אפילציה, אנפרא אדום, לייזר

לחברי הפורום שלום. רציתי לתת לכם הסבר קצר בנושא אפילציה. ישנם הרבה נשים שעדיין עושות אפילציה במחט חשמלית, שהיא השיטה הישנה ביותר, מעל 100 שנה שמשתמשים בשיטה זו. לדעתי השיטה הזו היא הטובה ביותר, אבל האיטית ביותר. שלא נדבר על זה שהיא כואבת, אבל במריחה של משחה מאלחשת הכאב פוחת. אני עדיין משתמשת בשיטה הזאת (כבר 20 שנה) לאנשים רבים. השיטה הבאה היא אנפרא אדום, שהיא שיטה נהדרת, אבל לא מתאימה לכולם, רק לבעלות שיער כהה, אך לפעמים לבעלות שיער כהה זה לא כל כך עוזר. באנפרא אדום ישנם שתי שיטות: האחת ipl, שצריך לגלח את האזור לפני הטיפול (יש כאלה שלא אוהבות את הגילוח). השיטה השניה שאיתה אני עוסקת היא ncpl, שלא מגלחים את אזור הטיפול והעדשה של המכשיר לא נוגעת בעור ולכן אין סיכוי לכויות. השיטה הבאה היא הלייזר. יש כאלה שמעדיפים אותה, הטיפול כואב יותר מהאינפרא, אבל אני חושבת שהטיפול פחות מוצלח מהאינפרא. כמו כן, מי שרוצה שיטה פשוטה, קלה, בעלת תפעול עצמי, יכול להוריד שיער בשעוה. השיטה זולה ומשביע רצון. קישורים

אני עשיתי פעם אפילציה במכון קוסמטי

והתוצאות היו עגומות. אחרי שסבלתי כאבים קשים (ואני יודעת לסבול כאבים), כל השיער חזר לי. אז עכשיו אני עושה הסרת שיער בלייזר בפרופורציה, ונכון לעכשיו אני מרוצה. למה אמרת שלייזר יותר כואב ופחות אפקטיבי, לא הבנתי ואני סקרנית לשמוע. תודה.

אפילציה

מכיוון שישנם שערות שלא ניתן להסירן לצמיתות כגון שערות בהירות , ישנו גוון עור בעייתי אשר טיפול ליזר לא יכול להתאים לו, הנושא הוא מאוד אינדווידואלי, בנוגע למה שציינת שטיפול אפילציה לא עזר עבורך אני יכולה לומר לך ש - קודם כל חשוב שהאפליטורית תדע את עבודתה היטב. ודבר שני כדי להיפטר מכל סוג של שערה בכל טיפול אם מדובר בליזר או באפילציה נדרשים כמה טיפולים ולא ניתן לקבוע אם הטיפול עזר לך לאחר טיפול יחיד, אכן כן אפילציה היא השיטה שהוכיחה את יעילותה לאורך שנים , היו מקרים בהם לאחר תקופה ממושכת של טיפולי ליזר השער חזר.
עבור לעמוד
בחזרה לפורום
כרגע בפורום זה: אין משתמשים רשומים
עבור לפורום:
כירורגיה פלסטית
בחר
בחר