אפוקסי לעץ

אפוקסי לעץ

אני בונה מיטה מאדני רכבת. אני צריך סוג של אפוקסי שיהיה נוזלי במצבו ההתחלתי, שאפשר יהיה לגוון אותו ושיהיה לא יקר כי אני צריך למלא סדקים ענקיים. קרוב לודאי שאצטרך ליטר או שניים. מישהו מכיר כזה מוצר? תודה מראש אמנון

אפשר לרכוש אפוקסי בכמויות. כן יהיה נוזלי וכן יהיה יקר. למה האדנית תשמש?

מקס, הוא בונה מיטה מאדני רכבת..

איפה ואיך קוראים לזה

תודה מקס. זה הולך להיות מיטה, אם אצליח. איך קוראים לאפוקסי הזה ואיפה ניתן לקנותו? באיזה חומר ניתן לגוון אותו? ובהזדמנות זו, חג שמח !

אפוקסי לעץ

אני בונה מיטה מאדני רכבת. אני צריך סוג של אפוקסי שיהיה נוזלי במצבו ההתחלתי, שאפשר יהיה לגוון אותו ושיהיה לא יקר כי אני צריך למלא סדקים ענקיים. קרוב לודאי שאצטרך ליטר או שניים. מישהו מכיר כזה מוצר? תודה מראש אמנון

אדני רכבת

היי דע לך שאדני רכבת הוטבלו בחומר רעיל מאוד לצורך עמידות בשימושם המקורי,

איפה ואיך קוראים לזה

תודה מקס. זה הולך להיות מיטה, אם אצליח. איך קוראים לאפוקסי הזה ואיפה ניתן לקנותו? באיזה חומר ניתן לגוון אותו? ובהזדמנות זו, חג שמח !

רעל

אדני רכבת ספוגים בכמות משמעותית של רעלים חזקים במיוחד ואני ממליץ בחום לא לנסר אותם ללא הגנה נשימתית משמעותית ובודאי לא לבנות מהם ריהוט לתוך הבית. רק לגינה ושוב ללא ניסור.

אפוקסי לעץ

תודה על האיפורמציה בנושא ה

רעלים שספוגים בתוך האדנים. אני סקרן, האם הדבר נכון גם לאדנים ישנים מאוד כמו 100 שנה? לפני כעשר שנים כשהאדנים האלו הגיעו אלי נדף מהם ריח חזק של נפט. היום, אחרי שעמדו בחצר כל הזמן הזה אין ריח בכלל. יתכן שאז (לפני 100 שנה) השתמשו בנפט או שזה הסולר שטפטף מהרכבות והיה עליהם בשנים הראשונות לאחר הפרוק?

רעל

אדני רכבת ספוגים בכמות משמעותית של רעלים חזקים במיוחד ואני ממליץ בחום לא לנסר אותם ללא הגנה נשימתית משמעותית ובודאי לא לבנות מהם ריהוט לתוך הבית. רק לגינה ושוב ללא ניסור.

קבלתי את העצה אבל איפה בכ"ז אפשר להשיג את החומר

אני עושה לתכנית הסבה לשולחן גינה
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר