הדבקת קאנטים ללוחות סנדביץ

מחפש אלטרנטיבה להדבקת קאנטים, במיוחד לחלקים קטנים או לא ישרים. ניסיתי קאנטים לגיהוץ עצמי והם לא מחזיקים. נמאס לי לרוץ לחנות לכל עבודה קטנה ולא בא לי לקנות מכשיר מקצועי. ניסיתי גם לצבוע. רעיונות יתקבלו בברכה. תודה

ביט מתאים לראוטר

יש ביט כפול שייתן לך פתרון מצויין

הדבקת קאנטים

אתה כנראה לא מחמם מספיק. חוץ מזה צריך ללטש מעט את הקנט שלא יהיו "שערות" מן החיתוך. עם מגהץ יש לעבוד על החום הכי גבוהה ולהעזר בלוחית עץ ללחיצה. ניתן להשתמש בם במייבש שיער, להניח את הקנט, לחמם מעליו וללחוץ עם חתיכת עץ.

ביט מתאים לראוטר

יש ביט כפול שייתן לך פתרון מצויין

ביט מדהים! חבל שמחירו 500 ש"ח. ואולם...

זה גם לא יפתור את הבעיה של משטח עם קימור, כמו שולחן משרדי לא ישר כמו בתמונה המצורפת. למעשה צריך לחתוך לוחות עץ לפי אותו פרופיל לפני הצמדה. מה אתה ממליץ מושיק?

להרטיב ולכופף

חבל על הכסף למטרה הזאת

את אותה תוצאה (לא עבור פינות מעוגלות) ניתן לקבל ע"י חירוץ ושימוש בדיקט 4 מ"מ. לצורך פינות עגולות יש לקנות קנטים מ-PVC ומעץ "כפיף" אצל יעד פירזול.

הביט נועד לאלה שרוצים..

להשתמש בקנט מעץ מלא ולא משהו עלוב מPVC מדף סנדויץ עם קנט מעץ מלא עשוי טוב נותן מראה איכותי ויפה ולמעשה בסופו של דבר מאפשר חיסכון בכסף לאורך זמן. ההצעה שלי נועדה לכאלה שמחפשים פתרון איכותי ומוכנים לשלם. יכול להיות שלך זה בזבוז אבל ייתכן שמישהו אחר ימצא בזה תועלת וזה יתאים לו.

הציניות שלך מיותרת

קנט PVC הוא עלוב לדעתך אך מעשי מאד ופיתרון טוב כאחד. אין פיתרון אחד בלבד לדרישות. קרא שוב את הודעתי ותמצא בין המילים גם המלצה לקנט עץ שניתן לקנות כסטנדרט וגם פיתרון זול ומעשי בלי הכלי של 135 דולר. אם בכל זאת דבריך היו כדי להתנצח (כך נשמעים/נקראים דבריך), אז מוענק לך בזה גביע הניצחון.

אין ציניות ואין התנצחות..

אתה יכול להציג את הפתרון שלך אין צורך להקדים ולומר "חבל על הכסף" זה לא תורם לאטרקטיביות של הפתרון שאתה מציע, אתה נגר מקצועי,אנחנו חובבים. קצב ההבנה והלימוד שלנו לעולם לא ידביקו את מה שאתה כבר יודע, גם הצרכים שלנו הם שונים,לא תמיד הראיה היא כלכלית גרידא, גם אם רעיון כלשהו נראה לך מופרך יקר ובזבזני אתה צריך להיות סלחני. בלינק שצרפתי יש הסבר מפורט למה נועדו זוג הביטים המוצע, תקרא אותו עד הסוף ואני משוכנע שתסכים בסופו של דבר שPVC ועץ כפיף הם לא שווה ערך.

מחפש אלטרנטיבה להדבקת קאנטים, במיוחד לחלקים קטנים או לא ישרים. ניסיתי קאנטים לגיהוץ עצמי והם לא מחזיקים. נמאס לי לרוץ לחנות לכל עבודה קטנה ולא בא לי לקנות מכשיר מקצועי. ניסיתי גם לצבוע. רעיונות יתקבלו בברכה. תודה

פורניר

אני מדביק פס פורניר בדבק מגע, וחותך אותו כשהוא כבר מודבק, לפי עובי העץ. הוא נדבק ונצבע מצויין, והרבה יותר יפה מ-PVC.

קנט פורניר

קיים קנט פורניר עם דבק להדבקה בחום במספר רב של סוגי עצים. העבודה עם מגהץ או מייבש שיער יותר קלה ונקיה מאשר עם דבק מגע.

תודה לכל המגיבים

נתתם לי סקלת פתרונות מסופר-מקצועי ב 500 ש"ח ועד מייבש שער...אני מניח שמשהו מהם יתאים...
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר