שלום, רוצה לשפץ כמה רהיטים- אפשר עזרה?..

אהלן, אז ככה: אין לי שום מושג בשיפוץ רהיטים. מעולם לא עשיתי את זה ואני לא יודעת באיזה חומרים צריך לבחור ומה בכלל צריך לעשות. (אבל אני אוהבת ליצור, ומוכנה ללמוד..) יש לי שני שולחנות קטנים, וכיסא- שאת כולם מצאתי. את כל אחד מהם הייתי רוצה לצבוע. העניין הוא שאין לי מושג באיזה צבעים צובעים, מה עושים כשהרהיט מצופה בלכה או בחומר אחר ובאיזה צבעים בוחרים אם רוצים גם לעשות ציור ולא רק לצבוע בצבע אחד. שולחן אחד עשוי מעץ, והרגליים שלו מצופות במעין לכה אבל הפלטה של השולחן-ללא לכה. שולחן שני היה שולחן ציור לילדים, והרגליים שלו-כל אחת בצבע אחר והפלטה עם ציור של פו הדב ומצופה בלכה אבל היה על הפלטה הזו גם טאפט שהסרתי ולכן הפלטה דביקה כרגע. הכיסא צבוע בלבן ואו שמצופה גם בלכה או שהצבע הלבן הוא צבע מבריק שמכיל מעין לכה בעצמו. מקווה שהייתי ברורה בתיאור. השאלה שלי היא באיזה סוג של צבעים להשתמש לכל אחד מהמקרים והאם צריך לעשות פעולה נוספת לפני הצביעה. את שני השולחנות אני רוצה לצבוע בצבע אחד או בשניים ועל הכיסא הייתי רוצה לעשות ציורים. מישהו יכול לעזור/להפנות למקור אינטרנט שמלמד איך לשפץ? תודה מקרב לב, מבטיחה לצלם ולשים תמונות של לפני ואחרי להנאתכם..

http://www.commujin.com search people , find people commujin.com

http://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.comhttp://www.commujin.com search people , find people commujin.com

אז ככה,

ראשית, תמונות יעזרו כדי להבין עם איזה חומרים את מתעסקת. למשל, האם מדובר ברהיטים עשויים עץ מלא, האם MDF, האם אלו לוחות שבבית או סנדויץ'.האם הלכה סינטטית (רוב הסכויים), האם הצבע הקיים הוא ע"ב מים (כמו במקרה של שולחן הילדים או בכלל ריהוט לילדים שלרוב צבוע בארץ ע"ב מים) או ע,ב שמן וכדומה. באופן כללי, אם ברצונך להתחיל לפני שאת מעלה תמונות. מציעה לך להוריד את כל שכבות הצבע אם בשיוף (דרושה איזו מיומנות כדי לא לפגוע ברהיט) או בעזרת חומרים כימיים (שדורשים מיגון והליכה בעקבות ההוראות) ואז, אם ברצונך בצבע ע"ב מים או שמן או כל גימור אחר שבא לך או בהתאם לאופי השימוש המיועד לרהיט. עוד דבר, אם יש צורך בתיקונים מבניים, עשי זאת לפני שתצבעי.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר