הזמנת מכשירים מחו"ל

שלום החלטתי להתחיל לרכוש כמה כלים מחו"ל להתחלה ניסתי לרכוש את ערכת MINI KREG מאמזון והסתבכתי . משיחה עם חברים הבנתי ש: הצעד הראשון -פתיחת חשבון בPAYPL אז מי שהוא בעל ניסיון רב שרכש לא מעט באתרים שונים יכול להסביר לי איך לעזזאל עושים זאת מה הנהלים מתי שולחים לבית המכס מתי לבית הדואר ומתי אלי הביתה . איך רוכשים כאשר החברה המוכרת אינה שולחת מחוץ לארה"ב ? אשמח לקבל שיעור בנושא תודה דורון

רכשתי לפני שבוע kreg jig k4 שעלותו עם משלוח לארץ 119.99$

99.90$ המכשיר + 20.99$ המשלוח . המכשיר שרכשתי נשלח באמצעות fedex ,אני לתומי הבנתי שאצטרך לשלם רק את המע"מ,שכן המכשיר שוקל פחות מ- 3 ק"ג,שהוא סה"כ 74 ש"ח. שהגיע המכשיר נדרשתי ע"י נציגת החברה ששוחחה עימי בטלפון לשלם את המיסים וציינה שסה"כ עלי לשלם 210 ש"ח. אני לתןמי וטימטומי חשבתי שמדובר במוצר אחר שהזמנתי שילמתי(המכשיר נמסר לבקשתי לשכן משום שלא הייתי בבית). אחר כך הסתבר לי ששלמתי כך:74 ש"ח מע"מ. 6.13 ש"ח דמי איחסון. 103.68 דמי טיפול. 2.42 אגרת מיחשוב. 23.77 אגרת ביטחון שחרור מהיר. גזל זו המילה המתאימה. אני מנהל מאבק עקרוני עם fedex ישראל בנושא,אם אדרש אשקול גם דרך משפטית. המכשיר מצויין אבל ההתנהלות של פדקס בארץ פגמה קשות בחויית הרכישה. ראה הוזהרת

פריטי מכס

עדיף לבקש מהספק לשלוח בדואר אויר רגיל הפריט יגיע תוך כמה ימים,אך כל יתר התשלומים לא קיימים ןהסיכוי שתדרש לשלם מכס קטן ביותר אולי רק מע"מ

וכמובן דמי המשלוח יותר זולים

מדריך מקוצר

אני הזמנתי כלים מחו"ל מ10 ש"ח ועד קרוב 6000 ש"ח (מחרטה). התשלום תמיד בPayPal, אתר מהימן שלוקח ממך מספר אשראי ושואב ממנו, יחד עם עמלה קטנה, כל תשלום שאתה מתחייב אליו. באי-ביי למשל משלמים עם פיי-פל לפי כתובת הדוא"ל דוא"ל של המקבל. שילוח: תמיד דואר רגיל (בארה"ב נקרא USPS), ולעולם לא FEDEX או UPS. כאשר זו האופציה היחידה אני מוותר מראש. מיסים: כלי עבודה מחוייבים מעל סכום מסוים רק במע"מ (כך שילמתי על החרטה). סירוב שילוח: קניה מחנות המסרבת לשלוח לישראל, מתבצע דרל האתר Usaddress.com אשר שינו שמם לדוברי העברית לפני כשנה ליו-שופס (http://www.ushops.co.il/). פותחים חשבון ומקבלים כתובת פיקטיבית בארה"ב. בהזמנה רושמים כתובת זו. הם מקבלים את הפריט ושולחים לך חשבון על משלוח אשר אחרי תשלומו הם ממשיכים. כדאי לברר מראש דרכם מה תהיה עלות זו, לעיתים לא כדאי להתחיל, אך זו השיטה היחידה, אלא אם מכירים מישהו בארץ ההיא שיכול לטפל בעניין במקומך. בהצלחה ואתה עומד לחסוך כספים רבים, מקס

99.90$ המכשיר + 20.99$ המשלוח . המכשיר שרכשתי נשלח באמצעות fedex ,אני לתומי הבנתי שאצטרך לשלם רק את המע"מ,שכן המכשיר שוקל פחות מ- 3 ק"ג,שהוא סה"כ 74 ש"ח. שהגיע המכשיר נדרשתי ע"י נציגת החברה ששוחחה עימי בטלפון לשלם את המיסים וציינה שסה"כ עלי לשלם 210 ש"ח. אני לתןמי וטימטומי חשבתי שמדובר במוצר אחר שהזמנתי שילמתי(המכשיר נמסר לבקשתי לשכן משום שלא הייתי בבית). אחר כך הסתבר לי ששלמתי כך:74 ש"ח מע"מ. 6.13 ש"ח דמי איחסון. 103.68 דמי טיפול. 2.42 אגרת מיחשוב. 23.77 אגרת ביטחון שחרור מהיר. גזל זו המילה המתאימה. אני מנהל מאבק עקרוני עם fedex ישראל בנושא,אם אדרש אשקול גם דרך משפטית. המכשיר מצויין אבל ההתנהלות של פדקס בארץ פגמה קשות בחויית הרכישה. ראה הוזהרת

משוריות נימה?

יש לי משור נימה ונגמרו לי המשוריות. אצל יהודה ורשבסקי אין כרגע ואני צריך לסיים עבודה. מחפס איפה ניתן לקנות משוריות נימה מסוגים שונים. ובטיב מעולה ללא פינים, בירושלים? או באתרי אינטרנט ישראלים? רב תודות יוסי

פריטי מכס

עדיף לבקש מהספק לשלוח בדואר אויר רגיל הפריט יגיע תוך כמה ימים,אך כל יתר התשלומים לא קיימים ןהסיכוי שתדרש לשלם מכס קטן ביותר אולי רק מע"מ

משוריות לימה

תודהב על העצה.אעשה זאת. מקס, אתה אומר לי שהמרכתה הגיעה בדואר? עכשיו אמני מזמין תודה רבה

מדריך מקוצר

אני הזמנתי כלים מחו"ל מ10 ש"ח ועד קרוב 6000 ש"ח (מחרטה). התשלום תמיד בPayPal, אתר מהימן שלוקח ממך מספר אשראי ושואב ממנו, יחד עם עמלה קטנה, כל תשלום שאתה מתחייב אליו. באי-ביי למשל משלמים עם פיי-פל לפי כתובת הדוא"ל דוא"ל של המקבל. שילוח: תמיד דואר רגיל (בארה"ב נקרא USPS), ולעולם לא FEDEX או UPS. כאשר זו האופציה היחידה אני מוותר מראש. מיסים: כלי עבודה מחוייבים מעל סכום מסוים רק במע"מ (כך שילמתי על החרטה). סירוב שילוח: קניה מחנות המסרבת לשלוח לישראל, מתבצע דרל האתר Usaddress.com אשר שינו שמם לדוברי העברית לפני כשנה ליו-שופס (http://www.ushops.co.il/). פותחים חשבון ומקבלים כתובת פיקטיבית בארה"ב. בהזמנה רושמים כתובת זו. הם מקבלים את הפריט ושולחים לך חשבון על משלוח אשר אחרי תשלומו הם ממשיכים. כדאי לברר מראש דרכם מה תהיה עלות זו, לעיתים לא כדאי להתחיל, אך זו השיטה היחידה, אלא אם מכירים מישהו בארץ ההיא שיכול לטפל בעניין במקומך. בהצלחה ואתה עומד לחסוך כספים רבים, מקס

עמלת PayPal.

ב PayPal לא לוקחים עמלה מ-קונה, רק מ-מוכר. ובקשר למשריות נימה - הנה מקום שאני רוכש שם כבר די הרבה זמן. Mike האו בחור טוב ואמין. http://www.mikesworkshop.com/blades.htm מבחר עצום מחברה #1 בעולם!

משוריות נימה?

יש לי משור נימה ונגמרו לי המשוריות. אצל יהודה ורשבסקי אין כרגע ואני צריך לסיים עבודה. מחפס איפה ניתן לקנות משוריות נימה מסוגים שונים. ובטיב מעולה ללא פינים, בירושלים? או באתרי אינטרנט ישראלים? רב תודות יוסי

תיצור קשר

יש לי כל מיני מסוריות למרות שאין לי מסור. תיצור איתי קשר - אני ישמח לתרום לך כמה... 0542214599 - בני

"נדפקת" ב15$ לא יותר

גם אם היית בוחר ביואסאדרס היית משלם מיסים ומשלוח 60$ בערך. עלות המוצר כולל משלוח בתוך ארה"ב 100$ ככה שסה"כ היה עולה לך עד הבית במשלוח אויר כ- 160$. בים היית מחכה חודש וחצי ומשלם 140$ בערך. אתה שילמת 120$ ועוד 210 ש"ח... כמה זה? 175$ בערך? ההפרש לא כזה גדול. אני מבין לליבך על הכעס עלכל שלא ידעת על התשלומים בארץ של FEDEX... אבל שכר הלימוד שלך היה זול יחסית. אחרי שאולי הרגעתי אותך... ארגיז אותך קצת לעניות דעתי, אם הג'יג שקנית הוא הג'יג האולטימטיבי ביחס עלות-תועלת? אני בספק. הוא עלה לך סה"כ כ-650 ש"ח. בשליש מחיר היית יכול לקנות בארץ ג'יג של וולפקרפט... כל ההתקן הנילווה עם הטוגל קלמפ די מיותר ולפעמים מגביל... אבל זה עניין של טעם אישי ונסיון.

משוריות לימה

תודהב על העצה.אעשה זאת. מקס, אתה אומר לי שהמרכתה הגיעה בדואר? עכשיו אמני מזמין תודה רבה

ממש לא!

היא לא הגיעה בדואר! הגיע לנמל והיה צריך לשחרר ולשלם מע"מ ומיסי נמל. לשם כך לוקחים עמיל מכס או מנסים לבד (כפי שאני עשיתי). שחרור מנמל מלווה בכספים לא זניחים ובערך חצי יום התעסקות. אחרי זה צריך לחשוב על הובלה לבית.

משוריות נימה?

נא לפתוח שרשור חדש לנושא חדש !!!

Kreg

הזמני אתמול ולי עולה 199$ כולל השאלה אם זה שווה וגם אם כשמגיע משלמים עוד 0545566358
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר