ' באיכות ירודה, כלומר עם חורים פנימיים וחסר של דבק במקומות מסוימים שבין השכבות, שום פירזול, ובמיוחד המגירות הכבדות עם תכולתם הכבדה, לא ישארו במקום. לצערי בתנסיתי במיקרה דומה ללא ידיעתי את איכותו של הסנדביץ'. אגב, נחמה קטנה לנגר, לוח שנחתך וההדבקה בין השכבות נפתחה, הלוח מוחלף ללא תשלום. מסילות של מגירה ביחידה 900-1000 שמיועדת לשאת 80 ק"ג, גם עם פחות מזה, לא תשאר במקומה, חזיתות יזוזו וכו'. כל מה שנגר צריך לעשות, זה לברר מה בדיוק הלביד שיסופק לו, שני הסוגים שבתמונה עולים אותו כסף.

לפני שאתה הולך למלחמה...

מדובר בסנדוויץ למדפים של מטבח מצופים פורמיקה אל תתרשם ממראה עיניים בהחלט ייתכן שהלביד הזה עומד בתקנים. צריך להתנהל באופן חכם לא צודק. מדפים מצופים פורמיקה למטבח הם קטנים מאד יחסית ולכן גם איכות פחות טובה תחזיק מעמד הרבה מאד שנים. אם לנגר הזה יש המלצות טובות כמו שאתה אומר תנסה להגיע לפשרה כספית אין טעם לטרוף את הקלפים עדיין אין נזק בפועל למעט אפשרות לקבל התקף לב. בשלב הזה תן לו לסיים את המטבח להרכיב אותו כמו שצריך ולשביעות רצונך (אל תשלם לו מעבר למה שכבר שילמת) בשלב הזה אתה תהיה עם מטבח מורכב כששילמת רק מחצית מהסכום ואז תוכל לנהל משא ומתן כספי או מתן אחריות אמיתית (ערבות בנקאית לגבי איכות המוצר) מה שחשוב זה מה היו רמות ההמלצות על הנגר הזה אם הם היו טובות תהיה אופטימי.

עומד בתקן או לא, זו לא הנקודה..-

וגם להיות חכם,ולא צודק, זו לא הנקודה.. אם אני מוכר לך מרצדס, היא אמורה להיות עם מנוע של מרצדס,ולא של קאייה.. ולמה הוא נותן דוגמא של סנדביץ איכותי ללקוח..?? בעוד שהוא מספק לוחות מאיכות גרועה..?? זו הרמאות לשמה..!! ואותו נוכל לא יכול לומר טעיתי.. לא התכוונתי.. הכלב קיבל 50.000 שח..! אתה יודע איזה מטבח ובאיזו איכות אתה יכול לקבל בסכום הזה..?? תשאל את אלכס..

חייב לתקן

דוקא לפירזול יש חשיבות משנית למיקרה זה. גם אם תרכיב את הפירזול האיכותי ביותר, עם הברגים הטובים ביותר אל תוך לוחות סנדביץ' באיכות ירודה, כלומר עם חורים פנימיים וחסר של דבק במקומות מסוימים שבין השכבות, שום פירזול, ובמיוחד המגירות הכבדות עם תכולתם הכבדה, לא ישארו במקום. לצערי בתנסיתי במיקרה דומה ללא ידיעתי את איכותו של הסנדביץ'. אגב, נחמה קטנה לנגר, לוח שנחתך וההדבקה בין השכבות נפתחה, הלוח מוחלף ללא תשלום. מסילות של מגירה ביחידה 900-1000 שמיועדת לשאת 80 ק"ג, גם עם פחות מזה, לא תשאר במקומה, חזיתות יזוזו וכו'. כל מה שנגר צריך לעשות, זה לברר מה בדיוק הלביד שיסופק לו, שני הסוגים שבתמונה עולים אותו כסף.

סוגי לבידים..

ברור שלא מתקינים לביד שלא עומד בתקנים.. בוודאי לא כזה שלא מחזיק ברגים מכל מיני סיבות. פותח השרשור שאל האם הוא חייב לביד לבנה? והאם לפוצץ את כל העניין בגלל זה אני עדיין חושב שאם הלביד שהוא קיבל הוא לא לבנה אבל עומד בתקנים (יש תקנים מאד ברורים ללבידים) זה לא קריטי ובהתנהלות נכונה הוא יקבל פיצוי מתאים. גם בין לבידים עם תקן יש הבדלים גדולים במחיר. אני עדיין לא נתקלתי בלביד שלא מחזיק משקל גם עם לבידים "זבל" מסין. אבל כנראה לא התנסתי מספיק.

עומד בתקן או לא, זו לא הנקודה..-

וגם להיות חכם,ולא צודק, זו לא הנקודה.. אם אני מוכר לך מרצדס, היא אמורה להיות עם מנוע של מרצדס,ולא של קאייה.. ולמה הוא נותן דוגמא של סנדביץ איכותי ללקוח..?? בעוד שהוא מספק לוחות מאיכות גרועה..?? זו הרמאות לשמה..!! ואותו נוכל לא יכול לומר טעיתי.. לא התכוונתי.. הכלב קיבל 50.000 שח..! אתה יודע איזה מטבח ובאיזו איכות אתה יכול לקבל בסכום הזה..?? תשאל את אלכס..

יכולהיות ,אבל הוא צריך להיות בריא ועם מטבח טוב ב סכום נמוך.,

בעל הכסף הוא בעל הדעה ולא זה שצודק. צריך לתת לנגר להתקין את המטבח ועם 25000 שקלים ביד ומטבח מותקן לנהל את העימות אסור לעשות את זה לפני כן. לפחות ע"פ נראה שסוג הסנדוויץ במקרה הזה הוא לא קריטי.

סוגי לבידים..

ברור שלא מתקינים לביד שלא עומד בתקנים.. בוודאי לא כזה שלא מחזיק ברגים מכל מיני סיבות. פותח השרשור שאל האם הוא חייב לביד לבנה? והאם לפוצץ את כל העניין בגלל זה אני עדיין חושב שאם הלביד שהוא קיבל הוא לא לבנה אבל עומד בתקנים (יש תקנים מאד ברורים ללבידים) זה לא קריטי ובהתנהלות נכונה הוא יקבל פיצוי מתאים. גם בין לבידים עם תקן יש הבדלים גדולים במחיר. אני עדיין לא נתקלתי בלביד שלא מחזיק משקל גם עם לבידים "זבל" מסין. אבל כנראה לא התנסתי מספיק.

הלבידים

כנראה שאכן אינך מנוסה מספיק בסוגי לבידים. מה שאני תארתי הוא לא כושר הנשיאה של הלביד כחלק מבני, אלא כושר הנשיאה של הברגים שמחזיקים את הפירזולים הכבדים ולא את הדלתות למשל. הברגים יכולים להתקע אפילו לתוך אויר. בגלל ירידה מתמדת בעובי הכללי של הלוחות מן הסוג הזה, ניתן להשתמש בברגים באורך 16 מ"מ בלבד. אל תעשה חשבון, דמיין כמה מזה חודר לסנדביץ' "הספוגי" הזה. את ענין הבירץ' הייתי בטוח שסיכמנו כבר, לא הובטח בירץ' (עפ"י התמונה) ולא סופק בירץ'. בענין ההתנהלות העיסקית אינני מעונין להגיב ללא ידיעת הפרטים משני הצדדים (לא נראה לי כי הנגר המדובר יגיב כאן).

טוב..

אתה נגר מקצועי מילים זה לא מספיק, אני לא נתקלתי בלביד ספוגי שלא מחזיק בורג אם תצרף תמונה או מקרה ספציפי זה יהיה יותר ברור אין טוב כמראה עיניים תודה

אין לי דרך להדגים בורג שלא מחזיק

אין לי גם מה להוסיף מעבר למה שכתבתי מעלה תחת הכותרת - "חייב לתקן".
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר