זיהוי חומר + כמה זה עולה?

ערב טוב. אני רוצה להכין "עריסל" כמו זה. אני בא דווקא מתחום הטקסטיל ולא מהנגרות ולכן אשמח לעזרתכם במציאת מוטות מתאימים. רציתי לשאול: א. באיזה קוטר לדעתכם מוטות העץ שבסרט? ב. ראיתי בנגריות מוטות דומים שהיו נראים חלשים ועם גמישות רבה מידי. איך קוראים לחומר שאני מחפש? (שיהיה מספיק חזק ועם מינימום גמישות) ג. כמה זה צריך לעלות למטר ואיפה כדאי לחפש? (באר שבע-אשדוד) ד. האם יש לי סיכוי לקדוח בצורה מדוייקת עם מקדחה ביתית? (לא מקובעת) תודה רבה! אלחנן

לאלחנן שלום,

הסתכלתי בסרטון ואף חיפשתי את האתר של האישה שיצרה את העריסל. מהכתוב באתר מדובר בפיתוח ייחודי שלה שממנו בין היתר היא מתפרנסת. אישית, ניראה לי שהדבר הבריא ביותר מבחינת כל הגורמים יהיה לקנות אותו ישירות מזו שייצרה אותו. לדוגמא כמה גורמים: 1. זכויות יוצרים 2. התנהגות בין אדם לחברו 3. בטיחות הפעוט (לאור נסיונה עם המוצר) ועוד הנה האתר.

כן, אבל...

מה עם הכיף שבעצם היצירה בעצמך? אין לך את זה?

מוטות ובטיחות

לא הצצתי באתר יותר משנייה אבל אלו נראים כמו מוטות זהים לאלו של מטאטא. חשוב לנעול כל שני מוטות, למשל ע"י קידוח חור דרך קצה כל מוט וקשירת חבל או העברת מוט דרכו. לגבי בטיחות, אם מקפידים על נעילת הקצוות והתפירה טובה (רצוי כפולה) לא נראה שיש חשש במשקל של 10 ק"ג גג. עוד לגבי בטיחות, היצרנית מציינת בפרוש ש: "האחריות על התקנת/חיבור העריסל היא בלעדית על הרוכשים/משתמשים. "ילדי טבע" מסירה מעצמה אחריות כל שהיא בגין התקנת העריסל והשימוש בו." בהצלחה לכולם...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר