מנסה לארגן קנייה קבוצתית של מסור סרט Grizzly G0555

שלום, קיבלתי הצעה למסור הנ"ל במחיר של 1000 דולר עד לבית (בישראל). מכל האפשרויות שבדקתי נראה מחיר הוגן. פרטים לגבי המסור מצ"ב בקישור. בשל קוצר זמן, אני אצא לרכש ביום ראשון 22.3.09, לפיכך, אוכל לסייע עד לתאריך זה. השאירו פרטים בקישור או במייל: wood_walla@walla.co.il זמן אספקה שבועיים. אבי.

http://grizzly.com/products/The-Ultimate-14-Bandsaw/G0555

יוזמה מבורכת. שתי שאלות

בודאי יהיו שיתעניינו בכמה יוזל לאדם אם יצטרפו. האם למשור יתרון על משורים הנמכרים בארץ בסביבות 2000 ש"ח, למשל אצל ורשבסקי?

מנסה לארגן קנייה קבוצתית של מסור סרט Grizzly G0555

שלום, קיבלתי הצעה למסור הנ"ל במחיר של 1000 דולר עד לבית (בישראל). מכל האפשרויות שבדקתי נראה מחיר הוגן. פרטים לגבי המסור מצ"ב בקישור. בשל קוצר זמן, אני אצא לרכש ביום ראשון 22.3.09, לפיכך, אוכל לסייע עד לתאריך זה. השאירו פרטים בקישור או במייל: wood_walla@walla.co.il זמן אספקה שבועיים. אבי.

נראה מפוקפק

מי אתה? ממי קיבלת הצעה? למה דווקא המשור הזה? מה האפשרויות שבדקת? למה לחץ הזמן? איפה ההזדמנות?

יוזמה מבורכת. שתי שאלות

בודאי יהיו שיתעניינו בכמה יוזל לאדם אם יצטרפו. האם למשור יתרון על משורים הנמכרים בארץ בסביבות 2000 ש"ח, למשל אצל ורשבסקי?

הגריזלי עדיף על המשור הסיני של ורשבסקי..-

אך ב-1000$ אתה יכול לקנות את המשור של שאפאח כאן בארץ.. עם אחריות..ולדעתי הוא טוב מהגריזלי..

בדקתי אצל אשלים Schepach הרבה יותר יקר

בהשוואה שנערכה ע"י FINE WOOD WORKING בין: JET JWBS-14DX POWERMATIC PWBS-14CS RIKON 10-325 נמצא עדיף עלות/ תועלת. יש למישהו נסיון עם Schepach Basato 3h vario?

חברים, היזהרו

בהשוואה היחידה של FWW שמצאתי נבחר משור אחר של גריזלי G0457 והוא מן הסתם משור יקר יותר. המשור המוצע כאן לא נבחן כלל בהשוואה ההיא מ-2007 אלא דגם יקר יותר שלו G0555X. כל הדבר הזה הופך ממפוקפק לחשוד. כמובןר שאם יש השוואה אחרת, אשמח לראותה ולהתנצל.

הגריזלי עדיף על המשור הסיני של ורשבסקי..-

אך ב-1000$ אתה יכול לקנות את המשור של שאפאח כאן בארץ.. עם אחריות..ולדעתי הוא טוב מהגריזלי..

תלוי איזה

ישנו המסור היקר יותר שהוא מעולה התנסיתי בו והוא הרבה יותר משופר מהמסור ב 2250 שח,והיכן הגריזלי מיוצר???

חברים, היזהרו

בהשוואה היחידה של FWW שמצאתי נבחר משור אחר של גריזלי G0457 והוא מן הסתם משור יקר יותר. המשור המוצע כאן לא נבחן כלל בהשוואה ההיא מ-2007 אלא דגם יקר יותר שלו G0555X. כל הדבר הזה הופך ממפוקפק לחשוד. כמובןר שאם יש השוואה אחרת, אשמח לראותה ולהתנצל.

נינו תודה על ההארה

אכן יש פערים בין G0555X ובין G0555. לגבי הסגנון מציע "להקציע", היות שאני מכיר חלק ניכר מהחברים אני יכול להעיד שאתה לא מיצג. MAX, נראה לי לא רלוונטי בשלב זה, אנא מחק את השרשרור. תודה.

זו לא היתה הארה אלא הזהרה, ממך!

לא צריכים לתקוף באופן אישי

במיקרה אני מקיר את הרקע. סה"כ מדובר בבן אדם שהחליט לקנות מסור וארגן הובלה וכו'. לפני ההזמנה החליט להציעה לפורום להצטרף לרכישה הפרטית שלו שבעיניו היא מושכת. מדובר על חובב כמו כולנו כאן שלא מרויח גרוש מזה. לא נראה לי יפה לעבור לפסים אישיים.

לא התכוונתי לפגוע באיש

רון, קרא את השרשור מבלי שאתה מכיר את האיש, קרא את הכתבה ב-FWW ותגיד לי שזה לא נראה מחשיד שהעובדות המצוטטות לא נכונות, שהדיל המוצע מתייחס לכלי אחר, שההצעה אנונימית, ונסה להבין את התעלמותו של האלמוני שמעולם לא כתב כאן בפורום בשמו הנוכחי משאלותיי הראשונות והתעקשותו על הפרטים המטעים.

מבחינת רושם, יכול ליהיות שאתה צודק

תנסו את זה..

נראה מבטיח בגודל ובמחיר.

בדקתי אצל אשלים Schepach הרבה יותר יקר

בהשוואה שנערכה ע"י FINE WOOD WORKING בין: JET JWBS-14DX POWERMATIC PWBS-14CS RIKON 10-325 נמצא עדיף עלות/ תועלת. יש למישהו נסיון עם Schepach Basato 3h vario?

שלום לכולם רציתי לדעת איזה חניות מוכרות מסור סרט ואת חלקיו

שלום לכולם רציתי לדעת איזה חניות מוכרות מסור סרט ואת חלקיו בתודה מראש גיא
עבור לעמוד
,
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר