לוחות עץ אורן אליוטי

היי, אני מחפש לפרויקט נגרות חדש לוחות (פלטות) עץ אורן איכותיים גם 18 מ"מ וגם 28 מ"מ. חיפשתי ברשת ואני רואה הרבה את השם הנ"ל (עץ אורן אליוטי) מה זה אומר? האם מישהו מכיר אם אלו פלטות איכותיות? בתודה מראש.
magehelper.jpg

לא ידוע

לא יודע עד כמה זהו סוג איכותי. הוא גדל בדרום מזרח ארה"ב וגם בברזיל. עץ גבוה וזקוף. נחשב מתאים למשקופים וריהוט. מעניין להשות אותו לאורן קרוליינה (מעט עיניים). עליך לשאול בנגריה שמספקת גם את הסוג הזה וגם סוג אחר (אחרת ימליצו על מה שיש להם). בהצלחה בפרוייקט.

Pinus Elliottii

כפי שמקס ציין מקורו בדרום קרוליינה ובגלל דמיונו במראה ובתכונות, מקובל לשווק אותו מעורבב עם עוד כ-7 סוגי אורנים שגדלים באותו אזור. כיוון שהעצים גדולים, ללוחות יש מעט מאד עיניים כאשר משווקים אותם בלוחות צרים כמו יתר סוגי האורן. הלוחות 18 ו-28 מ"מ מלאים בעיניים ומיוצרים כנראה משאריות שלאחר המיון של העצים "הנקיים". לכן הפסים לאורך הם גם מיחידות קצרות רבות. עבדתי איתו בעבר, לא "אהבתי" את החומר כי הוא רך יותר מהאורן הפיני ובעיני הלוח כפי שהוא מיוצר מכוער. הרבה מדי גוונים שונים של עצים שונים. יש מי שיעדיף דוקא את המראה הזה. אני ממליץ לך לרכוש לוחות LAMY של "וירן" שמיוצרים בנתניה. אומנם הם מעץ אורן פיני באיכות נמוכה (הרבה עיניים) אך בד"כ יש תמיד צד יותר יפה.

לא ידוע

לא יודע עד כמה זהו סוג איכותי. הוא גדל בדרום מזרח ארה"ב וגם בברזיל. עץ גבוה וזקוף. נחשב מתאים למשקופים וריהוט. מעניין להשות אותו לאורן קרוליינה (מעט עיניים). עליך לשאול בנגריה שמספקת גם את הסוג הזה וגם סוג אחר (אחרת ימליצו על מה שיש להם). בהצלחה בפרוייקט.

תודה

עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר