חיבור שתי לוחות מבירץ' 18 מ"מ - בעזרת POCKET hole Kreg

שלום רב , אני מנסה לחבר שתי לוחות של בירץ' 18 מ"מ . האורך של כל לוח הוא לערך 100 ס"מ והרוחב הוא 30 ס"מ לערך . יש ברשותי את - Mini pocket hole של KREG . ראשית לקחתי לוח אחד שמתי את ה- Mini pocket hole צמוד לקנט - כך אמורים לקדוח בעץ בעובי 18 מ"מ . כמובן שלאחר שהצמדתי את ה- MINI POCKET HOLE לקצה הלוח - והצמדתי אותו בעזרת מלחציים ע"מ שלא יזוז במהלך הקדיחה . קדחתי כך 5 חורים לאורך הלוח - הרוחב של הקנט היכן שקדחתי הוא 30 ס"מ . כמובן שלפני כל זה - המקדח של KREG כוון במרחק של 8.9 ס"מ . לראייה הבורג יוצא במרכז העץ - כמו שצריך להיות . לאחר הקדיחות הצמדתי את שתי הלוחות בעזרת - המלחציים - שעברו שידרוג והפיכתם - למלחצים של KREG - RIGHT ANGLE CLAMP . לאחר מכן - השתמשתי בברגים מקוריים של Kreg - שקיבלתי היום - באורך של 32 מ"מ . לאחר הברגת כל הברגים בעזרת המברגה - יש לי הרגשה שהחיבור לא מספיק חזק - ז"א ניתן לנדנד את החיבור של שתי העצים . האם הדבר כך בגלל שחיברתי רק שתי לוחות ? , ז"א אין מסגרת מלאה . האם יתכן הדבר בגלל שאני עובד עם מברגת IMPACT - בזמן שהיא מכניסה את הבורג ללוח שאין בו קדח - בגלל שאין לה קלאץ' - היא מרחיבה את החור ולכן החיבור יחסית חלש ? . אשמח להכוונה היכן הטעות שלי . תודה מראש ושבוע טוב .

סוג החיבור לא מתאים?

כמה חודר הבורג לתוך הלוח הנגדי. ממה שאני מכיר את סוג החיבור, כנראה שהוא לא מתאים למטרה שלך. לוח ברוחב 30 ס"מ כבד מדי. אם תיבנה מסגרת שלמה ותחזק אותה עם גב, יכול להיות שהתוצאה תהיה סבירה. סוג החיבור אינו מיועד לדברים "גדולים" אלא למסגרות עדינות יותר כגון מסגרות של תמונות או של דלתות שמקבלות חיזוק נוסף.

תנסה לשלב עם הדבק.

תודה על עצתך

אני, לא משתמש בשיטת חיבור זו בכלל.

אלקס, סליחה...

ברור שהתקוונתי להציע את זה לערגה בן דרור. לא ניראה לי שאתה זקוק להצעות שלי

אני תמיד זקוק להצעות ועצות

כמו כל אחד אחר. המוטו שלי: אני אפילו לא יודע מה וכמה אני לא יודע

חיבור שתי לוחות מבירץ' 18 מ"מ - בעזרת POCKET hole Kreg

שלום רב , אני מנסה לחבר שתי לוחות של בירץ' 18 מ"מ . האורך של כל לוח הוא לערך 100 ס"מ והרוחב הוא 30 ס"מ לערך . יש ברשותי את - Mini pocket hole של KREG . ראשית לקחתי לוח אחד שמתי את ה- Mini pocket hole צמוד לקנט - כך אמורים לקדוח בעץ בעובי 18 מ"מ . כמובן שלאחר שהצמדתי את ה- MINI POCKET HOLE לקצה הלוח - והצמדתי אותו בעזרת מלחציים ע"מ שלא יזוז במהלך הקדיחה . קדחתי כך 5 חורים לאורך הלוח - הרוחב של הקנט היכן שקדחתי הוא 30 ס"מ . כמובן שלפני כל זה - המקדח של KREG כוון במרחק של 8.9 ס"מ . לראייה הבורג יוצא במרכז העץ - כמו שצריך להיות . לאחר הקדיחות הצמדתי את שתי הלוחות בעזרת - המלחציים - שעברו שידרוג והפיכתם - למלחצים של KREG - RIGHT ANGLE CLAMP . לאחר מכן - השתמשתי בברגים מקוריים של Kreg - שקיבלתי היום - באורך של 32 מ"מ . לאחר הברגת כל הברגים בעזרת המברגה - יש לי הרגשה שהחיבור לא מספיק חזק - ז"א ניתן לנדנד את החיבור של שתי העצים . האם הדבר כך בגלל שחיברתי רק שתי לוחות ? , ז"א אין מסגרת מלאה . האם יתכן הדבר בגלל שאני עובד עם מברגת IMPACT - בזמן שהיא מכניסה את הבורג ללוח שאין בו קדח - בגלל שאין לה קלאץ' - היא מרחיבה את החור ולכן החיבור יחסית חלש ? . אשמח להכוונה היכן הטעות שלי . תודה מראש ושבוע טוב .

חיבור לוחות..

חיבור לוחות באמצעות KREG הוא חיבור חזק וטוב אם עושים אותו נכון מבחינת בחירת מקום הקיוד עומקו וגודל הבורג ייתכן שהמרווח בין הברגים היה גדול מידי אתה צריך להסתכל בחוברת ולראות מה המרווח המכסימלי המותר.(עד כמה שאני זוכר זה כל 5 ס"מ) צריך לוודא שבחיבור בין הלוחות יש את החלק החלק(צוואר) של הבורג ולא החלק המשונן אחרת הלוחות לא יתחברו טוב החיבור הזה (שהוא הפיך) הוא חיבור חזק מאד.

אתה יכול גם

לקדוח בזיגזג חצי מהברגים בלוח אחד וחצי בלוח השני זה ייתן יותר חוזק לחיבור.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר