ניסור במסור שולחן

היי לכולם, קניתי מסור שולחן של בוש וזאת הפעם הראשונה שלי שאני בכלל עובד עם מסור שולחן. המסור הגיע עם להב 24 שינים מאוד גס ולאחר המלצות שראיתי כאן בפורום רכשתי למסור להב של "דימר" 60 שינים כדי לחתוך אורן ולבידי ליבנה וסנדוויץ. הניסור יצא קצת שרוף לאורך החיתוך והשאלה שלי היא האם הלב לא מתאימה או שחוסר הניסיון שלי בחיתוך? וזה מוביל אותי למספר שאלות קצר: 1. גובה הלהב ביחס לחומר הנחתך? 2. מהירות דחיפת החומר? 3. האם אפשר לעצור לשניה (כדי לשנות זווית עמידה וכו')במהלך דחיפת החומר או שחייבים לדחוף את החומר בקצב קבוע לאורך כל הניסור? 4. האם צריך לתת לחץ דחיפה לכיוון הגדר? ובכלל איך אפשר להמנע מהמצב הזה? בתודה מראש שרון.

גובה הלהב

תמיד יש לכוון את גובה הלהב כך שהחלק הנמוך ביותר של השן יהיה טיפה יותר גבוה מהחומר הנחתך. בהחלט אין לשנות כיוון והוא מהירות דחיפה במהלך הניסור !!!! כיוון גובה נכון ומהירות אחידה (לא לאט מידי ולא מהר מידי) יביאו לתוצאות יותר טובות

תחליף את דיסק המסור

מנסיון ממליץ לך דיסק 40 שיניים של חברת דימר מתאים לכל סוגי הניסור. מחיר כ 300 ש"ח

גובה הלהב

תמיד יש לכוון את גובה הלהב כך שהחלק הנמוך ביותר של השן יהיה טיפה יותר גבוה מהחומר הנחתך. בהחלט אין לשנות כיוון והוא מהירות דחיפה במהלך הניסור !!!! כיוון גובה נכון ומהירות אחידה (לא לאט מידי ולא מהר מידי) יביאו לתוצאות יותר טובות

ממליץ בחום (!!) לגשת למישהו מנוסה ולשמוע על טיפים לבטיחות לפני הכל

ניסור במסור שולחן

היי לכולם, קניתי מסור שולחן של בוש וזאת הפעם הראשונה שלי שאני בכלל עובד עם מסור שולחן. המסור הגיע עם להב 24 שינים מאוד גס ולאחר המלצות שראיתי כאן בפורום רכשתי למסור להב של "דימר" 60 שינים כדי לחתוך אורן ולבידי ליבנה וסנדוויץ. הניסור יצא קצת שרוף לאורך החיתוך והשאלה שלי היא האם הלב לא מתאימה או שחוסר הניסיון שלי בחיתוך? וזה מוביל אותי למספר שאלות קצר: 1. גובה הלהב ביחס לחומר הנחתך? 2. מהירות דחיפת החומר? 3. האם אפשר לעצור לשניה (כדי לשנות זווית עמידה וכו')במהלך דחיפת החומר או שחייבים לדחוף את החומר בקצב קבוע לאורך כל הניסור? 4. האם צריך לתת לחץ דחיפה לכיוון הגדר? ובכלל איך אפשר להמנע מהמצב הזה? בתודה מראש שרון.

סוגי להבים

לכל סוג חומר, עץ, לביד מצופה או לא (פורניר, פורמייקה), סיבית, MDF וכו', יש מסור יעודי בעל מספר שיניים מתאים ובעל מיבנה וצורת שן שונים. לניסור חומר מצופה מלמין למשל, יש צורך בלהב עם זוית התקפה שלילית. לניסור עץ גושני מתאים מה שמכונה "מסור גמל". מספר השיניים צריך להיות יחסי לקוטר הלהב ולא סתם מספר. כל זה לא אומר שיש להצטייד ב-15-20 סוגי להבים, מה שכן, צריך להחליט באיזה חומרים עובדים ומינימום 3 סוגי להבים זו לא מילה גסה. מה שמכונה "מסור לשימוש כללי" לעולם לא יתן תוצאה טובה בכל חומר.

ממליץ בחום (!!) לגשת למישהו מנוסה ולשמוע על טיפים לבטיחות לפני הכל

משור בוש - הפעלה

בפורום המקבילnagaroot com מופיעה כתבה במסגרת הדרכה שפיני ומושיק העבירו באחד המפגשים, על שימוש בטיחותי במשור שולחני ובכלל, ממליץ לקרוא לעיין ולהפנים.

חיפשתי ואין - תוכל לתת קישור ?

כללי בטיחות להפעלת משור שולחני

מקס ברשותך. הhttp://www.nagaroot.com/forum1/index.php? הכנס ללינק הזה , ובצד שמאל מתגלגלים נושאים שונים ובין היתר 24 הוראות בטיחות להפעלת משור בהצלחה

תודה

ניסור במסור שולחן

וודא שכיוון הלהב נכון וחודי השיניים פונים עם כיוון הסיבוב

[נינו - ברוך שובך! ]

ניסור במסור שולחן

שרון , אני אתן לך את העצה הטובה מכולן

תתקשר ל"דימר" ותבקש מחלקת משורי דיסק לעץ , מנהלת המחלקה תתן לך את ההכוונה הכי טובה שניתן לקבל
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר