הגריזלי עם מלתעות 6" הגיע לפני שבועיים

ועכשיו הוא גר אצלי במחסן! יופי של מכונה. עובד מצויין עם ממיר מתח של 3000 וואט. מסיבי וללא ויברציות. רמת רעש בסרק נסבלת לחלוטין. מדויק להפליא אחרי שמכוונים אותו ונשאר מכוון. הקצעתי בוצ'ר בלוק (ערבוב של אורן אלון מהוגני ובוק) ברוחב המקסימאלי - ולא נודע כי בא אל קרבו. אם לא היו אומרים לי שהיצור בסין לא הייתי מנחש. גמור חלקים וצבע ללא דופי.

תתחדש !!!

תודה !

שיחקת אותה! באיזה עיר אתה שנדע לאן להגיע עם הקורות?

הגריזלי עם מלתעות 6" הגיע לפני שבועיים

ועכשיו הוא גר אצלי במחסן! יופי של מכונה. עובד מצויין עם ממיר מתח של 3000 וואט. מסיבי וללא ויברציות. רמת רעש בסרק נסבלת לחלוטין. מדויק להפליא אחרי שמכוונים אותו ונשאר מכוון. הקצעתי בוצ'ר בלוק (ערבוב של אורן אלון מהוגני ובוק) ברוחב המקסימאלי - ולא נודע כי בא אל קרבו. אם לא היו אומרים לי שהיצור בסין לא הייתי מנחש. גמור חלקים וצבע ללא דופי.

צינור.

זכור לי שפעם חיפשת צינור שרשורי ל-DC שלך, איפה קנית בסוף, מה המחיר? תודה.

שיחקת אותה! באיזה עיר אתה שנדע לאן להגיע עם הקורות?

מודיעין

צינור.

זכור לי שפעם חיפשת צינור שרשורי ל-DC שלך, איפה קנית בסוף, מה המחיר? תודה.

עדיין לא קניתי אבל....

יש לי צנור שרשורי הבעיה שהוא קצת קשיח מדי ורציתי להחליף אותו ביותר גמיש. ביררתי ומצאתי ב"באביגום" בתל אביב ברחוב השרון. יש להם כל מוצרי הגומי צנורות אטמים גלגלים בולמי זעזועים רצועות הינע וגם צנורות שרשורים.

התכנית המקורית היתה

לעשות מערכת שאיבה לאורך הקירות עם יציאות בסמוך לכל מכונה אבל בגלל שהמקום קטן וכל כמה חדשים אני עושה ארגון מחדש זה לא יהיה כל כך מעשי מה גם שיותר מידי צנורות מחליש את היניקה. אז מה שאני עושה זה פשוט להעביר כל פעם את ה 4" שיוצא מה DC למכונה שעובדת.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר