רצפת דק מעץ איפא

רצפת דק מעץ איפא

הניחו לי רצפת דק על קונסטרוקציה מתכת. האם היו צריכים להשאיר רווחים בין לוח ללוח, כי ברטיבות זה מתרחב? האם היו צריכים למרוח את שכבת המגן לפני הנחת הלוחות, כי עכשיו אי אפשר למרוח מלמטה אחרי שזה מחובר. גשם ירד על הדק. האם צריך לחכות עד שיתייבש לגמרי לגמרי ואז לשים את שכבת המגן. התשובה מאד מאד חשובה ודחופה. אני מודה מראש מכל הלב על תשובות, אורה

תשובות בקצרה (ואני לא מומחה בדקים)

1. מקובל להשאיר רווח בין הקורות אם זה חיצוני 2. מקובל לא לצבוא או לצבוע אחרי כי העץ הזה לא דורש הגנה אלא מיובש וזאת משיקולי מראה לכן יש שמשנים תקופתית, רק מלמעלה ורק אחרי התקנה. הצד התחתון לא חשוף לשמש ולא דורש הגנה שהיא דקורטיבית 3. כל עץ דורש ייבוש מלא לפני צביעה. בהצלחה, מקס

דק דק

חובה להשאיר רווח בין הלוחות עץ עובד ותמיד לא חובה למרוח כל חומר גם על החלק התחתון מומלץ לשמן את העץ לאחר ניקוי יסודי ולא לדרוך עליו מספר ימים עד לספיגתו בעץ

גם לנו דק מעץ איפאה

אחת לשנה - שנתיים אנו משייפים אותו במשייפת (לא חובה) ומורחים עליו שמן לדקים. בשנה שעברה מרחנו ורנית שמן לדקים בצד העליון וזה נראה נהדר. צריך להמתין לייבוש מלא ולא לדרוך 48 ש'.

התקנת רצפת דק

כמה זמן אחרי גשם זה נקרא יבש, שבוע, שבועיים?

תשובות בקצרה (ואני לא מומחה בדקים)

1. מקובל להשאיר רווח בין הקורות אם זה חיצוני 2. מקובל לא לצבוא או לצבוע אחרי כי העץ הזה לא דורש הגנה אלא מיובש וזאת משיקולי מראה לכן יש שמשנים תקופתית, רק מלמעלה ורק אחרי התקנה. הצד התחתון לא חשוף לשמש ולא דורש הגנה שהיא דקורטיבית 3. כל עץ דורש ייבוש מלא לפני צביעה. בהצלחה, מקס

רצפת דק

אתה מעיד שאתה לא מומחה. מתוך היידע שלך מומלץ להשאיר רווחים או חובה. אני הבנתי שחובה. אצלי לא השאירו מרווח בכמה מקומות ואני צריכה לדעת אם לחייב להרים הכל ולחבר מחדש. תודה על התגובה

דק דק

חובה להשאיר רווח בין הלוחות עץ עובד ותמיד לא חובה למרוח כל חומר גם על החלק התחתון מומלץ לשמן את העץ לאחר ניקוי יסודי ולא לדרוך עליו מספר ימים עד לספיגתו בעץ

התקנת רצפת דק

סליחה על הנידנוד יצחק, על כל פנים אם לא השאירו בכמה מקומות רווחים חובה לפרק ולהתקין מחדש, זה נכון? יום נעים ותודה

המלצה

אם אתם צריכים פרקטים לבית, תוכלו לפנות אלינו: http://parket.rabanim..net פרקטים וגם אם תצטרכו אינסטלטור http://shravrav.rabanim.net
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר