קבלתי הצעת מחיר מפוצצת לפרגולה ודק בשטח של 40 מ"ר (900 שח למ"ר) והחלטתי שאתמודד בעצמי

עלות החומר (עץ אורן מטופל )כפי שעולה מבדיקתי בסביבות 250 ש"ח למ"ר. תמורה נעה לעבודה שספוק בצידה. אני מתלבט בסדר העבודה. האם להתחיל בבניית הפרגולה או הדק? התלבטות שניה - מה הרוחב העדיף של לוחות הדק - 10 או 15 ס"מ. אשמח לקבל כל עצה אפשרית. תודה לכולם.

ככל שהעץ צר ועבה כך הוא יותר יציב..

רוחב 10 זה אידיאלי צריך עובי של לפחות 1 ורבע אינטש. כמובן שקודם הפרגולה ורק אח"כ הרצפה 250 ש"ח לאיזה מ"ר? אורן מחוטא עולה כ 2000 ש"ח לקוב

אם עובי הדק הוא 4 ס"מ בקוב אחד יש 25 מ"ר

קבלתי הצעת מחיר מפוצצת לפרגולה ודק בשטח של 40 מ"ר (900 שח למ"ר) והחלטתי שאתמודד בעצמי

עלות החומר (עץ אורן מטופל )כפי שעולה מבדיקתי בסביבות 250 ש"ח למ"ר. תמורה נעה לעבודה שספוק בצידה. אני מתלבט בסדר העבודה. האם להתחיל בבניית הפרגולה או הדק? התלבטות שניה - מה הרוחב העדיף של לוחות הדק - 10 או 15 ס"מ. אשמח לקבל כל עצה אפשרית. תודה לכולם.

חומר לדק ופרגולה

למיטב בדיקתי ולאחר רכישה לוחות לדק כ-7 מטר רץ בכל מטר רבוע(אני קניתי IPE ) מחיר האורן כ- 12 ש"ח למטר רץ 7X12 = 84 למ"ר מצרף לך תמונות מהדק ופרגולה שבניתי במו ידיי, בכל יציאה למפרסת אני מתענג. בהצלחה.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
נגרות
בחר
בחר