עזרה לנגר מתחיל

עזרה לנגר מתחיל

שלום אני עושה צעדם ראשונים בתחום ורציתי לשאול מהם הכלים הראשונים שאני צריך ? להבנתי זה מסור פנדל + רוטר + קלמרות (מקדחה, מברגה ומלטשת רטוטטת קטנה יש לי) כמו כן, איפה כדאי לי לקנות את הכלים, אני מאזור כפר סבא. אשמח גם לקבל המלצה לכלים ( חברה , דגם ,...) תודה מראש לעונים

ברוך הבא

מסור פנדל לא נמצא ברשימה הראשונה. משור שולחן בא לפניו ויאפשר לך לחתוך בדיוק רב יותר וגם חתיכות גדולות בהרבה. השלב הבא הוא להבין מה רצונך לבנות, לפחות בהתחלה. אן זה קופסאות למשל, תסתדר בלי ראוטר. כך גם בחלק גדול מהרהיטים. הצטייד במשור יד טוב, ציוד השחזה (אבן או חשמלי) ומבחר ניירות לטש (80 עד 400) וקדימה לפרוייקטים הראשונים.

מסור פנדל

אם אנחנו מתכוונים לאותה מכונה, ואם תשכיל להשתמש בה כפי שאפשר, הרי שתרוויח מספר מכונות: מסור שולחני, מכונת ליטוש תוף, כרסום אופקי וכו'. אם למכונה יש את כל אפשרויות כיוון וסיבוב/סיבסוב הראש/המנוע, תוכל לבצע המון פעולות ברמת דיוק גבוהה כמובן בתלות בדיוק המכונה עצמה. יש הרבה חומר שניתן ללמוד את כל ה"טריקים" האפשריים עם מסור פנדל. בתמונה המצורפת לדוגמא, רואים שיש גם מתאם לחיבור ראוטר.

ברוך הבא

מסור פנדל לא נמצא ברשימה הראשונה. משור שולחן בא לפניו ויאפשר לך לחתוך בדיוק רב יותר וגם חתיכות גדולות בהרבה. השלב הבא הוא להבין מה רצונך לבנות, לפחות בהתחלה. אן זה קופסאות למשל, תסתדר בלי ראוטר. כך גם בחלק גדול מהרהיטים. הצטייד במשור יד טוב, ציוד השחזה (אבן או חשמלי) ומבחר ניירות לטש (80 עד 400) וקדימה לפרוייקטים הראשונים.

בטיחות

אני מתכוון למסור הזה הפחידו אותי שמשור שולחן הרבה פחות בטיחותי ממשור הפנדל בגלל זה נראה לי שאלך על משור הפנדל

זה לא פנדל

זה מסור גרונג + פנדל. כל מכונות הנגרות מסוכנות ויש לנקות אמצעי זהירות.

ומה הגודל הרצוי ? 8 10 12 ?

הגודל

ככל שהלהב גדול יותר, כושר החיתוך גדול יותר, כלומר מידות העצים. אלה נתונים שמוםיעים במפרט הכלי.

עזרה לנגר מתחיל

שלום אני עושה צעדם ראשונים בתחום ורציתי לשאול מהם הכלים הראשונים שאני צריך ? להבנתי זה מסור פנדל + רוטר + קלמרות (מקדחה, מברגה ומלטשת רטוטטת קטנה יש לי) כמו כן, איפה כדאי לי לקנות את הכלים, אני מאזור כפר סבא. אשמח גם לקבל המלצה לכלים ( חברה , דגם ,...) תודה מראש לעונים

קראתי את כל השרשור

ראשית , נראה לי כי אין לך שמץ של מושג בנגרות ולכן כל כלי מסוכן כאשר לא יודעים מהן מטרותיו והשימוש בו ! שנית , במשור גרונג וגם בגרונג + פנדל אתה מוגבל באורך החיתוך , משור שולחני יחתוך פלטות שלמות ובשימוש מושכל ניתן לבצע בו חיתוכים אלכסוניים וזויתיים . עצתי לך , לך לנגריות מספר ראה את הכילים שאל , צפה בפעולות שנעשות בכלים השונים ואז החלט מה מתאים לך ,

או שמא, אתה מרגיש שאתה מסתובב בעולם עם יותר מדי אצבעות?
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר